Türk Telekom Sahur Kampanyası 2020

Ücretsiz uygulamalar ve tarifelere özel kampanyalarla bedava internet sahibi olmak artık çok kolay. Ramazanda kullanıcılarına birçok açıdan fırsatalar sunan Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile de müşteri memnuniyetini arttırıyor. Türk Telekom abonesi iseniz sizde fırsatlarla dolu internet kampanyalarından kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Bu hususta ki ayrıntıları yazımızın devamında bulabilir size uygun kampanya fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Biribirinden harika fırsatlar Türk Telekom kullanıcılarını beklerken bedava internet işlemleri ise dakikalar içerisinde gerçekleştirmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bedava internet kampanyaları ile alakalı esaslara hareket ederek en iyi fırsatı yakalayabilirsiniz. Oldukça popüler olan ve Türk Telekom kullanan kişilerin uygulamalar sayesinde bol internetle tanışması mümkün. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar listesinde Selfy uygulaması tam da size göre. Akşam 21:00 Sabah 09:00 arası bedava internet fırsatı yakalamak ise çok kolay.

Bedava internetten yararlanabilmeniz için tek yapmanız gereken ise SMS bölümüne gelerek GECE yazıp 4545’e mesaj yollamaktır. Sizi gece boyu internet sunacak bu kampanya için uygulamaya dair esasları ve kuralları harfiyen uygulamak yeterlidir. Sahur da bedava internet için SAHUR yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus ile 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom abonelerine ücretsiz internet sunma konusunda farklı uygulamaları ile dikkat çeken tarzı ortaya koymaktadır. Bunlardan bir tanesi olan Türk Telekom arayanı bil Plus ile 1 GB bedava internet kampanyasıdır. Bedava internete sahip olabilmek için yapmanız gereken arayanı bil Plus abonesi olmaktır. Aboneliğin başlaması ile birlikte hattınıza tanımlanan 1 GB internet 1 ay boyunca geçerlidir. Herhangi bir şekilde devri söz konusu olmadığı için de belirtilen süre dahilinde tamamlamış olmanız gerekir.

Kalan megabaytlar bitirmezseniz boşa gidecektir. Hem faturalı hem de faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği bu kampanya 1 defaya mahsustur. Türk Telekom arayanı bil Plus aboneliğini deneme amaçlı aldığınızda bu kampanyadan yararlanmanız söz konusu değildir. Abonelik işlemi başlatıldıktan sonra iptal etmez iseniz her ay belirli bir ücret karşılığında yenilenecektir. 

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnterneti Nasıl Kazanırım?

Türk Telekom aboneleri herhangi bir ek ücret ödemeden bedava internet kazanımları ile alakalı uygulamalarla ön plana çıkmaktadır. Oldukça beğeni toplayan bedava internet için sil süpür oldukça avantajlı halleri ortaya koyuyor. Peki, Türk Telekom sil süpür ile bedava interneti nasıl kazanırım? Basit kurallar bütünü çerçevesinde yol haritası belirlemeniz sonucu dilediğiniz gibi elde etmeniz de önemlidir.

Öncelikle sil süpür ile internet kazanmak için faturalı ya da faturasız olmanızın bir önemi yoktur. Önemli olan Türk Telekom uygulamasını telefonunuza indirmiş olmanız gerekir. Mobil uygulama aracılığı ile Sil süpür yaparak bedava internete kavuşabilirsiniz. Sadece hediye internet değil aynı zamanda sınırsız konuşma ve Muud Premium üyeliği gibi hediyelerde sunmaktadır.

Uygulamayı sürekli olarak takip ettiğinizde dilediğiniz hediyelere sizde sahip olabilirsiniz. Her sil süpür işlemi belirli aralıklarla yenilendiği için de sürenin dolmasını beklemelisiniz.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu