Türk Telekom Sevgililer Günü Kampanyası 2020

Sevgililer gününün yaklaşmasıyla birlikte her yıl olduğu gibi bu yıl da operatörler birbirinden farklı kampanyalarla kullanıcıların karşısına çıkmaktadır.

Bunlar içerisinde yer alan Türk Telekom sevgililer günü kampanyası çok sayıda kullanıcıya hitap etmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için Türk Telekom evde internet, mobil ya da ev telefonu müşterisi olmak gerekir.

Tür Tekekom Sevgili Paketleri Aşağıdadır

Kalbi aşkta atanlar bu operatörde buluşuyor düşüncesiyle hazırlanan kampanyalar özellikle cihaz alımlarında kullanıcılara büyük avantaj sağlamaktadır. İkinci cihaz ya da tablet satın alımlarında fiyatlarda indirimler yapılmakta olup bu indirimlerin oranı ve miktarı üründen ürüne farklılık gösterir. Türk Telekom internet sitesinde 2020 yılı için sevgililer günü kampanyası ile ilgili detaylı bilgiye yer verilmektedir.

Türk Telekom 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası

Türk Telekom 14 Şubat sevgililer günü kampanyası içeriği bireysel bu kurumsal müşteriler açısından farklılık gösterir. Bireysel müşterilere özel yapılan kampanyada sevgililer gününe özel ikinci cihaz 99 TL, ikinci tablet ise 129 TL olarak verilmektedir. Kampanyaya dair esaslar operatörün sitesinde yer almakta olup cihaz ve tablet için farklı alternatifler de bulunmaktadır.

Buna göre bireysel mobil, evde internet ve ev telefonu müşterileri için Samsung Galaxy A10S, HuaweiY6 (2019), Oppo A5s, Casper S20 ve Honor Sport Pro kampanya ürünleri arasında yer almaktadır. Kurumsal müşteriler için ise Samsung Galaxy A10s, Huawei Y6 (2019) ve Oppo A5 2020 cihazları kampanya kapsamında verilmektedir.

turkcell-bedava-sms-kampanyalari

Türk Telekom Sevgililer Günü Cihaz Kampanyası

En yeni telefonların ve tabletlerin cazip fiyatlarla verildiği Türk Telekom sevgililer günü cihaz kampanyası ile cihaz almak daha avantajlı hale gelir. Tarifeye ek olarak verilen bu cihazların aylık ödeme tutarı ve vergiler dâhil bedeli üründen ürüne değişmektedir.

Bunların yanı sıra cihazlar için on iki aylık taahhüt süresi de vardır. Bu süre boyunca ürün bedeli aylık eşit taksitler halinde ödenir. Örneğin hem bireysel hem de kurumsal müşterilere tarifeye ek olarak verilen Samsung Galaxy A10s cep telefonu için bakıldığında aylık ödeme tutarı 99 TL olup ürün rayiç bedeli 1188,00 TL olarak belirlenmiştir. Bu tutara vergiler de dâhil edilmiştir.

Türk Telekom Sevgililer Günü Bedava Dakika Kampanyası

Sevgililer günü kapsamında Türk Telekom’un hediyeleri arasında ev telefonu kullanıcıları için de özel fırsatlar yer almaktadır. Buna göre ülke içinde dört bir yanda bulunan ve sayıları yaklaşık yetmiş sekiz binden fazla olan ankesörlü telefonlar ile 14 Şubat günü yapılacak aramalarda ilk iki dakika ücretsiz olacaktır.

Üstelik buna tüm şehirlerarası, şehir için ve GSM operatörü aramalar dâhildir. Telefon kartı ya da kredi kartı ile kullanılabilen bu ankesörlü telefonlar şehrin çok sayıda noktasında vardır. Böylece bedava dakika kampanyasından sevgililer gününde dileyen herkes yararlanabilir. Türk Telekom sevgililer günü dakika kampanyası sadece 2020 ile sınırlı olmayıp her yıl için özel olarak düzenlenmektedir.

blank

Türk Telekom Sevgililer Günü 2020

Türk Telekom sevgililer günü 2020 kampanyası kapsamında uygun fiyatlardan farklı cihazlar vermekte olup bunların özelliklerin dair karşılaştırma operatörün internet sitesinden ve mağazalarından yapılabilir.

Örneğin oppo A5 2020 cep telefonunun aylık taksitli ödeme tutarı 109 TL olup bu telefonda 12 MP arka dört kamera, 500 mAh pil kapasitesi ve ultra geniş lensler gibi özellikler ön plana çıkmaktadır. Eğer daha fazla özellikte ürün aranıyorsa Huawei Y6 2019 cep telefonu da tercih edilebilir.

Kampanya kapsamında bu ürünün aylık taksitli ödemesi 137 TL olarak belirlenmiştir. Kampanya kapsamında verilen en uygun fiyatlı ürün kulaklıktır.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

6 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu