Turkcell Biz Nedir? Ekip Kur Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in abonelerine sunduğu en yeni uygulamalardan birisi olan Turkcell Biz uygulaması, ekip kurarak bedava internet kazanma ve farklı pek çok avantajı ile kullanıcılarını memnun etmektedir.

Turkcell Biz Nedir?

Turkcell Biz uygulamanın en az 2, en fazla da 5 kişinin yer alarak ekip kurabilirsiniz. Turkcell Biz ekibinde yer alan kişiler aralarında bedava internet paylaşabilir.

Turkcell Biz Nasıl Yapılır?

Turkcell Biz en az 2, en fazla 5 kişi ile ekip kurabilirsiniz. Turkcell Biz ekibinde yer alan kişiler aralarında bedava internet paylaşabilir.

Turkcell Biz Ekibi Nasıl Oluşturulur?

Dijital operatör veya Turkcell’in resmi web sitesi üzerinden Ekibini Kur butonu üzerinden Turkcell Biz ekibi oluşturabilirsiniz.

Gençlere Özel Ek İnternet

Turkcell Biz’e üye olan aboneler 25 yaş ve altı olmaları durumunda gençlere özel ek internet kampanyası ile üyelik paketlerine ek olarak 2 GB bedava internet kazanır.

65 Yaş Üstü Büyüklerimize Akıllı Fatura

65 yaş ve üzerindeki Turkcell Biz ekibi üyeleri hiçbir ek ücret ödemeden akıllı fatura özelliğinden sınırsız şekilde yararlanır. Böylelikle 65 üstü Turkcell aboneleri, paketlerinin içerikleri bittikten sonra otomatik olarak fatura kontrolü yapabilmekte ve paket kullanımını dikkatli şekilde takip edebilir.

Turkcell Biz’e Özel Avantajlı Ev İnterneti

Turkcell Biz’e özel avantajlı ev interneti seçeneklerinde 100 mbps fiber internet ve tv+ aylık fiyatı 129,9 TL olarak belirlenmiştir.

Turkcell Biz GB Transferi

Turkcell Biz GB Transferi işlemleri, ekip üyeleri arasında ücretsiz olarak yapabilir.

Yeni Müşteri Referansına İndirim

Turkcell Biz uygulaması ile sevdiklerini yeni müşteri şeklinde Turkcell’e davet eden Turkcell Biz üyeleri, bireysel faturalarında 1 yıl boyunca %10 indirim kazanır. Ayrıca 12 ay geçerli 1 gb bedava internet verilir.

Ekip içi Sınırsız Konuşma

Turkcell Biz ekibi içerisinde yer alan Turkcell kullanıcıları yine kendileri gibi ekip içerisinde yer alan diğer üyeler ile tamamen ücretsiz bir şekilde diledikleri kadar sohbet edebilmektedir.

Turkcell Biz Ücretli mi?

Turkcell biz faturalı hatlara özel biz kampanyadır ve ücretsizdir.

Turkcell Biz Ücretsiz İnternet Paylaşımı

Turkcell Biz ekibine üye olan kişilerin kendi ekip üyeleri içerisinde sahip oldukları internet paketlerini ücretsiz paylaşma hakkına sahiptir.

Turkcell Biz 2 GB Bedava İnternet

Turkcell Biz 2 GB bedava internet kazanmak için ekip kurarak kampanyaya dahil olmaktır. Ekip kurduktan sonra her ay 2 GB internet hediyesi ekibe katılım gösteren bütün üyelerinin hatlarına otomatik tanımlanır.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu