Turkcell GNC Kampanyaları ve Çatlat Kazan Hilesi Nedir?

Turkcell operatörünün ister faturalı olsun ister faturasız ayırt etmeden gençler için başlatmış olduğu bir kampanya bulunmaktadır. Bu tarife; Turkcell genç şartlar ve avantajları bakımından birçok cazip fırsat paketlerini bünyesinde barındırmaktadır.

Öncelikle Genç Turkcell abonesi olabilmeniz için, hattınızın kendi adınıza olması gibi bir şartın bulunmadığını belirtmek isteriz. Çünkü 18 yaş altı birçok genç hatlarını kendi üzerlerine değil ailelerinin üzerine almaktadır.

 • Sizin kullandığınız hattınızda aile bireylerinizden birinin üzerine ise, kesinlikle gidip Türkcell bayilerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Genç Türkcell tarifesi sahibi olabilmek için abonelerin kesinlikle 26 yaş altı olmaları zorunluluğu bulunmaktadır.

Turkcell GNÇ Kampanyaları Nedir?

Turkcell gnc kampanyasından yararlanabilmek için cep telefonunuz üzerinden “GNC” yazıp bir boşluk bırakın ve T.C kimlik numaranızı ekledikten sonra 2222’ye kısa mesaj atabilirsiniz.

Böylece kolaylıkla gnc türkcell abonesi olabilmekte ve fırsatlarla dolu gençlik dünyasına giriş yapabilirsiniz. Birçok kampanyası olan ve sürekli güncelleyerek yeni kampanyalar dahil eden turkcell gençler en çok;

 • Eğlence
 • Kampüs
 • Alışveriş
 • Yemek
 • Sinema
 • İnternet

Fırsatlarından yararlanırlar.

Turkcell özellikle gençlerin ilgisini çeken ve yoğun katılımlarını sağlayan pazartesi ve perşembe günlerinde geçerli turkcell sinema biletleri indirim kampanyası düzenlemektedir. Yine bunun haricinde kargo gönderen gençlere Yurt İçi Kargo üzerinden %30 indirim fırsatları sunmaktadır.

Turkcell Gnc için Kampanyaları Nereden Öğrenebilirim?

Turkcell gençler için sağladığı birçok kampanyayı çoğu zaman neredeyse yarı fiyatına sunarken, bazen de tamamen ücretsiz olarak gençlerin hizmetine sunmaktadır.

Bu tür kampanyalar çoğunlukla kısa süreli olmakta ve gençlerin kaçırmamaları gerektiği hatırlatılmaktadır. Türkcell’in düzenlemiş olduğu hemen her tür kampanyalardan haberdar olmak ve hiçbirisini kaçırmak istemiyorsanız, Google Play ya da App Store üzerinden GNC mobil uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Genç Turkcell Sinema Bileti Kazanma

Yılların klasiği haline gelen her pazartesi ve Perşembe bir bilet alana bir bilet bedava kampanyası hala bütün genç turkcell aboneleri için geçerli olmaktadır. Kampanyadan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken, “SFR1” yaz 2222’ ye göndermek olmaktadır. Buradan öğreneceğiniz şifrenizle sinemanın tadını çıkarabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Çatlat Hilesi Nedir?

Haftada 2 kere yararlanabileceğiniz ve benzersiz ödüllere sahip olabileceğiniz dakika, sms ve internet gibi ücretsiz hediye veren GNÇ çatlat uygulamasında kazanma oranınızı arttırabilirsiniz…

GNÇ çatlat hilesinin yardımcı olduğu nokta, istediğiniz ödülleri kazanmanıza yardımcı olmasa da sınırsız yumurta kırabilme imkanı sunar. Bu hileyi kullanabilmek için GNÇ çatlat uygulamasına ve uygulama pazarından herhangi bir ücretsiz VPN programına ihtiyacınız var.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Hilesi Nasıl Yapılır?

Normal şartlarda haftada 2 kere yararlanabildiğiniz gnc çatlat kampanyasında haftada 4 kere yararlanabileceksiniz;

 • İlk olarak hiçbir işlem uygulamadan uygulamaya giriş yapın.
 • Yumurta tam kırılmak üzereyken seri olarak uygulamadan çıkın.
 • Daha sonra uygulamanın önbelleğini ve verilerini temizleyin.
 • Verilerin sıfırlanma işlemi sonrası verilen ödül, mobil hattınıza SMS olarak gönderilecektir.
 • Daha sonra indirdiğiniz VPN uygulamasına giriş yapın.
 • VPN uygulamasını açtıktan sonra, GNÇ çatlat uygulamasına tekrar giriş yapın.
 • Bu sırada uygulamanın ana ekranında çatlattığınız yumurtanın hala yerinde durduğunu göreceksiniz.
 • İkinci kere de yumurtayı kırarak, tek seferde iki kere ödül kazanma imkanı sağlarsınız.

GNÇ Çatlat Kazan Hilesi için 2. Yöntem;

GNÇ çatlat hilesini uyguladıktan sonra bitti diye düşünmeyin! 2. yöntem için kullanacağınız ana program, sahte adres uygulamasıdır. Bu yöntem için de uygulamanız gereken adımlar;

 • İlk olarak sahte konum uygulaması indirin.
 • Bu süreçte Fake GPS uygulamasını tavsiye ederiz.
 • Aynı konumda çatlattığınız yumurtalara, saatlik 1 GB veya günlük 1 GB gibi düşük miktarlarda hak tanır.
 • Başka konumlarda yumurta kırarsanız; Günlük, aylık veya haftalık olarak üstelik en az 2GB gibi bir miktarda hediye sunar.

GNÇ Çatlat Kazan Hediyeleri Nedir?

Salla kazan gibi uygulamalarda sürekli olarak ödül veren Turkcell, GNÇ çatlat ile de birbirinden güzel ödüller sunuyor. Öğrenci bazlı bir uygulama olduğu için daha çok internet imkânı sunan GNÇ çatlat uygulaması, haftalık, günlük veya aylık periyotlarla çeşitli hediyeler sunmaktadır.

Aynı zamanda saatlik olarak da hediyeler verilir;

 1. Gnc Hediyesi Saatlik; 1 saatlik, 3 saatlik, 6 saatlik ve 12 saatlik sınırsız internet kullanabilmenizi sağlar. Bu nedenle de son derece uygun bir fırsattır.
 2. Gnc Hediyesi; Günlük, aylık veya haftalık olarak 1 GB ve 5 GB aralığında internet kazanabilmenize olanak sağlar.
 3. Son olarak da 1 TL karşılığında 1 GB, 2 TL karşılığında ise 2 GB internet kazanabilirsiniz.

GNÇ Çatlat Kazan hediyeler için sizden herhangi bir ücret talep edilmez..

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu