Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2020

Türk Telekom hattı kullanıyorsanız ister faturalı olsun isterseniz de faturasız olsun mobil uygulama ile bol internetle tanışabilirsiniz. Sil süpür ile bol internet fırsatlarından faydalanmak hem kolay hem de oldukça kısa sürede gerçekleşmektedir. 

Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom sil süpür internet kampanyasından faydalanma için öncelikle uygulamayı telefonunuza indirmelisiniz. Türk Telekom uygulaması içerisinde yer alan Sil Süpür seçeneği içi internet kazanma fırsatı elde edebilirsiniz. İnternet, konuşma, Muud Premium üyelik şeklinde hediyeleri elde edebilirsiniz. Sil süpür her hafta güncellenmekte olup şansınızı her hafta deneyebilirsiniz. Hediyeler konusunda kişisel olgulara bağlı olarak internet sunulmaktadır.

Geçerlilik süresi ise hediyeye göre değişkenlik göstermektedir. Bazı hediyeler 24 saat olurken bazıları ise 2 ya da 3 gün olabilmektedir. Haftalık güncellemeleri uygulama üzerinden takip ettiğiniz sürece fırsatları kaçırmaz ve bol internetle sizde tanışabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Türk Telekom kullanan kadın müşteriler Sosyal medya kampanyasından yararlanabilmektedir. Elbette bunun için belirlenen kurallara ve esaslara uymak gerekir. Türk Telekom hediye sosyal medya kampanyasına nasıl dahil olunur? Noktası merak edilmektedir. Öncelikle sosyal medya kampanyası WhatsApp, Twitter ve Facebook da kullanıldığını belirtelim.

Kadın müşteriler faturasız hat sahibi iseler 30 TL ve üzeri yüklemelerde 2 GB internet kazanabilmektedir. Kampanyadan yararlanmak için ise telefonun SMS kısmına SOSYAL PAKET yazılarak mesaj 5555’e gönderilmelidir. Bildirim mesajı geldikten sonra sunulan 2 GB internetin 1 GB olan kısmı WhatsApp’da geri kalan 1 GB ise Twitter ve Facebook’ta kullanılabilmektedir. Bu kampanya içinde ayda 1 kez hakkınız olduğunu da unutmamalısınız.

Türk Telekom Mobil Ödeme ile App Store Geçerli 5 TL Hediye

Türk Telekom mobil ödeme ile 5 TL indirim kazanma fırsatını elde etmeniz hem kolay hem de oldukça avantajlı. İphone kullanan Türk Telekom kullanıcıları mobil ödeme yaparak 5 TL’lik indirimden yararlanabilmektedir. Türk Telekom mobil ödeme ile App Store’de Geçerli 5 TL hediye için ise telefon içerisinde ki Ayarlar kısmına girmeli ve Ödeme ve Talimatlar alanından işlemi yürütmelisiniz. Burada bulunan ödemeleri yönet kısmından Türk Telekom mobil ödeme seçeneği eklenmelidir.

Ekleme işlemi dahilinde eğer hattınız mobil ödemeye kapalı ise açtırmalısınız. Bunu için MOBILODEME KAYIT yazarak 5555’e SMS atmanız gerekmektedir. Kampanyaya dahil olabilmeniz için tek seferde 5 TL ve üzeri alım yapmanız halinde geçerlidir. Ücretli uygulamalarda, oyunlarda ve uygulama içi satın alımlarda geçerliliğe sahiptir.

Türk Telekom Coca Cola Daha Daha Bedava İnternet

Kutu kola çeşitleri arasında yer alan içeceklerden bir tanesini alan Türk Telekom hat kullanıcıları bedava internet şansı yakalıyor. Türk Telekom Coca Cola daha daha bedava internet kampanyasına katılım da oldukça basit şekilde sunulmaktadır. Öncelikle almış olduğunuz içeceğin açma halkasında bulunan 8 haneli kodun dahadaha.com adresine girilmesi gerekir. Karşınıza gelen sayfaya 8 haneli kodu girdiğinizde günlük kullanım için size 250 MB ya da 1 GB ücretsiz internet sunmaktadır.

Günlük olarak 1 kez katılım hakkınız olduğu için de açma halkanız var ise ertesi gün dahil olabilirsiniz. Belirtilen süre dahilinde kullanılmayan internetin herhangi bir şekilde devri olmadığı için de kalan megabaytlar boşa gidecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için Daha daha uygulamasına üye olmanız gerekecektir. Bu kampanya tüm operatörlere uygun şekilde dizayn edildiği için hangi operatörü kullanırsanız kullanın fırsatları değerlendirebilirsiniz. Her açıdan avantajı elde edebilmek için de günlük takipler önemlidir.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu