Türk Telekom Neti Bol 15 GB Tarifesi

Türk Telekom’un sunmuş olduğu cazip paket fırsatlar 2020 yılında da abonelerini mutlu etmekte. 

Türk Telekom son zamanlarda yapmış olduğu paket içeriğinde özellikle internetin daha bol olduğu paket fırsatları sunmaktadır. Dakika ve sms’in daha az olduğu Türk Telekom Neti Bol 15 GB paketi içeriği de oldukça geniş internet fırsatı sunmaktadır.

Türk Telekom Neti Bol 15 GB Paket İçeriğinde Neler Bulunur?

Türk Telekom’un Neti Bol 15 GB Paketi özellikle internet kullanıcıları düşünülerek hazırlanmış bir pakettir.

 • Paket içinde üçlü fırsat bulundurur. İnternetin daha baskın olduğu bu paket dakika, sms ve internet üçlüsünü içermektedir.
 • Paket içinde aylık kullanabileceğiniz her yöne 250 dakika konuşma hakkı, her yöne 250 sms ve 15 GB internet içerir.

Türk Telekom Neti Bol tarife avantajından faydalanmak istersen en yakın Türk Telekom bayiisine gelerek bilgi alabilir veya telefonuna kodlayacağın mesaj ile pakete kısa sürede sahip olabilirsin.

Türk Telekom Neti Bol 15 GB Paket Ücreti Ne Kadardır?

Pek çok operatör kendi içinde müşteri potansiyeline göre paket üretmektedir. Türk Telekom yenilikçi ve özgün anlayışıyla daha çok internetten faydalanım sağlayabilecek paket içerikleri sunmaya dikkat ediyor. 

Türk Telekom aboneleri faturalı ve faturasız iki farklı gruba ayrılıyor. Genellikle her operatöründe dikkat ettiği nokta faturalı hat sahiplerine daha farklı paketler, faturasız hat sahiplerine daha farklı paket içerikleri sunuyor oluşlarıdır.

 • Türk Telekom Neti Bol paketi ile faturasız hatta sahip olanların faydalanabilecekleri bol internet barındıran nadir bir paket sunmuştur.
 • Türk Telekom Neti Bol faturasız hat sahibi aboneleri olarak, aylık olarak 60 TL karşılığında bu pakete sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Neti Bol 15 GB Tarifesinde Kimler Faydalanabilir?

Türk Telekom Neti Bol 15 GB tarifesinden;

 • BİMcell
 • Pttcell
 • Teknosacell
 • Faturasız bayi
 • Bayi çalışanı
 • TV8

Mobile data standart tarifelerine sahip olanlar faydalanamazlar.

Bunun dışında kalan faturasız hat sahipleri, gelir paylaşım ortaklıkları tarifesinde bulunan aboneler paket fırsatlarından faydalanabilirler.

Türk Telekom aboneleri, yakın zamanda Türk Telekom’a hattının taşıyan kişiler ve Türk Telekom yeni hat sahipleri bu paket içeriğindeki tüm içeriklerinden faydalanabilirler.

Türk Telekom Neti Bol 15 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Neti Bol 15 GB tarifesini telefona tanımlayabilmek için telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Neti Bol 15 GB yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Gönderilecek olan bu kısa mesaj için herhangi bir ücret ödenmemektedir.

Kısa sürede alınacak bilgilendirme mesajında her yöne 250 dakika, 250 SMS, 15 GB cepten internet kullanım hakkınız aylık olarak telefonunuza tanımlanmış olur.

Bunun dışında Türk Telekom’un abonelerine kaliteli altyapısı ile üretmiş olduğu uygulama üzerinden Neti Bol tarifesine bakabilirsin. Buradan kendine ait olan uygulama üzerinden paket tanımlaması yapabilmektesin.

Türk Telekom Mobil Uygulaması İle Neti Bol 15 GB Paketi

Türk Telekom’un paket fırsatlarından faydalanabilmek için kısa sürede Türk Telekom merkezlerini ziyaret edebilirsin. Bunun dışında Türk Telekom’un sunmuş olduğu tarife içeriklerinden haberdar olmak için internet sitesini ziyaret edebilirsin.

 • Türk Telekom’un müşteri hizmetlerini arayarak paket içerikleri hakkında detaylı (faturalı-faturasız, çeşitli avantajlar, hediyeler) bilgi alabilirsin.
 • Türk Telekom’un senelerdir hizmet verdiği mobil uygulaması içerisine giriş yaparak Neti Bol 15 GB tarifesi hakkında bilgi sahibi olabilirsin.
 • 7000’e kısa mesaj göndererek alacağın kendine özel şifre ile beraber Türk Telekom uygulamasına giriş yapmalısın. Öncelikle telefon numaran ardından verilen şifre ile sisteme giriş yapabilirsin. 

Telefon kimin üzerine kayıtlıysa onun adına karşına gelecek olan sayfa üzerinden Türk Telekom Neti Bol 15 GB tarifesinin detaylarına bakabilir ve paketi telefonuna yapabilmenin yolunu öğrenebilirsin.

Türk Telekom Neti Bol 15 GB Tarifesi Nasıl İptal Edilir?

Türk Telekom Neti Bol 15 GB tarifesini iptal edebilmek için özel bir seçenek bulunmamaktadır. Tarife iptali için Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak bilgi sahibi olabilir, internet üzerinden Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilir, Türk Telekom’un kişisel olarak abonelerini sunmuş olduğu uygulama üzerinden de paket içerik detaylarına bakabilirsiniz.

Bunun dışında Türk Telekom Neti Bol 15 GB paketi her ay yenilenmektedir. Ay dolumunda eğer telefonunuzda yeterli miktarda TL bulunmazsa paket yenilemesi olmaz. Bir süre sonra paket kendi kendine iptal olur.

Türk Telekom Neti Bol 15 GB Paketi Ek Hediyeler Veriyor mu?

Türk Telekom Neti Bol 15 GB aylık olarak telefonlara yüklenen bir her ay yenilenen bol internet seçenekli bir tarifedir. Bu tarifenin avantajı kendi içerisinde dakika ve sms bulundurmasının yanı sıra cepten kullanılabilecek 15 GB internet bulundurmasıdır.

Herhangi bir şekilde Türk Telekom uygulamalarında kullanılabilecek ek internet ya da hediye bulundurmamaktadır.

Türk Telekom’un uygulaması içinde her hafta bedava sms, internet ve dakika fırsatı bulunmakla beraber Neti Bol paketi içerisinde hediye fırsatı bulunmaz.

Türk Telekom’un daha farklı tarifelerine bu açıdan bakabilir ve paketin yanında sunulmuş olan çeşitli tarifelerin hediyelerinden faydalanabilirsiniz. Genellikle Türk Telekom paket dışı hediyelendirmeleri faturalı hat aboneleri üzerinden yapmaktadır.

Sen de kısa sürede Türk Telekom’a gelerek abonesi olabilir. Birbirinden farklı ve farklı seçeneklerde faturalı ve faturasız paketlere abone olabilirsin.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu