Turkcell Gülümseten Fırsat 19 GB Paketi – Yeni Tarife

Turkcell’in paket fırsatları 2020 yılında da hız kesmeden devam etmektedir. Faturalı ve faturasız hatların kullanabileceği şekilde hazırlanmış olan çeşitli paket fırsatlarından aylık ve yıllık olarak faydalanabilmektesiniz.

Turkcell paket fırsatlarından faydalanabilmek ve pakete yönelik olarak ek hediye fırsatlarının keyfini çıkarabilmek için Turkcell faturalı ya da faturasız hat abonesi olarak başlangıç yapabilirsiniz.

  • Turkcell Gülümseten fırsat 19 GB paketi ile yalnızca 19 GB internet değil bunun yanı sıra 1000 dakika konuşma ve 1000 dakika SMS hakkı da kazanmaktasınız. 

Turkcell Gülümseten Fırsat 19 GB Paketi İçerisinde Neler Vardır?

Turkcell gülümseten fırsat 19 GB paketi içerisinde internet, dakika ve SMS hakkı bulunmaktadır. Paket içerisinde 19 GB’lık internet, her yöne konuşulabilecek 1000 dakika konuşma paketi ve 1000 mesajlaşma/ SMS bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra tarifinin yanında hediye olarak Turkcell’in dergilik, bip, lifebox ve tv artı uygulamalarında kullanılabilecek internet fırsatı da bulunmaktadır.

Turkcell Gülümseten Fırsat 19 GB Paketi Fiyatı Ne Kadardır?

Turkcell’in sunmuş olduğu avantajlı paketler ile iyi her kullanıcısına hitap edebilecek içerikleri bulunur. 

  • Turkcell mağazalarına gelerek; Turkcell gülümseten fırsat 19 GB paketini aylık olarak hatta tanımlayan kişilerin ödeyecekleri ücret 70 TL’dir.

Turkcell Gülümseten Fırsat 19 GB Paketi Tarifesinden Kimler Faydalanabilir?

Turkcell’in sunmuş olduğu gülümseten fırsat 19 GB paketi içeriğinden faydalanmak isteyen kişilerin öncelikle bundan 3 ay öncesinde yapmış oldukları tarifi harcamaları 69 TL ve üzerinde olmalıdır.

Bu şartı karşılayan Turkcell aboneleri son 6 ay içerisinde telefonlarına 3 kereden az olmayacak şekilde paket tanımlaması yapmış olmaları gerekir. Ancak bu şekilde şartları karşılayan Turkcell aboneleri Turkcell gülümseten fırsat 19 GB paketinden faydalanabilirler.

Turkcell Gülümseten 19 GB Paketini Bir Ayda Kaç Kere Satın Alabilirim?

Turkcell’in ve diğer operatörlerin sunmuş olduğu paket fırsatlarının birçoğu aylık olarak sadece bir kere tanımlanmaktadır. Hatta bazı faturalı paketler yıllık olarak sadece bir kere telefona tanımlama hakkı sunar.

Turkcell gülümseten fırsat 19 GB paketi aylık olarak isterseniz bir kereden fazla yapacağınız yüklemeleri kabul etmektedir. Teefonunuza istediğiniz zaman paket bitimi sebebiyle tekrar bu paketi yükleme yaparak satın alabilirsiniz.

Turkcell Gülümseten Fırsat 19 GB Paketi Telefona Nasıl Yapılır?

Turkcell aboneleri Turkcell gülümseten fırsat 19 paketini telefona tanımlayabilmeleri için mesaj yolu ile gönderim sistemini kullanabilirler.

Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Fırsat 19 GB yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak gönderilmesinin dahilinde bilgilendirme mesajı gelecektir.

Gelen bilgilendirme mesajının ardından faturalı paket kullanılmaya başlanabilir.

Turkcell sesli yanıt sistemi ile kullanarak ya da Turkcell’in dijital operatör uygulamasına giriş yaparak Turkcell Gülümseten Fırsat 19 GB paketini hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Turkcell Gülümseten Fırsat 19 GB Paketi Nasıl İptal Edilir?

Turkcell gülümseten fırsat 19 GB paketini satın aldıktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iptal etmek istediğinizde telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile İptal Fırsat 19 GB yazdıktan sonra 2200‘a kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Kısa sürede paketiniz telefonunuzdan silinecektir.

Bunun dışında paket iptalleri için müşteri hizmetlerini arayarak kısa sürede işleminiz yaptırabilirsiniz. Turkcell’in dijital operatörüm uygulamasına giriş yaparak kişisel alanınız üzerinde kullanmış olduğunuz paketin iptalinin mümkün olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz.

Paketinize dair kalan kullanım hakları iptal durumunuzdan kaynaklı olarak devredilecektir. Bir daha o paketin içerisindeki hakları kullanım durumunuz bulunmamaktadır.

Turkcell Gülümseten Fırsat 19 GB Paket İçinde Kalan Hakları Nasıl Sorgulatabilirim?

Turkcell gülümseten fırsat 19 GB içerisinde ne kadar kaldığını sorgulamak için öncelikle telefonun mesaj kısmına gelmelisiniz. Buraya Kalan yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Paketinizdeki hakları öğrenebilmenin bir başka yolu da Turkcell’in dijital operatör uygulaması üzerinden giriş yaparak paket içerisinde kullanılmış olan ve kalan dakika, SMS ve internetinizi görebilirsiniz.

Turkcell Gülümseten Paketi Data Hattı Üzerinden Kullanılabilir mi?

Bu haktan yalnızca ses hattına sahip olan kişilerin faydalanmaları mümkündür.

Turkcell Gülümseten Paketi Her Ay Yenilenir mi?

Turkcell gülümseten paketi telefonunuz içerisinde aylık olarak yeterli miktar görüldüğü takdirde tekrar yenileme yapılacaktır. Ay içerisinde birden fazla paket yenilemesi yapabilirsiniz.

Turkcell Yaani Kampanyası

Turkcell abonesi olan kişilerin 1 GB bedava internet hakkından faydalanabilmeleri için yaani adı verilen Turkcell’in kurmuş olduğu arama motorunu telefona indirmeleri gerekir.

Telefona indirilen arama motoru üzerinden arama yaparak hediye internet kazanabilirsiniz. Her ay uygulama telefonunuzda bulunduğu müddetçe ve kullandığınız sürece 1 GB bedava internet hakkını telefonunuza yükleyebilirsiniz. 

Hediye internetini aylık olarak alabilmeniz için Turkcell’in yani uygulamasını kısa sürede telefonunuzu indirmeniz gerekir.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in kendi altyapısı ile oluşturmuş olduğu dijital uygulaması içerisinde bulunan salla kazan kısmını kullanarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Haftalık olarak kazanabileceğiniz bedava internetlerin toplamı 10 GB’ı bulabilmektedir. Her hafta yenilenen çeşitli bedava internet seçenekleri için Turkcell’in salla kazan uygulaması katılmanız gerekir.

Turkcell’in sunmuş olduğu güncel kampanyalarla bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell bip uygulaması sayesinde uygulamayı indiren ve yarışmaya katılan tüm abonelerine hediye internet fırsatları sunmaktadır.

Birbiri içerisinde farklılık gösteren değişik miktarlarda hediye internet avantajlarından faydalanabilmek için bip uygulamasını indirip yarışmalara bireysel olarak katılım sağlayabilirsiniz.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

  1. 3 aydır bu paketi kullanıyordum bu ay bu paketi yapamadım hattıma uygun olmadigini iletildi neden bilgi verirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu