Turkcell 23 Nisan 2020 Bedava İnternet Kampanyası

Mevcut kullanıma ek olarak herhangi bir ücret ödemeden 23 nisan çocuk bayramında hediyeler için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Elbette bu ücretsiz internetlerden yararlanabilmek için kampanyaları takip etmek gerekir. Hattınız Turkcell ise farklı dönemlerde yapılan kampanyaları takip etmeniz yeterli. Peki, Turkcell bedava internet paketi nasıl kazanılır? Yöntemleri nelerdir? en fazla merak edilen konulardandır.

SMS ve uygulamalar üzerinden birçok farklı yöntemler ile ücretsiz şekilde internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Her bir kampanya belirli bir kurala bağlı olduğu için kurallar dahiline uygunluğu denetlemelisiniz.

Turkcell E-Fatura ile 2 GB İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell faturalı hat kullanan aboneler çok kısa sürede 2 GB bedava internet kazanma şansı sunuyor. Bir defaya mahsus olarak yapılan kampanya hem çevreye katkı hem de kullanıcıları mutlu eden fırsat sunmaktadır. Aylık adresinize düzenli olarak gelen faturalarınızı e-posta adresine ya da SMS ile telefonunuza gelmesi için talimat vermeniz ile bu kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Kampanyaya katılım için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmezken 2222’ye SMS atmanız gerekmektedir. Aktif olarak kullanmış olduğunuz e-posta adresinizi telefonunuzun SMS bölümüne yazarak 2222’ye mesaj atmalısınız. Faturanızı SMS olarak almak istediğinizde ise e-posta adresiniz yerine SMS FATURA yazarak 2222’ye mesajı göndermelisiniz.

Size gelen bildirim mesajının ardından 2 GB interneti 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Herhangi bir şekilde devri söz konusu olmadığı için de süre bitmeden tamamlamalısınız. Kampanyaya göndermiş olduğunuz SMS ile alakalı herhangi bir ücret tahsisi de söz konusu değildir.

Turkcell Dergilik ile 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell uygulamalar üzerinden ücretsiz şekilde faydalanabilmeniz için belirlenen kurallara uymak gerekir. Kurallar dahilinde Turkcell dergilik ile 1 GB bedava internet nasıl alınır? Sizlere tarif edeceğiz. Öncelikle telefonunuza dergilik uygulamasını indirmeniz ve ücretsiz şekilde giriş yapmalısınız. 1 hafta geçerli olan 1 GB internet uygulamaya girmeniz ile birlikte hattınıza tanımlanacaktır. Bireysel Turkcell hat sahipleri bu kampanyadan bir defaya mahsus yararlanabilmektedir.

Fakat unutulmaması gereken en önemli ayrıntı ise uygulamanın son 1 yıl içerisinde indirilmemiş olmasındır. Önceden uygulamayı kullanıyor olanlar için geçerli olmaz iken ilk kez indiren ve 1 yıldır telefonunda uygulaması olmayanlar için geçerlidir. Dergiye abonelik gibi bir şartın olmaması da ayrıca kullanıcılara sağlanmış güzelliktir.

Dileyen ücreti mukabilinde dergilik üyeliğine sahip olabilir. Dergilik üyeliğine sahip olunması durumunda da 1 aylık geçerli 5 GB ücretsiz internet de kazanabilmektedir. Oldukça avantajlı halleri sunan dergilik size kolaylığı da sunacaktır.

Turkcell Platinum Doğum Günü Kampanyası

Bedava internetler konusunda sürekli yeniliklerle abonelerini şaşırtırken bu kez doğum gününe özel internet hediyesi veriyor. Turkcell Platinum doğum günü kampanyası için tek yapmanız gereken Turkcell Platinum dahilinde olmak. Doğum gününüze denk gelen günde 1 GB ücretsiz internet hesabınıza dahil olacaktır ve 24 saat geçerli olacaktır. Bu süre dahilinde kullanmadığınız internetler boşa giderken devir gibi bir durum da söz konusu olmamaktadır.

Otomatik olarak hesabınıza tanımlanacağı için de herhangi bir işlem yapmanıza da gerek olmayacaktır. Doğum gününüzü daha güzel geçirebilmenizi sağlayacak bu yapı sayesinde istediğiniz gibi sosyal medya paylaşımlarını da yapabilirsiniz.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu