Turkcell Faturalı Tarifeler Kampanyalı Paketleri

Mobil tarifelerde faturalı kullanım, birçok kişi için daha avantajlı görülmektedir. Bu nedenle Turkcell tarafından da faturalı tarifeler açısından her kullanıcıya hitap edecek şekilde birçok farklı kampanya ile fırsatlar sağlanmaktadır. Her yıl farklı içeriklere sahip bir şekilde yeni paketler sunulduğu gibi yıllardır devam eden paketler sayesinde de kampanyalı faturalı kullanımlar elde edilebiliyor. 

Yeni Gelenler İçin Kampanyalı Faturalı Tarifeler

Turkcell operatörüne geçiş gerçekleştirmek isteyen yeni müşteriler için Turkcell tarafından 3 farklı tarife ile yeni müşteri kampanyaları sağlanıyor. Bu kampanyalar çerçevesinde;

Aylık 74 TL yıllık abonelik karşılığında; 1000 dakika her yöne, 8GB internet, 250 SMS her yöne gibi bir paket elde edilebiliyor. Kamu+Mega Fırsat olarak adlandırılan bu faturalı tarife kapsamında, 12 ay taahhüt verildiğinde 16GB aylık internet elde edilebilir. 

Kamu+Süper Fırsat tarifesinde ise aylık 59 TL karşılığında her yöne 1000 dakika, 6GB internet, her yöne 250 SMS elde edilebilir. 12 ay taahhüt verildiğinde ise internet paketi 12GB kullanım oluşturacaktır. 

Turbo Fırsat 55 paketinde ise kullanıcılar aylık 55 TL ödeme karşılığında 6GB internet, 1000 dakika konuşma ve 100 SMS ile birlikte Dergilik ve Dergilikte geçerli 1 GB internet paketi elde etmektedir. Ayrıca 12 ay taahhüt ile birlikte aylık internet 12 GB olarak kullanılabilir. 

Lifecell Kampanyaları İle Faturalı Tarifeler

Turkcell tarafından sunulan en önemli kampanya içerikleri kapsamında Lifecell paketleri de göz önünde bulundurulabilir. Bu paketlerde de 8-14 yaş arasındaki kullanıcılar Lifecell İlk Hattım paketlerini tercih ederek, aylık 25 TL karşılığında kullanım elde edebilir. Lifecell One tarifeleri serisi içerisinde ise Türkiye ve yurtdışı hatlarında birleşim şansı elde edilebilir.

Ayrıca Lifecell Mix kampanyaları içerisinde ise Mega Mix, Super Mix veya Mix kampanyası seçilebilir. Örneğin, Mega mix kampanyasında; 

  • 12 ay taahhütte aylık 100 TL karşılığında,
  • Seçeceğiniz 10 uygulama ile birlikte uygulamalarda geçerli 75 GB internet,
  • 3 GB internet data paketi, 
  • 500 dakika konuşma, 
  • Sınırsız BiP kullanımı,
  • 1000 SMS gibi fırsatlar elde edilebilir. 

Konuşma Paketi Kampanyaları

Özellikle konuşma paketlerine daha fazla ihtiyaç duyuyorsanız, daha fazla konuşma paketi içeren konuşma paketi kampanyaları tercih edilebilir. Bu kampanyalar içeriğinde de özellikle Turbo serisinde bulunan 3 farklı paket olarak Turbo 5 GB yıllık, Turbo 3GB yıllık veya Turbo 7 GB yıllık paketleri seçilebilir.

Bu paketler kapsamında örnek olarak; TURBO 3GB yıllık abonelik kampanyası, aylık 67 TL ile alınabilir. Bu paket içerisinde kullanıcılar Fizy, Lifebox, Dergilik ve BiP uygulamaları kullanımı ile birlikte 3 GB internet, 500 dakika konuşma ve 1000 SMS elde edebilir. 

Ayrıca yine konuşma paketi kampanyaları kapsamında özel bir şekilde Platinum 10 paketi, yıllık olarak seçildiğinde; BiP, TV+, Lifebox, Dergilik ve Fizy uygulamalarının kullanımı dışında aylık 101 TL karşılığında 2000 dakika, Turkcell ile sınırsız konuşma ve 10 GB internet elde edilebilir.  

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu