Turkcell 1 Mayıs 2020 Bedava İnternet Hediyesi

Mobil telefon kullanımında en önemli ihtiyaçlardan biri olan internet açısından birçok kişi özellikle tarifelerine ek olarak kullanılabilecek şekilde ücretsiz internet paketleri aramaktadır. Bu konuda Turkcell, Türkiye’nin en eski ve önemli operatör firmalarından biri olarak Turkcell bedava internet 2020 kampanyaları sayesinde fırsatlar sunmaktadır. Uzun yıllardır Turkcell için bedava paketleri arayan kişiler ise özellikle farklı uygulamaları kullanmak, web sayfalarına giriş gerçekleştirmek veya Turkcell’in sunduğu fırsatları değerlendirmek istemektedir. 

Turkcell Bedava İnternet 2020 Paketleri Nasıl Elde Edilir?

Bugün Turkcell kullanıcıları içerisinde faturalı hat kullanmayı tercih eden veya hazır kart yani faturasız hat kullanmayı tercih eden birçok kişi yer almaktadır. Bu bağlamda da ister faturalı ister faturasız farklı tarifelerin seçilmesi açısından Turkcell onlarca farklı seçenek sağlamıştır. Bu seçeneklerin her biri içerisinde kullanıcı tipine, kullanıcının telefon türüne, internet kapsama alanına veya sim kart türüne göre değişen birçok farklı hediye internet paketi de yer almaktadır. Bu konuda özellikle farklı uygulamalar üzerinden Turkcell bedava internet 2020 fırsatları elde edilebileceği gibi farklı tarifelerin sunduğu avantajlar ile paket kazanabilirsiniz. 

Genç Kullanıcılar İçin Turkcell Bedava İnternet 2020 Fırsatları

Özellikle genç kullanıcılar Turkcell’in çok fazla önemsediği ve yine özel uygulamalar ya da tarifeler sunduğu kullanıcılar arasında yer almaktadır. Bugün 26 yaş altında olmakla birlikte faturalı veya faturasız Turkcell hatlarını kullanan kişiler, GNÇ fırsatlarından yararlanarak birçok avantaj elde etmektedir. Bir örnek olarak Turkcell bedava internet 2020 kampanyaları arasında Turkcell GNÇ Çatlat Kampanyası yer almaktadır. 

Turkcell GNÇ Çatlat Kampanyasına katılmak için belirtilen koşulları sağlayan GNÇ Turkcell kullanıcıları, özellikle yumurta çatlatmak için GNÇ uygulamasını kullanmayı tercih edebilir. Hem IOS işletim sistemine sahip hem de Android işletim sistemine sahip telefonlar da bu uygulamayı kolaylıkla market üzerinden indirerek yükleyebilirsiniz.

Kullanıcılar uygulamayı yükledikten sonra uygulamaya giriş gerçekleştirmek için telefon numaraları ve şifrelerini kullanabilirler. Uygulamaya giriş gerçekleştirilmesi sonrasında ise menü içerisinde bulunan “ÇATLAT” kısmına ulaştıktan sonra sizden istenilen şekilde haftanın 2 gününü belirlemeniz gerekecektir. 

Çatlat bölümünde hafta içi veya hafta sonu 2 gün belirleyen Turkcell GNÇ kullanıcıları, kendilerine ifade edilen hediye ve fırsatlardan yararlanarak, belirtilen günlerde uygulamaya girip yumurta çatlatarak hediye kazanacak. Daha önce belirtildiği gibi kampanyada 1 hafta içerisinde en fazla 2 gün yararlanma fırsatı bulunurken, bu iki günde yumurtalar çatlatılarak özellikle birçok farklı internet paketi kazanma şansı yer almaktadır. Paketler arasında;

  • 1 saat veya 3 saat geçerli olacak şekilde 1 GB internet
  • 1 hafta geçerli olacak şekilde 1 GB veya 2 GB internet
  • 1 ay geçerli olacak şekilde 1 GB veya 5 GB internet kazanılabilir. 

Ayrıca kampanya dahilinde elde edebileceğiniz fırsatlar kapsamında da 1 TL karşılığında 1 GB internet, 5 TL karşılığında 2 GB internet veya 2 TL karşılığında 2 GB internet fırsatı bulunmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell bedava internet 2020 kampanyaları kapsamında yine sadece gençlerin değil herkesin katılarak internet kazanabileceği birçok uygulama kampanyası bulunmaktadır. Bu uygulamalar açısından özellikle Turkcell BiP, Turkcell Hesabım ve Dijital Operatör gibi uygulamalar örnek gösterilebilir. Hatta Dergilik uygulaması, Goller Cepte uygulaması veya Yaani arama motoru uygulaması gibi uygulamalar üzerinden de internet kazanabilirsiniz. 

Turkcell Sağlık Çalışanlarına Bedava İnternet

Turkcell tarafından geliştirilen ve kullanıcılara sunulan en etkin mesajlaşma uygulamalarından biri olan BiP sayesinde 2020 kampanyaları ile bedava internet kazanabilirsiniz. BiP uygulaması üzerinde farklı kanalları takip etmeniz ile birlikte örneğin #sendeyap kanalı takip edilerek, Sağlık Bakanlığı tarafından korona virüs için açıklanmış 14 kural videosunu izleyen kişiler çok uygun fiyatlarla internet paketi satın alabilir. 

Ücretsiz bir şekilde BiP üzerinden internet kazanmak isteyen kişiler ise uygulamayı düzenli şekilde kullanmak için öncelikle IOS ve Android telefonlarında market üzerinden bu uygulamayı indirerek kurmalıdır. Çok sık bir şekilde ve yüksek miktarlarda hediye internet imkanı sağlayan BiP uygulamasında görüntülü ve sesli görüşme gerçekleştiren kişiler açısından da bedava internet kazanma fırsatları bulunmaktadır. En önemli kampanyalardan biri olarak arkadaşını davet eden her kişi için 1 GB internet hediyesi örnek gösterilebilir. 

Turkcell Goller Cepte Uygulaması İle Bedava İnternet

Futbol takipçilerinin çok sık kullandığı Goller Cepte uygulaması yine bedava internet kazandıran Turkcell uygulamaları arasında yer almaktadır. Google Play veya App Store gibi marketler üzerinden indirerek telefonunuzda kurulumunu gerçekleştirdiğiniz bu uygulama sayesinde Turkcell Goller Cepte Uygulaması ile Bedava İnternet şansına sahip olabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanmak ile birlikte her kullanıcı 1 defa olmak üzere 500 MB internet kazanabilir. 

Turkcell Hesabım İle Bedava İnternet 2020

Her Turkcell kullanıcısının pratik bir şekilde hizmetlere ulaşması, kalan paketlerini incelemesi, yüklemeler ve ödemeler gerçekleştirmesi için tercih ettiği Hesabım uygulaması aynı zamanda bedava internet fırsatları sağlamaktadır. Çok uzun yıllardır pratik ve hızlı kullanımı sayesinde takdir gören bu uygulama, Turkcell kullanıcıları tarafından ister IOS ister Android telefonlarda yüklenerek kolayca kullanılabilir. 

Turkcell Hesabım uygulamasını indirin kişiler, her hafta belirli bir günde uygulama içerisinde bulunan “Salla Kazan” bölümüne girerek, farklı internet paketleri kazanma şansına sahiptir. Örneğin, haftalık 1 GB veya haftalık 2 GB internet paketlerini hiçbir ücret ödemeden ve gayet eğlenceli bir şekilde kazanma şansınız yer almaktadır. 

Dijital Operatör İle Turkcell Bedava İnternet

Dijital Operatör uygulaması kullanıcılar için önemli avantajlar sağlamak ile birlikte yine bu uygulama üzerinden veya turkcell.com.tr üzerinden belirlenmiş tarifeleri hazır kart için satın alan kişiler, 4 hafta boyunca kullanabileceği internet elde edilecektir. Ücretsiz bir şekilde sunulan Dijital 2 GB kampanyası 20 Şubat 2021 tarihine kadar geçerli bir avantaj sağlamak ile birlikte 4 hafta boyunca yurt içinde kullanılabilecek 2 GB internet sunmaktadır. 

Özellikle hazır kart kullanıcıları kampanya kapsamında belirtilmiş olan Uçuran tarifeler, GNÇ Süper tarifeleri ve Süper Avantaj tarifeleri içerisinde bulunan seçeneklerden birini Dijital Operatör uygulaması veya turkcell.com.tr üzerinden kredi kartı ile ödeme yapıp temin edebilir. Temin ettikleri bu paket sonrasında 4 hafta yani 28 gün boyunca geçerli olacak şekilde kullanılacak 2 GB internet hattınıza tanımlanır. 

Faturasız Hat Geçiş İle Turkcell Bedava İnternet

Turkcell faturasız hat kullanmayı tercih eden kişiler yapacakları geçiş işlemleri sayesinde de bedava internet kazanma şansına sahiptir. Turkcell operatöründe faturasız tarifeler arasında geçiş gerçekleştirmiş olan veya farklı operatör üzerinden Türkcell’e geçiş gerçekleştirerek 12 ay boyunca hatta kalma sözü veren kişiler, tarife içerisinde bulunan internet dışında bedava internet paketi kazanmaktadır. Bu kapsamda 1 GB bedava internet fırsatı sunulmasıyla birlikte özellikle Turkcell Rahat tarifeye numara taşıma gerçekleştiren kişiler 31 Aralık 2021 tarihine kadar bu kampanyadan faydalanarak yurtiçi 3 GB internet kazanabilir. 

Öğrenciler İçin Eba Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

2020 yılında karşılaşılan talihsiz koronavirüs salgını sonrasında öğrenciler için daha sağlıklı bir eğitim gerçekleştirmek açısından aktif hale getirilen EBA sistemi kapsamında da Turkcell öğrenciler için avantajlı bir internet tarifesi sağladı. Bu bağlamda faturalı hat ve hazır kart kullanıcıları bireysel veya kurumsal faturalı tarifeleri için BiP keşfet bölümünde bulunan EBA kanalını kullanarak, internet kazanma şansı yakalayacaktır. 

Kampanya başlangıcında EBA 3 GB hediye internet kampanyası şeklinde belirtilmiş olan bu fırsat, daha sonrasında 6 GB gibi bir üst limite kadar çekilmiştir. Turkcell kullanıcıları BiP uygulaması üzerinde keşfet bölümünde EBA kanalı üzerinden giriş gerçekleştirip, daha sonrasında eba.gov.tr ve EBA uygulamasında kullanılabilecek şekilde bu internet paketini kazanabilir.  

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

2 Kişi Katıldı

  1. Internet paketi varsa bana yapar mısınız 1 Mayıs kapmanyasını yapa misiniz banaa

  2. Internet paketi varsa bana yapar mısınız 1 Mayıs kapmanyasını yapa misiniz bana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu