Türk Telekom Ramazan Paketi 2020

Her türlü etkeni hesaba katan Türk Telekom ramazanda sevdiklerinize hediye internet gönderdiğiniz durumlarda sizleri de ödüllendiriyor. Faturalı ve faturasız Türk Telekom ramazanda kullanıcılara gönderdikleri hediyeler karşılığında kendi hesaplarına tanımlı bedava internet kazanabilmektedir. 

Türk Telekom Ramazan 1 Gb Bedava İnternet

Bir başka Türk Telekom kullanıcısına 1 GB veya 4 GB internet göndermeniz durumlarında aktifleşir. Hediye olarak 1 GB internet gönderdiğinizde hesabınıza 1 hafta geçerli 1 GB tanımlanmaktadır. Göndereceğiniz hediye 4 GB ise karşılığında 4 GB internet 1 ay süre kullanım hakkı ile hesabınıza tanımlanmaktadır. Bol internetli günlerden dilediğiniz gibi faydalanmak isterseniz uygulanacak esasları iyi bilmek gerekir. Abonelerine bol internet fırsatı sunarak daha aktif kullanımı da oluşturmaktadır. Önemli: HEDIYE1GB yazıp 5555’e SMS gönderen herkes bu ramazanda bedava internet kazanmaktadır.

Türk Telekom Siri ile Lira Paylaşımına 500 MB Bedava İnternet

Akıllı telefonunuz İphone ise ve hattınızda Türk Telekom ise size 500 MB internet kazanma hakkı sunuluyor. Bu kampanyadan yararlanmak için faturalı ya da faturasız abone olmanız fark etmiyor. Fakat Türk Telekom Siri ile Lira Paylaşımına 500 MB Bedava İnternet faturasız hatlara Lira gönderimi için geçerlidir. Lira gönderme yöntemi olarak Siri’yi kullandığınızda size ücretsiz 500 MB internet sunulmaktadır. Telefonu İphone olan kullanıcıların ücretsiz internet kampanyasından kazandıkları internet gün sonuna kadar geçerlidir. Verilen interneti süre sonunda bitirmezseniz hesabınızdan silinecektir. Hiçbir şekilde devri söz konusu olmadığı için de kullanımlarınızı takip edebilirsiniz.

Türk Telekom EBA Kampanyası

Milli Eğitim Bakanlığı ukdesinde yapılan uzaktan eğitim için Türk Telekom abonelerine 3 GB ücretsiz internet fırsatı sunulmaktadır. EBA (Eğitim Bilişim Ağı) projesine dahil olan kullanıcılar bu kampanyadan yararlanabilmektedir. Çok basit şekilde işlemi tamamlamanız mümkün olurken bunun için telefonunuzun SMS bölümüne EBA yazmanız yeterli olurken 5555’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Fakat unutmamanız gereken en önemli ayrıntı hattınıza Türk Telekom EBA Kampanyası ile kazanmış olduğunuz ücretsiz 3 GB interneti sadece EBA yönelik işlemlerde kullanabilirsiniz. Bunun dışında kullanım sağladığınız diğer işlemleriniz kendi internetinizden gidecektir. Hem öğretmenler hem de öğrencilerin kullanımına uygun şekilde tasarlanmış olması da eğitim açıcısından önemli bir adımdır. Belirli bir süreyi kapsayan harcamalar dahilinde size sunulan 3 GB biterse devamında ki kullanımlar size ait olacaktır. Ne kadar kullandığınızı ve hediye internetten ne kadar kaldığını takip etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

E-Fatura Hediye 1 GB İnternet Paketi

Türk Telekom kullanıcıları ücretsiz internet konusunda kolay işlemler yürütmeleri ile avantajlı dünyada kendilerine yer edinebilmektedir. Çok basit bir işlem ile 1 GB internet kazanmanızı mümkün kılan E-Fatura işlemi faturalı hat sahiplerine özeldir. Peki, E-Fatura Hediye 1 GB internet kampanyasından nasıl yararlanabilirim? Hem çevreyi koruma adına hem de kağıt israfının önüne geçme adına e-posta yolu ile fatura almanız birçok açıdan avantajlıdır.

Bunun için sadece yapmanız gereken ise e-fatura aboneliğini başlatmanızdır. Aboneliği başlatmanız ile birlikte hesabınıza 1 GB ücretsiz internet tanımlanacaktır. Sadece 1 defaya mahsus kampanyadan yararlanmak için 1 GB e-mail adresinizi yazarak 3008’e SMS atmanız yeterli olacaktır. Hem Türk Telekom’un avantajına hem de kullanıcıların avantajına olan bu kampanya doğa sevgisini de açık şekilde ortaya koymaktadır.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Paketi

Birçok farklı kampanya ve hediye internet sunan Türk Telekom WhastsApp, Facebook ve Twiter’da kullanılabilecek kampanya sunmaktadır. Merak edilen husus ise kuşkusuz Türk Telekom hediye sosyal medya kampanyasından nasıl faydalanır? Noktasıdır. Fakat bunun için öncelikle kullanıcının kadın olması gerekmektedir. Kadın müşterilere sunulan bu kampanya için 30 TL ve üzerinde yükleme yapılması gerekir. Kampanya sadece faturasız hatlara özel olduğu için faturalı hat sahipleri bu kampanyadan faydalanamaz.

2 GB ücretsiz internet sunan kampanyanın 1 GB kısmı WhatsApp’da geçerli olurken kalan 1 GB ise Facebook ve Twiter’de kullanılabilmektedir. Bu fırsattan yararlanmak isteyen faturasız kadın Türk Telekom kullanıcıları SOSYAL PAKET yazarak 5555’e SMS göndermeleri gerekmektedir. Hesabınıza tanımlanan bu interneti belirlenen uygulamalarda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 1 ay geçerli internetten yararlanabilmeniz için de kurallara uygun şekilde hareket etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu