Türk Telekom Selfy ile 1 GB Bedava İnternet 2020

Türk Telekom faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına özel olarak sunulmuş bu internet hediye fırsatlarından faydalanmak isteyen faturasız hat kullanıcıları şu paketleri kullanarak Türk Telekom selfy bedava internet kampanyasından faydalanabilirler.

 • Türk Telekom Dopdolu 1 GB Paketi 
 • Türk Telekom Dopdolu 2 GB Paketi 
 • Türk Telekom Dopdolu 3 GB Paketi

Türk Telekom Selfy Hediyesi Nasıl Yapılır?

Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Dopdolu Hediye yazdıktan sonra 4545’e kısa mesaj olarak göndermen yeterli.

Türk Telekom Selfy Nasıl İptal Edilir?

Eğer bedava internet kampanyasından yararlanmaya devam etmek istemiyorsanız İPTAL DOPDOLU HEDİYE yazıp 4545’e yollamanız yeterli olacaktır.

 • Faturasız hatlardan KALAN DOPDOLU HEDIYE yazarak 4545’e
 • Faturalı hatlardan da KALAN yazıp 5555’e göndermeniz doğrultusunda kalan GB miktarınızı görebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy 1 GB İnternet Hakkı

 • 1 GB’lık ücretsiz internet fırsatından faydalanabilmek için üzerinde bulunan hatta son 2 günü içerisinde 30 TL ya da üzerinde TL yüklemiş olman gerekmektedir.
 • Yüklemeyi yaptıktan hemen sonraki gün de yukarıdaki mesaj kodunu telefonuna tanımlayarak 1 GB hediye internet fırsatını yapabilirsin.
 • Her ay telefonuna yapacağın 30 TL’lik yüklemeler sonucunda hediye 1 GB internet fırsatından faydalanabilmektesin.
 • Her ay tekrar tekrar paket yenilemesi yapman gerekmemektedir.
 • 30 TL ve üzeri yaptığın her yüklemenin ardından 1 GB hediye internet hattına otomatik olarak tanımlanacaktır.

Türk telekom bedava internet kampanyası için tıkla

Selfy İnternet Paketleri Hediye Şartları

 • Selfy ile 1 GB kampanyasından ayda bir defaya mahsus olarak yararlanabilirsiniz.
 • Hediye internetinizi başka bir kullanıcıya devredemez ya da transfer edemezsiniz.
 • Ayrıca kampanya devam ederken hattınızı farklı bir operatöre taşırsanız ya da numara değişikliğine geçerseniz internet hakkınız yanar.

Bedava internet hakkınızın bitmesinin ardından eğer kullandığınız başka bir kampanya yoksa kullandığınız tarife üzerinden kullandığınız internet tutarınca ücretlendirilirsiniz.

1 GB internet hakkınız ülke sınırları içerisinde kullanırken yurt dışı için kullanıma kapalıdır. Aynı ay içinde bitmeyen internet hakkınız bir sonraki aya devretmez.

Selfy Sosyal Small Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Faturalı hat kampanyaları arasında yer alan sosyal small internet kampanyası ile aboneler 2 GB internet hakkı kazanarak sosyal platformlarda daha fazla vakit geçirebilir.

 • Bu hediye internet Twitter, Facebook ve İnstagram gibi sosyal platformlarda geçerlidir.
 • Bu hediyeyi kazanabilmek için aylık 29 TL olan Sosyal Small paketine SOSYAL SMALL yazılıp bir boşluktan sonra TC kimlik numarası eklenip 4545’e mesaj gönderilerek kayıt yaptırmak gerekir.

Türk Telekom Anlık Mesajlaşma Kampanyası Nedir?

Türk Telekom faturalı hat kullanıcılarına özel anlık mesajlaşma kampanyası düzenlemiştir. Bu sayede hem BİP hem de Whatsapp üzerinden bedava mesaj gönderilebilir. Katılım için ANLIK MESAJLASMA yazılıp 4545’e sms gönderilir.

Selfy Bol İnternetli Geceler Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Selfy kapsamında faturalı hat kullanıcılarına özel gece belli saatler arasında herhangi bir sınır olmadan internet kullanılabilir. Bu kullanım 00.00 ile 06.00 arasında olup kampanyaya katılım için GECENET yazılıp 4545’e kısa mesaj gönderilmesi gerekir.

Türk Telekom Turuncu Hediye İnternet

Türk Telekom turuncu hediye internet kampanyaları kendi içerisinde çeşitlere ayrılmakta olup bunların her biri birbirinden avantajlıdır.

 • Selfy Turuncu Small 500 paketi
 • Selfy Turuncu medium paketi
 • Selfy turuncu Small paketi

Olarak tanımlanır. Small 500 paketine katılım için TURUNCU500 yazılıp 4545’e kısa mesaj gönderilir.

Selfy Tambu 1 GB hediye Kampanyası Nedir?

Türk Telekom Selfy Tambu 1 GB hediye kampanyasından yararlanabilmek için öncelikle uygulamanın indirilmesi gerekir. Kazanılan 1 GB internet 30 gün boyunca geçerli olup kampanyaya katılım ücretsizdir.

Katılım için uygulamadan alınan hediye kodunun başına Tambu yazılıp bir boşluk bırakılıp 4545’e mesaj gönderilir. Talebin ardından ilgili numaraya onay mesajı gelmektedir. Bu kampanyaya her hat sadece bir kere katılabilir.

Türk Telekom Selfy Mor Hediye

Faturasız hat kullanıcılarına 1 GB hediye internet veren Türk Telekom Selfy Mor paketleri mevcut pakete ek bedava internet fırsatı sunar. Bu avantajdan yararlanmak için tek yapılması gereken her ay ilgili numaraya tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmaktır.

TL yükleme öncesinde MOR HEDIYE yazılıp 4545’e mesaj atılır. Hediyenin kazanımı başvurudan önceki son 48 saat içerisinde yapılan yüklemeler için geçerlidir.

Türk Telekom Selfy’li Geceler Hediye İnternet

Gençlere özel hazırlanmış olan Selfy’li geceler hediye internet kampanyası için ilgili hatta 30 TL yükleme yapılmalıdır. Bunun için GECE yazılıp 4545’e mesaj gönderilmesi gerekir.

Kampanyaya katılan abonelere akşam 9’dan sabah 9’a kadar kullanabilecekleri internet hakkı verilecektir. Bu internet hakkı sosyal medya gezinmeleri için de kullanılabilir.

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu