Türkcell Bedava İnternet Hilesi 2020

Turkcell kullanıcıları arasında bütçelerine ve kullanım tercihlerine bağlı olarak Hazır Kartlı, Turkcell Rahat kampanyalarından faydalanan veya faturalı gibi sistemler bulunmaktadır. Turkcell bedava internet hilesi sayesinde birçok farklı kampanya seçeneği sunmuştur. Bu kampanyaların her birinde katılım şartları ve kullanım şartları değişmekle birlikte her birini tek tek sitemizden inceleyebilirsin.

Turkcell Bedava İnternet 2020 Kampanyaları Nasıl Olur?

Turkcell bedava internet kampanyaları açısından da avantajlı olan Turkcell genellikle birçok kampanyada SMS ile katılım imkânı yer alsa da bazı kampanyalarda uygulamalar yüklenmesi veya internet üzerinden işlemler gerçekleştirilmesi gibi sistemler uygulanmaktadır.

4.5G Hızını Denemek İçin Turkcell Bedava İnternet 2020 Kampanyası

Turkcell tarafından da hem faturalı hat sahipleri hem de hazır kart sahipleri için çok özel bir kampanya oluşturuldu.

 • Kampanya dahilinde 4,5G şebekesi üzerinden 600 Mbps gibi bir üst limit ile dosya indirme fırsatı sağlanacak.
 • 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerliliğini sürdürecek bu kampanyada katılım ücretsizdir.
 • 4,5G uyumlu cihaz ve sim karta sahip olan herkes ve 4,5G aboneliği olan tüm Turkcell müşterileri fayda elde edecek. 

Dergilik Uygulaması İle Turkcell Bedava İnternet

Faturalı hat ve hazır kart kullanıcılarının ortak bir şekilde faydalanabileceği önemli kampanyalardan birini de Dergilik İle Tanışma 1 GB Kampanyası oluşturuyor.

Üstelik 31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli olacak bu kampanyada Dergilik uygulamasını kullanmanız ile birlikte moda, spor, mutfak, dekorasyon, yaşam, eğlence ve hobi gibi birçok farklı konuda yayın yapan dergi ve gazeteye ulaşabilirsiniz. 

 • Ücretsiz şekilde katılma fırsatınız bulunan Dergilik 1 GB Hediye İnternet Kampanyasında sadece Dergilik uygulamasını indirip, uygulamaya ücretsiz giriş yapmanız gerekmektedir.
 • Kampanya boyunca hattınıza tanımlanmış olan 1 GB hediye interneti hafta boyunca kullandıktan sonra paketinizi tamamladığınızda, mevcut internet tarifenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • Bireysel Turkcell kullanıcıları, kampanya dönemi boyunca 1 defa bu internet paketini kazanma şansına sahiptir. 

Turkcell Çekiliş 2020 Kampanyası hakkında bilgi almak için Tıkla

Güncel Türkcell Bedava İnternet Kampanyaları Aşağıdan Seç Tıkla

Gençler için Turkcell Bedava İnternet 2020 Kampanyaları

Gençler için GNÇ Turkcell gibi önemli bir fırsatı sunan operatör firma, yenilenen uygulaması ile birlikte de daha fazla avantaj sağlıyor.

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap kampanyası kapsamında yenilenen GNÇ uygulamasını indiren herkes, bolluk dünyasına katılarak haftada 2 defa yumurta çatlatıp birçok farklı hediye kazanabiliyor. 

 • 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerliliğini sürdürecek kampanya için 26 yaş altındaki Android ve IOS işletim sistemine sahip telefon kullanıcıları, cihazına GNÇ uygulamasını indirmelidir.
 • Turkcell bireysel kullanıcıları, hazır kart kullanıcıları, faturalı kullanıcılar, aktif ve ses aboneleri kampanyadan yararlanma fırsatına sahiptir.

Uygulama içerisinde telefon numara ve şifre ile giriş gerçekleştiren Turkcell aboneleri, “ÇATLAT” bölümüne girdikten sonra haftanın 2 gününü belirleyerek, kendilerine bildirilecek olan fırsatlardan yararlanabilirler. 

Kullanıcılar telefonlarının ayar menüsünde GNÇ uygulaması için konum izni vermesi ile birlikte kendilerine yapılan bildirimleri takip ederek, her kullanıcı haftanın 2 günü kampanyadan yararlanabilir. Kampanya kapsamında kazanabileceğiniz fırsatlar arasında;

 • 1 saat ile sınırlı 1 GB internet
 • 3 saat ile sınırlı 1GB internet
 • 1 hafta boyunca geçerli 1 GB
 • 1 hafta boyunca geçerli 2 GB
 • 1 ay boyunca geçerli 1 GB
 • 1 ay boyunca geçerli 5 GB
 • 1 TL karşılığında 1 GB internet
 • 5 TL karşılığında 2 GB internet
 • 2 TL karşılığında 2 GB internet yer almaktadır. 
turkcell bedava internet kampanyalar
turkcell bedava internet kampanyalar

Galatasaray Taraftarları İçin Turkcell Bedava İnternet 2020 Kampanyası

Türkiye’nin en büyük üç takımından biri olan Galatasaray’ın taraftarları için de çok özel şekilde hazırlanmış kampanya ile birlikte 1 GB internet kazanma şansınız bulunmaktadır.

GS Destek 1 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında faturalı hat veya hazır kart kullanıcıları sarı-kırmızı destek paketine sahip olduklarında Galatasaray’ın kazandığı her maç sonrası, hediye internet de kazanabilirler. 

31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olacak bu kampanya için bireysel postpaid ve prepaid sarı paket müşterileri ya da kırmızı paket ve şampiyon paket müşterileri fayda elde edecektir.

 • Kampanya dahilinde Galatasaray kazandığı her maç ile kullanıcılarının internet kampanyasında fırsat elde etmesini sağlayacaktır.
 • Kazanılan maçlar sonrasında hattınıza tanımlı olan 1 GB internet 24 saat içerisinde kullanıma açık olacaktır. 

Dijital 2GB Kampanyası Nasıl Yapılır?

Son dönemlerde özellikle dijital kullanımının yaygınlaştırılmasının önemi ile birlikte Turkcell tarafından Dijital 2 GB Kampanyası aktif hale getirilerek, hazır kart kullanıcıları için ayrı bir fırsat sunuldu.

Kullanıcılar Dijital Operatör uygulaması üzerinden veya turkcell.com.tr üzerinden yükleyecekleri paketler sayesinde 4 hafta boyunca kullanılabilecek 2 GB internet kazanabilirler. 

Kampanyaya dahil olarak 20 Şubat 2021 tarihine kadar geçerli şekilde yüklenmesi mümkün olan paketler arasında;

GNÇ Süper 6 GBGNÇ Süper 8 GBGNÇ Süper 10 GB
GNÇ Süper 12 GBGNÇ Süper 14 GBUçuran 6 GB
Uçuran 6 GB PlusUçuran 8 GBUçuran 10 GB
Uçuran 10 GB PlusUçuran 14 GBUçuran 14 GB Plus
Süper Avantaj 5 GBSüper Avantaj 6 GBSüper Avantaj 8 GB
Süper avantaj 10 GBSüper Avantaj 11 GBSüper avantaj 12 GB
Süper Avantaj 14 GBSüper avantaj 16 GBÖzel Üçlü 3 GB paketi

Belirtilen bu paketlerden herhangi birini Dijital 2 GB Kampanyası dahilinde turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden seçtikten sonra kredi kartı ile ödeme gerçekleştiren kullanıcılar, 4 hafta geçerli olacak 2 GB internet kazanacaktır.

Kampanyaya katılım için başka hiçbir şeyin yapılmasına gerek olmamakla birlikte 28 gün sonunda paketin kalan hakları devretmez ve paket yenilenmez. 

”Turkcell Bizce Uygulaması ile Bedava İnternet” Yazısına Gitmek için Tıkla

Turkcell Bedava İnternet için Otomatik Ödeme Fırsat

Özellikle otomatik ödeme fırsatı ile birlikte elde edilebilecek önemli kampanyalar sağlayan Turkcell, kampanya kapsamında da Turkcell 5 GB Bedava İnternet fırsatı sunuyor.

GNÇ tarifesi üzerinden işlem yapılması ile birlikte veya bankalar üzerinden fatura otomatik ödeme talimatı verilmesi ile birlikte faturalı hat sahipleri bu fırsattan yararlanabilir.

 • Kullanıcılar vermiş oldukları otomatik ödeme talimatı sonrasında yapılan ilk aylık ödemeden itibaren 5 GB internet hatlarına tanımlanır.
 • Otomatik ödeme talimatı devam ettiği sürece her ay yapılan ödeme ile birlikte de yine 5 GB internet kazanılabilir.
 • Turkcell kullanıcıları paket dahilinde verilmiş olan Hediye 5 GB internet üzerinden kalan miktarı öğrenmek için “KALAN” yazarak 2222‘ye mesaj gönderebilir. 

EBA 3 GB Hediye İnternet Kampanyası

Öğrencilerin internet paketlerini harcamadan rahatlıkla EBA üzerinden içeriklere erişmesi için de Turkcell tarafından EBA 3 GB Hediye internet fırsatı sunulmuştur.

 • Hatta BiP üzerinde keşfet kısmında yer alan EBA kanalını takip ederek, “Hemen Kazan” butonuna tıklayan herkes, EBA üzerinde geçerli 6 GB internet kazanabilir.
 • 31 Aralık 2020 tarihine kadar ücretsiz şekilde katılım gerçekleştirilecek bu kampanyada eba.gov.tr ve EBA uygulaması üzerinde kullanılabilecek internet kazanılacaktır.
 • Paket üst limiti 7 Mbps olmak ile birlikte 13 Mart itibarıyla ikiye katlanarak 6 GB kotasına ulaşmış olan bu pakette, kalan haklarınızı öğrenmek açısından da “KALAN” yazıp 2222‘ye SMS gönderebilirsiniz. 

”Turkcell’in sağladığı diğer kampanyalara göz atmak için Tıkla

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu