Turkcell Bip Hediye İnternet 2020 Bedava Kampanyası

Eğer Turkcell abonesiyseniz oldukça şanslısınız diyebiliriz. Turkcell bedava internet kampanyaları günlük, haftalık ya da aylık olmaz üzere faturalı ya faturasız hattınıza göre çeşitlilik göstermektedir.

Turkcell ilk olarak tüm müşterilerine ayrım ve her hangi bir şart gözetmeden doğum günlerinde tüm gün geçerli olmak üzere kullanılmak için tam 1 GB bedava internet hediye etmektedir. Bunun dışındaki Turkcell bedava internet kampanyalarını saymak gerekirse;

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanmanın Yolları Nelerdir?

Bip yıldızları kampanyası üzerinden kullanacağın bedava internet hakları ile beraber dakika ve sms haklarına da sahip olabilirsin.

Bip’in yapmış olduğu kampanyalardan Kullan Kazan kampanyası sayesinde internet, dakika ve sms haklarını bedava olarak telefonuna tanımlanmaktadır.

 • Haftalık olarak 2 GB hediye internet fırsatlarından faydalanabilirsin.
 • Bip kullan Kazan kampanyası her ayın 2’sinde yenilenmektedir ve tekrar aynı gün gelene kadar devam eden 100, 500 ya da 3000 adete yakın hediye SMS hakkından faydalanabilmektesin.
 • Bip Yıldız kampanyası ile beraber 2 GB bedava internet kazanabilirsin. Bunun için yapman gereken bip yıldızları kampanyasına katılarak mesaj göndermendir.

Turkcell, Bip Yıldız kampanyası aracılığı ile bedava internet fırsatlarından faturalı ve faturasız hatta sahip olan tüm kullanıcılarının yararlanmasına sağladığı bir içeriğe sahiptir.

Turkcell Bip Üzerinden Bedava İnternet

2020 yılında Turkcell bip üzerinden bedava internet kazanabilmek için Bip uygulamasını telefonuna indirip Kim 1GB İster? yarışmasına katılmanız gerekmektedir.

Bu yarışma içerisinde hediye olarak ücretsiz 1 GB internet hakkından faydalanabilmek için 15 sorudan oluşan bu yarışmayı tamamlaman gerekmekte.

Yarışmanın içeriğine dair bilgi verecek olursak;

 • Turkcell bip üzerinden katılacağın kim 1 GB ister yarışması 3 farklı aşamadan oluşur.
 • Her aşamada 5 farklı soru yöneltilmekte ve toplamda 15 soru sonucunda hediye olarak interneti kazanabilmektesin. 
 • Bu 3 farklı aşamanın ilk aşamasını geçtiğinde 250 MB hediye internet kazanıyorsun.
 • 2. aşamasını geçtiğinde 500 MB hediye interneti kazanırken tüm soruları bilirsen eğer üçüncü aşama ile birlikte 1 GB hediye internet kazanabilirsin.
 • Turkcell bip ile yarışmaya katılabilmek için öncelikle bip uygulaması üzerinden keşfet bölümüne bakmalısın.

Burada aktif olarak yarışmada senin önüne çıkarılacaktır. Aktif yarışmalar üzerinden bedava internet, dakika ve sms haklarına sahip olabilirsin. Kazandığın ödülün telefonuna tanımlanışı bir hafta sürmektedir.

Yarışma sırasında ki farklı uygulamalardan birisi de yarışma esnasında elendiğiniz anda çıkan kutucuğa Hemen yazarsanız hem bedava internet sahibi olabilir hem de yarışmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ancak bu mesajı yazıp gönderdiğinizde sizden belirli bir mesaj ücreti talep edilmektedir.

Turkcell Bip Üzerinden Bedava İnternet Kazanmanın Farklı Yolları da var!

Bu yollardan bir başkası internet kazanabilmek için yarışmalara katılmaktır. Turkcell bip uygulaması üzerinden telefonunuz aracılığı ile katılacağınız bip kazan kazan yarışması ya da bip bil kazan bilgi yarışması üzerinden bedava internet sahibi olabilirsin.

Haftada bir kere kazanabileceğin Turkcell bil kazan bilgi yarışması sayesinde telefonuna 1 GB bedava internet tanımlanmaktadır.

Bip uygulaması üzerinden keşfet kısmına giriş yaparak burada bil kazan uygulamasına girmelisin bil kazan yarışması 10 farklı sorudan oluşan bir bilgi yarışması barajı geçtiğin anda 1 GB bedava internet hattına tanımlanacaktır.

 • Turkcell Bip üzerinden görüntülü konuşmaları bedava internet hakkı veriyor.
 • Turkcell’in bip uygulaması üzerinden sunmuş olduğu çeşitli bedava kampanyaları devam ediyor.
 • Turkcell’in bip uygulaması üzerinden yapacağın sesli ya da görüntülü konuşmalar sonrasında 1 GB hediye internet kazanabilirsin.
 • Telefonunun 4.5 G uyumlu olması gerekmekte kampanyadan faturalı, faturasız hatlar sahip olabilmektedir.

Turkcell Bip Bedava İnternet Paketleri

Turkcell bip uygulaması üzerinden 5 GB hediye internet kazanabilirsin. Bunun için bir hediye yarışına kayıt olman gerekmektedir.

Turkcell üzerinden bip uygulaması aracılığıyla kazanacağın 5 GB haftalık bedava internetten bulunduğun ortam da attığın arkadaşına her mesaj için ya da yaptığın arama için bedava internet kazanabilirsin.

Mesaj atarak, grup kurarak ya da uygulama bağlantısını bir arkadaşına göndererek bedava hediye internet fırsatların yakalayabilmektesin.

 • Bip üzerinden yapacağın bu uygulamalardan alacağın puanlar senin internet paketinin kotasını belirlemektir.
 • Sunulmuş puanlandırmalar arkadaşına ilk defa bip uygulamasını indirdiğinde 2500 puan kazanmaktasın.
 • Yaptığın her arama üzerine 2 puan attığın her mesaj için bip uygulaması üzerinden 1 puan kazanmaktasın.

Bip uygulaması üzerinden çeşitli internet avantajlarından faydalanabilmek için haftalık yarışmalara katılabilir ve bedava internet fırsatlarından faydalanabilirsin.

turkcell bip hediye internet paketi

Türkcell Bip Hediyeleri

Uzun süredir kullanımda olan BİP uygulaması Turkcell’in belirlediği aylık kullanım şartlarını yerine getiren tüm kullanıcılarına her hafta 2 GB bedava internet hediye etmektedir.

Bip Benzeri Turkcell Diğer Bedava İnternet Kampanyaları;

 • Paycell ile Fatura Ödemeye 1 GB Bedava Nasıl Kazanılır?

Paycell Turkcell faturalı hat kullanıcılarının faturalarını kolaylıkla yatırabilecekleri bir uygulamadır. Faturasını bu uygulamadan yatıran tüm kullanıcılarına Turkcell bedava internet vermektedir.

5955’e FATURA yazarak kampanyaya katılabilir ve bir hafta boyunca kullanacağınız tam 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

turkcell hediye 1 gb internet
 • Turkcell 61Cell Hediye 200 MB İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell 61Cell kullanıcıları taraftarı oldukları Trabzonspor’un attığı her gol için 200 MB internete sahip oluyor.

Tamamen ücretsiz bir şekilde katılabileceğimiz kampanya için 61Cell GOL TS yazara 2200’a yollamanız yeterli olacaktır.

 • Turkcell Paycell 3 GB Bedava İnternet Nedir?

Toplamda 3 kez 1’er GB olmak üzere 3 GB hediye internet kazanabilmeniz için Paycell kartınıza 100 lira yükleme yapmanız yeterli olacaktır.

 • Turkcell BiP Kullan Hediye İnternet Kazanma Nasıl Olur?

Bİp uygulamasında arkadaş grubunuzu kurarak yapacağınız mesajlaşma ile Turkcell 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu