Turkcell Akıllı 5 GB Paket ile Hediye İnternet Kazanma

Turkcell akıllı tarifeleri ile de kazandırmaya devam etmektedir. Abonelerin seçim haklarını göz önünde bulundurarak aşım sıkıntısı meydana getirmeyen akıllı tarifelerden kullanan Turkcell aboneleri,  5 GB hediye internet kazanma şansına sahip oluyorlar.

Turkcell akıllı tarifelerde tarife aşım derdi bulunmamaktadır. Aboneler, kullandıkları tarifede haklarının bitmesine yakın taraflarına bilgilendirme yapılmakta olup otomatik olarak tarife durdurulmaktadır.

Akıllı 5 GB Tarifesi ile Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell Akıllı 5 GB tarifesi ile hediye internet kampanyasına dahil olan Turkcell aboneleri, kullanacakları Akıllı 5 GB tarifesi için 1 GB bedava internet kazanırlar. Burada abonelerin, tarifeye geçiş yapmış olmaları yeterli olmaktadır.

Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi Nedir?

Turkcell akıllı 5 GB tarifesi ile bedava internet kazanma hakkından faydalanabilmek için abonelerin, akıllı 5 GB tarifesine geçmeleri gerekir. Turkcell Akıllı 5 GB tarife içeriği şu şekildedir; 

  • 5 GB İnternetin Tanımlanması
  • Her Yöne 750 Dakika Konuşma Tanımlanması
  • Her Yöne 1000 SMS Tanımlanması
  • Turkcell Akıllı 5 GB tarifesinin ücreti 47 TL olmaktadır.

Kampanya kapsamında verilen 1 GB internet paketi sayesinde kota aşımı durumunda sonlandırılan internet hakkının yerine Turkcell aboneleri internetsiz kalmamış olurlar.

Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi ile Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Kampanya kapsamında paket içeriğinde var olan 5 GB internetiniz bittiği zaman otomatik olarak 1 Gb bedava internet yenilenmektedir. Eğer yenilenmez ise Yedek 1GB yazdıktan sonra 2200’a yollamanız gerekmektedir. Ana paketinizde bulunan 5 GB internet bitmemiş ise 1 GB internet devreye girmez.

Turkcell Akıllı Tarifemde 5 GB İnternetim Biterse Ne Olacak?

Turkcell, bu tarifesinde 5 GB internetin yanında size bedava otomatik internet tanımaktadır. Turkcell paket içeriğinde Akıllı 5 GB tarifesini kullanan kişiler, 1 GB bedava internet hakkı kazanırlar. Turkcell 5 GB tarifesi ile hediye internet kampanyasını aşım durumunda devreye girerek siz abonelerin internetsiz kalmamasını sağlar. 

Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi Yurt Dışında Geçerlimidir?

Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, SMS ve İnternetinizi yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük belirlenen ek ücretler karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülkeyi veya ülkemizi arayabilirsiniz.

Ayrıca tüm internet ve SMS’leri kullanabilirsiniz buna yedek paket de dahil olmaktadır. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girmektedir. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz.

Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi için Geçerli Ülkeler

Almanya ABDAvustralya
AvusturyaBelçikaBeyaz Rusya
BulgaristanBirleşik Krallık (İngiltere, Kuzey İrlanda, İskoçya ve Galler)Bruney
CebelitarıkÇek CumhuriyetiEkvator
Faroe AdalarıFijiFilistin
FransaGuatemalaHollanda
İrlandaİspanyaİsviçre
İtalyaKanadaKıbrıs
KosovaLihtenştaynMalta
MısırMonakoMontserrat
NepalPolonyaPortekiz
Porto RikoSan MarinoSlovenya
Yeni ZelandaYunanistan

Numaramı Taşırsam veya İptal Edersem Tarife Sonlanır mı?

Turkcell aboneleri, hat taşıma veya iptal etme durumlarında kampanyadan kazanılan haklar otomatik olarak sonlandırılar

Tarifedeki Bedava 1 GB İnternet Şartları Nedir?

Turkcell Akıllı 5 GB tarifesi içinde 1 GB internetin alınabilmesi için abonelerin, herhangi bir işlem yapmalarına gerek yoktur. Turkcell operatörüne abone olan kişiler, Akıllı 5 GB tarifesine geçişinin ardından 1 GB bedava internet otomatik olarak hatta yüklenmektedir.

Akıllı 5 GB Tarifesi içinde 1 GB İnterneti Kaç Defa Kullanabilirim?

Turkcell Akıllı 5 GB tarifesi ile 1 GB interneti, yılda toplamda 3 kere ve her seferinde 1 GB olmak üzere kullanabilirsiniz. Aynı dönemde birden fazla yedek paket kullanılamamaktadır. Tekrar faydalanabilmeniz için bir fatura dönemi geçmesi gerekmektedir.

Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Akıllı 5 GB tarifesini, iptal ettirebilmeniz için 532 müşteri hizmetlerini arayarak tarifemi iptal ettirmek istiyorum diyebilirsiniz. Bu sayede kolay bir şekilde hemen iptal işleminiz gerçekleşir.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu