Türk Telekom Ramazan Bayramı Hediye Kampanyaları 2020

Her dönem birbirinden farklı hediye ve kampanyalarla abonelerini sevindiren Türk Telekom özellikle ramazan döneminde bedava internet hediyeleri ile ilgi görmektedir. Verilen hediyeler tüm faturalı ve faturasız aboneler tarafından kullanılabilir.

Ramazan ve bayram dönemi başta olmak üzere tüm özel günler için Türk Telekom hediyeler vermekte, kampanyalar düzenlemektedir. Türk Telekom ramazan bayramı hediye kampanyaları 2020 başlığı altında özellikle ramazana özel olarak verilen 1 GB hediye internet fırsatı dikkat çekmektedir.

Ücretsiz olarak verilen 1 GB hediye internet operatörünün uygulamasından tanımlanabilir. Tanımlama yapıldıktan sonra ilgili telefon numarasına hediye ile ilgili bilgilendirme kısa mesajı gönderilmektedir. Mesajda paketin geçerli olduğu süre ve diğer bilgiler yer almaktadır.

Türk Telekom Ramazan Bayramı Hediyeleri

Türk Telekom ramazan bayramı hediyeleri ile ilgili işlemler mobil uygulama üzerinden gerçekleştirilir. Uygulama App Store ya da Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilir.

  • Ramazana özel tanımlanan hediye internet 1 GB ve sahura özel 10 GB gibi farklı içeriklere sahiptir.
  • Ramazan kampanyasına katılmak için geçerli olan tarih aralığı 24 Nisan ve 23 Mayıs şeklindedir.
  • Bu tarihler içerisinde Vestelcell, Bimcell, Pocell, Pttcell ve Teknosacell dışında kalan tüm faturalı ve faturasız aboneler hediye internet hakkından yararlanabilir.

Bunun için Türk Telekom internet sitesindeki Online İşlemler ya da Türk Telekom online işlemler uygulaması kullanılabilir. Kampanyalara katılım kısa mesajla da kabul edilmektedir.

Türk Telekom Ramazan Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom ramazan bayramı bedava internet kampanyasına dahil olabilmek için SMS fatura aboneliği ve veri işleme izni vermiş olmak gerekir.

  • Hediye internet hakkından yararlanabilmek için HEDIYE1GB yazıp 5555’e kısa mesaj gönderilir.
  • Kampanyadan Pocell, Vestelcell, Bimcell, Teknosacell ile Pttcell bireysel faturalı tarifeler kullanan aboneler hariç tutulmuştur.
  • Faturalı hat kullanıcıları hediye internetten kalan bakiyeyi öğrenmek için INTERNET ya da KALAN yazılıp 5555’e kısa mesaj gönderilir.
  • Faturasız hat kullanıcıları ise sorgulama yaparken KALAN HEDİYE 1G yazıp 5555’e kısa mesaj gönderilmelidir.

Faturalı aboneler sorgulama yaptıklarında son iki saat öncesine kadar olan kullanımın bilgisi verilmektedir.

Türk Telekom Ramazan Bayramı Ücretsiz Dakika, SMS

Türk Telekom ramazan bayramı ücretsiz dakika, SMS ve internet haklarında kullanılmayan bakiyelerin bir sonraki aya devri söz konusu değildir. Kullanım süresinin dolmasıyla birlikte geriye kalan kullanım hakları silinir.

Hediye ramazan kampanyalarından yararlanma hakkı bir katılım ile sınırlı tutulmuştur. Hediye internetin süresinin dolmasıyla birlikte hatta tanımlı diğer paket ya da tarife varsa onun kullanımına devam edilir.

Ramazana özel olarak alınan hediyelerin kullanımı başka bir hatta transfer edilmemektedir. Eğer hat sahibi faturalı ve faturasız hatlar arasında geçiş yaparsa bu durumda da bedava internet, dakika ve SMS hakkı son bulacaktır.

Bunlarla ilgili bilgilendirme gönderilen bilgilendirme mesajında ya da online işlemler sayfasında yer almaktadır.

Türk Telekom Bayram Hediyesi 2020 Cihaz Ve Telefonları

Türk Telekom bayram hediyesi 2020 cihaz ve telefonları indirimli fiyatlardan alıcı bulur. İndirimin yanı sıra taksit olanaklarının da olması dileyen herkesin istediği ürüne sahip olabilmesini sağlar.

İndirimli ürünler arasında akıllı telefon, bilgisayar, tablet, ev telefonu, modem ve WİFİ ile aksesuarlar yer almaktadır. Bunlar içerisinde bayrama özel indirimler kapsamında en çok tercih edilenler şu şekildedir:

  • Apple Airpods Kablosuz Kulaklık aylık 105 TL yerine 89 TL
  • Honor Sports Pro aylık 35 TL yerine 25 TL
  • Honor Magic Watch 2 aylık 135 TL yerine 99 TL

Türk Telekom Yeni Kampanyalar’ dan Aşağıdan Seç Tıkla

Türk Telekom Bedava Dakika 2020 Ücretsiz Konuşma Kampanyaları

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Sürekli Güncel

Türk Telekom Tüm Kampanyalar için Tıkla

Her bir ürün on iki ay taksitli olacak şekilde ve tarifeye ek olarak satışa sunulmaktadır. Türk Telekom internet sayfasında ürünlerin özelliklerine ait bilgiler yer almaktadır.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu