Turkcell Anneler Günü Kampanyası 2020

Yurt dışında farklı ülkelerde “Happy mother’s Day” olarak geçen anneler günü her yıl aynı gün beraber tüm ülkelerin kutladığı bir gündür. 

Bizim için her türlü fedakarlığı göze alan annelerimizin bu değerli gün de bizden beklediği o küçük ama samimi sevgiyi Turkcell ile yaşa.

Anneler Günü kavramının Eski yunan’dan geldiği bilinmektedir. Bu kadar köklü ve büyük bir geçmişe sahip olan bugün için bir başka rivayette şudur ABD’de yaşayan ve yaşamış olan o dönemlerde ismi Anna Jarvis adı verilen kişinin annesini kaybetmesinden sonra çok acı çekmesi ve bunun üzerine her yıl annesini kaybettiği gün, onu anmak amacıyla bir kutlama yapılması ile beraber başlamıştır.

Dünya geneline yayılan bugün, herkes tarafından annelere kıymet verildiğini ifade edilen ve bu şekliyle görülen bir gün olarak ilan edilmiştir.

Turkcell Anneler Günü Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Anneler Günü’ne özel olarak anneleri çok mutlu edecek birkaç  kampanya ile sizlerle.  Sosyal medyada aktif anneleri yalnız bırakmayan Turkcell bu anneler gününde de gönülleri okşamıştır.

Turkcell Bu yıl 10 Mayıs Anneler Günü’ne özel olarak Turkcell 1 GB internet hediye etmektedir. Turkcell Sim uygulamasını mobil uygulamanın cihazlara indirilmesi ile elde edilebilecek 1 GB hediye internet paketi ile anneleri ve sevdiklerini düşünmüştür.

Turkcell’in; Faturalı hattı bulunanlara özel olarak yapmış olduğu ek internet paketi içeriğine bakıldığında faturalı hatlara sahip olanlar önce 10 GB daha sonra yine 10 GB olmak üzere toplamda 20 GB’lık 3 hafta kullanılabilecek özel bir fırsat sunmaktadır.

Turkcell’in kaliteli altyapısı ile oluşturmuş olduğu fiber internet sitesinden 3 ay boyunca ücretsiz faydalanabilme fırsatını bu Anneler Günü’nde sizlere hediye olarak sunulmaktadır.

Turkcell Anneler Günü Cihaz ve Telefon Kampanyası

Turkcell her sene Anneler Günü’nde birbirinden farklı kampanyalar yapmaktadır. Bu sene yapılan kampanyalardan biri de bu dönem Turkcell’in bünyesinde barındırılan dijital ortamda geçerli olan pek çok telefon ve telefon yanı ürünlerinde indirimler yapılmıştır.

  • Annelere yönelik olarak kullanabilecekleri bazı küçük ev ve eşyaları da indirime girilerek Türkcell siteleri üzerinden satışı yapılmaktadır.
  • Kampanya kapsamı 1 Mayıs ve 10 Mayıs aralarında geçerli olarak tutulmuştur. Sadece Turkcell’in dijital operatör uygulaması veya internet adresine girerek yapılacak alışverişlerde geçerli olmaktadır.
  • Ürünler belirli miktarda stoklar ile sınırlandırılmıştır. Bundan dolayı Turkcell’e mağazalarını ziyaret ederek Anneler Günü’nün avantajlarından faydalanabilirsiniz.
  • İPhone’un 64GB sahip olan 8 versiyonunun Turkcell aracılığı ile 400 TL İndirime girmiş fiyatı ile satın alabilirsiniz. 4999 TL yerine 4599 TL’ye satılmaktadır.

Telefonların aksesuarı Apple’ın Air Pro son model kulaklığı 350 TL indirim ile piyasaya sürülmüştür. Anneler Günü’ne özel indirimlerden faydalanabilmek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu ürün 1899 TL yerine 1549 TL’ye satılmaktadır.

Annenize yepyeni bir akilli telefon almaya ne dersiniz? Turkcell’in Samsung Galaxy A10S cihazını 380 TL indirim ile 1.599 TL yerine 1.299 TL’ye satın alabilirsiniz.

Bu kampanya çok konuşulacak. Anneler gününe özel Samsung Galaxy A70 akıllı telefonunu 1.350 TL indirim ile 3.999 TL  yerine 2.649 TL’ye satın alabilirsin.

Turkcell Sms ile Yapılan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in seni uygulaması aracılığı ile kazanılmış olan anneler günü 1 GB hediye kampanyasına iptal etmek isteyen kişiler için SMS ile bunu gerçekleştirmeleri mümkündür iptal etmek isteyenler iptal haftalık sim 1GB yazarak 2222 ye mesaj atabilirler.

Turkcell Anneler Günü Hediyeleri

Saat sever ve dakik olan anneler için tasarlanmış olan Apple watch serisinin saati tarifeye ek olarak 139 TL’den başlayan taksitler ile kampanyadadır.

Güzellik ve bakım benim için önemli diyen güzeller güzeli annelerimize hediye edilebilecek Foreo Luna Foto Akıllı yüz temizleme cihazını 200 TL indirimli fiyatı ile 799 TL yerine 599 TL ye satın alabilirsiniz.

Tüm gününü mutfakta geçiren annelere SBS akıllı mutfak tartısı 299 tl yerine 199 tl den satın alabilirsiniz.

Turkcell 10 Mayıs Anneler Günü Reklamı

Turkcell Mayıs Anneler Günü’ne özel internetten hastag başlatmıştır. “Anne bu senin” için adı verilen hastag bu hafta ile birlikte belirli kişilerin anneleri ile görüntülü konuşmalarını Turkcell’in servisi aracılığı ile gerçekleştirip bunun üzerine yaptıkları videolu görüşmeyi senin kayıtlarından oluşur. Bu videoların ve bu çalışmaların yapılmasının da verilmek istenen reklam mesajı da şudur:

Bazen tam olarak göremesek de biricik annelerimizin her halini çok seviyoruz. 

Tüm Turkcelliler doya doya hasret gidersinler diye Bip’ten doya doya görüşme ücretsiz “

Turkcell Bizce

Anneler gününe özel hediyeler ile… 

“ Bu dünyadaki en özel insanlara en özel hediyeler Turkcell Bizce’de. Sizde Turkcell Bizce’yi indirin. Kadınlarımızın ürettiği ürünler arasından hediyenizi seçin. Kadınların gücüne güç katan uygulama Turkcell bizce.”

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu