Turkcell e-Fatura ile 2 GB Hediye İnternet Kazanma

Turkcell, doğayı korumak için çevre dostu olan kampanya kapsamında faturalı Turkcell aboneleri, e-faturaya geçmeleri karşılığında 2 GB bedava internet kazanma şansına sahip olacaklar. Doğaya katkı ve kâğıt israfını önlemek için e-faturaya geçiş yapın ve faturanız mail veya SMS yoluyla size iletilsin. Hem doğaya katkıda bulunun hem de 2 GB internet hediye kazanın.

Turkcell e-Fatura 2 GB Hediye İnternet Kazan Kampanyası Nedir?

Turkcell faturalı hat abonelerine özel hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Kampanya kapsamı içerisinde e-faturaya geçen her kullanıcıya verilen 2 GB bedava internet olmaktadır.

Turkcell e-Faturaya Geçmenin Avantajları Nelerdir?

Turkcell E-Faturaya geçmenin avantajları şu şekilde sıralanabilir; 

  • Faturadan zaman kazandırmaktadır.
  • Faturadan postaya takılma gibi sorunlar yaşamazsınız.
  • e-Faturaya geçiş yaptığınızda ayrıntılı faturanız ücretsiz sunulmaktadır.
  • e-Posta kutusunu istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.
  • Aboneler istedikleri zaman kendi faturalarını kontrol edebilmektedirler.
  • Tamamen Yasal olmaktadır.

Kampanya Döneminde; 

Konuşma veri hatları üzerinden faturasını SMS fatura veya efatura ile almaya başlayan aboneler haftalık 2 GB bedava internet avantajından yararlanacaktır. Bu kampanya bireysel faturalı hatlar için geçerli olmaktadır. 2 GB internet avantajı, e-faturaya geçişinin ardından otomatik olarak başlayacaktır.  

Not: Kampanyadan kazanılan 2 GB internet paketi abonenin sahip olduğu diğer internet paketlerine göre öncelikli olarak kullanılır.

Turkcell e-faturaya Geç 2 GB Hediye İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell faturalı hat kullanıcılar; faturalarını e-faturaya geçmeleri için başvurmaları gerekmektedir. Başvuru sırasında abonelere 2 seçenek sunulmaktadır. Aboneler e-faturalarını ister mail üzerinden ister SMS yoluyla alma hakkına sahiptirler.

  1. SMS ile e-fatura almak isteyen aboneler, SMS FATURA yazıp sonrasında 2222’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
  2. Mail üzerinden almak isteyen aboneler, e-posta adresini yazıp sonrasında 2222’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.

SMS ile başvurunun ardından kişi nasıl talep ettiyse e-faturası öyle gelmeye başlar. Aboneler, e-faturaya geçiş yapar yapmaz 2 GB bedava internet hakkı hatlarına tanımlanır. Kampanya için atılan SMS’ler ücretsiz olmaktadır.

Turkcell e-faturaya kazan kampanyasından kazanılan bedava internet hakkının üçüncü bir kişiye devredilmesi mümkün olmamaktadır. 

e-Fatura 2 GB Hediye İnternet Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Turkcell e-fatura kampanyasından kazandığınız internet bir hafta olarak verilmektedir. Kampanya ise 01 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli olacaktır.

  • 1 Ocak tarihine kadar faturalı aboneler yararlanmaya devam edebilecekler.
  • Kampanyadan kazanılan haklarınız bir sonraki aya devretmesi mümkün değildir.

Turkcell e-Faturay 2 GB Hediyesinin Geldiğini Nasıl Anlarım?

Aboneler, e-faturaya geçiş yapar yapmaz 2 GB bedava internet hakkı hatlarına tanımlanır. Geçiş işlemleriniz tamamlandıktan sonra bedava kullanımlarınız için size SMS gönderilmektedir. 

Turkcell e-Fatura 2 GB Hediyesi Yurt Dışında Geçerlimi?

2 GB internet hakkınız, sadece yurt içinde geçerli olmaktadır. Yurt dışındaysanız geçerli olmaz.

Turkcell e-Faturayı Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell e-fatura kampanyasını iptal edebilmek için; SMS Fatura aboneliğini iptali için SMS Fatura yazıp, ücretsiz 2222’ye gönderebilirsiniz. Ek olarak Turkcell e-faturaya geç anında 2 GB kazan kampanyasından kazanılan haklar, numara değiştirme veya hat iptali durumlarında iptal edilmektedir.

Diğer yöntem; İstediğiniz zaman Dijital Operatör Uygulaması sayfasına giriş yaparak veya Turkcell Müşteri Hizmetlerini 532’i arayarak iptal edebilirsiniz.

2 Ayrı Hattım için Tek Bir e-Fatura Alabilir miyim?

Faturalı bir ses ve bir veri hattı olan aboneler, talep ettiklerinde ses ve VINN hatlarının e-faturalarını aynı e-posta içerisinde farklı faturalar olarak alabilmeleri mümkündür.

2 Ayrı hat için: Tek boşluk bırakarak e-posta adresi boşluk T.C numaranızın son 5 hanesini 2222’ye SMS göndermeniz gerekmektedir.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu