Turkcell Faturalı Hat Alma ile Bedava İnternet 2020

Operatörlerin en çok yaptıkları işlem müşterilerini faturalı hat kullanmaya teşvik etmektir. Bunun nedeni ise düzenli olarak müşterinin ödeme yapma zorunluluğunun ortaya çıkması ile doğru orantılıdır. Bu nedenden dolayı operatörler müşterilerinin faturalı hat sahibi olmaları için çeşitli kampanyalar uygulamaktadır.

Turkcell başka operatör ya da Turkcell’den TL bakiyeli hat kullanmayı bırakıp Turkcell faturalı hat sahiplerine 6 ay boyunca her ay 1 GB bedava internet paketi sözü veriyor. Toplamda 6 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için gerekli şart Turkcell üzerinden faturalı hat sahibi olmak yeterli olacaktır.

turkcell hediye 1 gb internet

Turkcell Faturalı Hat Kampanya Şartları

İlk olarak kullandığınız operatör fark etmeksizin Turkcell faturalı hat sahibi olmaya geçiş yapmalısınız.

  • Son başvuru tarihi 30 Eylül tarihidir.

Kampanyaya katılan müşterilerin her ay interneti paket tarifelerine otomatik olarak tanımlanır. Yapılması gereken ek bir işlem bulunmamaktadır.

Kazandığınız internet paketleri ise sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olacaktır. Yani yurtdışına çıktığınız zaman bedava internet tarifesinden yararlanamazsınız.

Geçiş yapabilmek için faturasız hat kullanıyor olmanız ve faturalı hatta geçiyor olmanız gerekmektedir.

Turkcell Faturalı Hat Kampanyasında 1 GB Bedava İnternet

Turkcell faturalı hat alan herkes 6 ay boyuna her ay otomatik olarak hatlarına tanımlanan 1 GB bedava internet kampanyasından yararlanmaktadır. Bu işlem için herhangi bir işlem ücreti faturanıza yansıtılmaz.

Yurt içerisinde kullanılan bu kampanyada kullanmadığınız internet paketi ile bilinmesi gereken şey gelecek aya devir etmediğidir. Örneğin bu ay sadece 300 MB boyutunda bir harcama yaptınız. Gelecek ay size 1.7 GB internet tanımlanmaz. Yine önceki aylarda olduğu gibi hattınıza sadece 1 GB internet tanımlanır.

İptal edilmediği takdirde bu hediye 6 ay boyunca hattınıza tanımlanır. İptal etmek için HEDI1GB yazarak 2200 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu