Türk Telekom Ücretsiz İnternet 2020 Kampanyası

Türk Telekom ile birlikte videolarını ve fotoğraflarını Dijital Depoya yedekleyen herkese bedava 2 GB hediye vermektedir. Diğer operatörlerde de farklı isimlerle yer alan bu tarzdaki uygulama Türk Telekom kullanıcıları için de geliştirilmiştir.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom ücretsiz internet veren uygulamalar operatörün mobil uygulamasında yer alan başta sil süpür gelmektedir. Günlük, haftalık ve aylık internet, üyelik, sınırsız konuşma imkanı veren bu uygulama tüm aboneler tarafından kullanılabilir. Ücretsiz internet veren diğer uygulamalar;

  • Arayanı Bil Plus
  • Selfy
  • Türk Telekom Bulut
  • Dijital Saha
  • Bi Dünya Fırsat
  • e-Dergi

Türk Telekom Dijital Yaşam Paketi

Anılarınızı silmek yerine bir yerde saklamayı tercih etme isteği ile birlikte geliştirilmiş olan dijital yaşam uygulaması toplamda 2 GB olarak ücretsiz depolama alanı vermektedir.

Türk Telekom Dijital Depo Nedir?

Dijital depo fotoğrafların, videoların, dosyaların ve telefon rehberinizi yedeklenmesini sağlar.

Türk Telekom Yıllık Ücretsiz İnternet

Türk Telekom yıllık ücretsiz internet yıllık üyelik ya da operatörde belli bir yılı doldurmuş olan kişilere verilir. Yılların hediyesi kampanyası olarak da bilinen bu kampanyada kaç yıldır abonelik varsa onun 3 katı kadar hediye internet hakkı verilir.

Örnek; 3 yıllık aboneler 9 GB hediye internet hakkı kazanacaktır. Kampanyaya katılım ücretsiz olup katılım için YILLAR yazılıp 5555’e kısa mesaj gönderilir.

Türk Telekom Sosyal Medya Ücretsiz İnternet

Türk Telekom sosyal medya kampanyasına kayıt yaptıran kadın aboneler 30 günde bir yapacakları 25 TL ve üzeri yüklemelere toplam 2 GB hediye internet kazanacaktır. Bu hediyenin 1 GB’ı Whatsapp, geriye kalan diğer 1 GB’ı ise Twitter ve Facebook kullanımları için geçerlidir.

Kampanyaya katılmak için SOSYAL PAKET yazılıp 5555’e kısa mesaj göndermek gerekir. Kampanya 12 ay boyunca geçerli olup TL yükleme işlemi son 48 saat içerisinde yapılmış olmalıdır.

Türk Telekom Ücretsiz 1 GB İnternet

Türk Telekom ücretsiz 1 GB internet fırsatları sayesinde kullanıcılar yurt içi internet harcamaları için herhangi bir ücret ödememektedir. TL yükleme ile verilen ücretsiz internet hakkı aynı zamanda e-fatura kullanımına geçen faturalı hat kullanıcıları için de geçerlidir.

Hem kağıt tasarrufuna katkıda bulunan hem de fatura kaybolma, geç gelme gibi sıkıntıları ortadan kaldıran e-fatura kampanyasına 1GB yazılıp bir boşluk bırakılıp mail adresi yazılıp 3008’e kısa mesaj gönderilir.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Hilesi

Türk Telekom ücretsiz internet hilesi her hafta sayısız hediye dağıtan Sil Süpür uygulamasından 10 Gb kadar ücretsiz internet kazanabilmek için kampanyaya katılımın başladığı ilk gün girilmektedir.

Yapılan yorumlara göre katılımın son günlerine doğru Sil Süpür yapıldığında daha ücretsiz internet verilmektedir.

  • Yoğunluğun olmadığı saatler seçilmelidir.
  • Katılım için sabah ya da gece saatleri tercih edilebilir.  

Benzer Konular

2 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu