Turkcell Çekiliş 2020 Yeni Kampanyası Nedir?

Özellikle Turkcell 2020 kampanyaları içerisinde akıllı telefon ve internet ödüllerine yer verilmektedir. Yakın tarihli kampanyalara bakıldığında yılbaşı hediye internet kampanyası dikkat çekmektedir. Bu kampanyaya göre operatör kullanıcıları yılbaşı akşamında sınırsız ve ücretsiz internet kullanım hakkı kazanmıştır. Kampanyaya dahil olabilmek için Turkcell dijital operatörüm uygulamasını indirerek giriş yapmak yeterli olmaktadır.

Turkcell yeni yıl kampanyaları içerisinde internetin yanı sıra playstation, İpad 128 GB, T80, Galaxy Note 10 64 GB ve İphone 11 65 GB gibi hediyeler de yer almaktadır. Bunlara sahip olma fırsatını elde etmek ve yeni kampanyalar hakkında bilgi edinmek için operatörün internet sitesini takipte kalmak gerekir.

Turkcell Hesabım Salla Kazan 2020 Hediyeleri Nedir?

Turkcell hesabım çekiliş kampanyaları sürekli güncellenmekte olup yakın tarihte yapılan çekilişin sonuçları operatörün resmi sitesi üzerinde asil ve yedekler şeklinde açıklanmıştır. Buna göre kampanya kapsamında Samsung Galaxy Note 9 128 GB siyah (10 asıl 10 yedek), Samsung Galaxy S9 plus (15 asıl 15 yedek), Samsung Galaxy Gear S3 Frontier (30 asıl 30 yedek) akıllı telefonları hediye olarak verilmiştir.

Verilen bu cihazların içerisine hat ve kart dahil değildir. Verilen ödülleri alabilmek için belli bir tarih aralığı bulunmakta olup bu süre boyunca başvuruda bulunmayan kişilerin hakkı ortadan kalkmaktadır. Çekiliş kampanyalarına katılan kişilerin kampanya koşullarını doğrudan kabul ettiği farz edilir.

Turkcell Akıllı Telefon Samsung Ve İphone Çekilişleri

Turkcell akıllı telefon samsung ve İphone çekilişleri pek çok kullanıcı tarafından ilgi görmektedir. Özellikle bunlar arasında yer alan Turkcell Platinum Black Samsung Galaxy Note 10 çekilişi toplam yirmi tane akıllı telefonu ücretsiz olarak kazanma şansını vermektedir.

Kampanyaya katılabilmek için turkcellplatinumblack.com internet sitesini ziyaret etmek ve orada yer alan formu eksiksiz şekilde doldurmak gerekmektedir. Formda adı, soyadı, e posta, adres ve cep telefonu numarası gibi bilgiler yer almaktadır. Abonelere kampanya kapsamında bir çekiliş hakkı verilmektedir. Kampanya kapsamında verilen cihazların değeri ve kampanya ilgili diğer tüm detaylar kampanyanın sitesinde yer almaktadır.

Kampanya içerikleri ve başvuru dönemleri değişiklik gösterse de Turkcell İphone çekilişleri de düzenlemektedir. Geçmiş dönemlerde yapılan İphone XS çekilişinin detaylarına bakıldığında toplam on kişiye İphone XS 64 GB cep telefonu verilmiştir. Kampanyaya katılabilmek için operatör kullanıcılarının hesabımdan ve Turkcell.com.tr adresinden 30 TL ve üzerinde yükleme yapması gerekmektedir.

Turkcell bedava internet kampanyası için tıkla

Turkcell Paycell Çekiliş Sonuçları 2020 Kazananları

Paycell uygulamasına giriş yapan Turkcell abonelerinin katılabildiği Turkcell Paycell çekiliş sonuçları 10.01.2020 tarihinde açıklanmıştır. Kampanya sonuçlarına göre katılımcılar arasından beş kişiye Samsung Galaxy Note 10+ cep telefonu hediye edilmektedir.

Ödülü kazanan kişilerin ikisi İstanbul diğerleri ise Mardin, Erzincan ve Şırnak illerinden yarışmaya katılmaktadır. Düzenlenen kampanya detaylarına bakıldığında her müşteri gün içerisinde en fazla üç girişe göre maksimum 106 çekiliş hakkı elde etmektedir.

Yarışmayı asil olarak kazanan beş kişinin 25.01.2021 tarihine kadar ilgili adrese başvurmaları gerekir. Başvuru esnasında kazanan talihlilerden nüfus cüzdanı fotokopilerini fax ile göndermeleri ve gereken evrakları ilgili adrese iletmeleri istenmektedir.  

Turkell cihaz hediye kampanyasına git

Diğer kampanyalarda olduğu gibi bu akıllı cihaz ödüllerinin içerisinde de hat ve kart yer almamaktadır. Ayrıca akıllı telefon kampanyalarında KDV ile ÖTV dışında kalan tüm yasal yükümlülükler kampanyayı kazanan kişiye aittir. Çekilişe katılan kişiler bu katılımla birlikte kampanya koşullarını onaylamış kabul edilmektedir.  Bu uygulama genellikle tüm kampanyalar için geçerlidir.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu