Turkcell Her Yöne 2000 Dakika Paketi

Turkcell’in sunmuş olduğu çeşitli avantaj tarifelerinden birisi Her Yöne 2000 dakika kullanım hakkı sunmasıdır. Hazır karta sahip olan Turkcell abonelerinin kullanabilecekleri bu fatura içeriği 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerliliğini korumaktadır.

Turkcell Her Yöne 2000 dakika Paket Fiyatı Nedir?

Turkcell’in her yöne 2000 dakika konuşma hakkı sunan paketi bol bol konuşma avantajı sunan bir pakettir. Paket içeriği 45 TL aylık olarak ödeme üzerine alınabilmesi hakkına sahiptir.

Turkcell Her Yöne 2000 Dakika Paketi İçeriğinde Neler Bulunur?

 • Turkcell her yöne 2000 dakika paketi içeriği kapsamında her yöne konuşabileceğiniz 2000 dakika internet bulunmaktadır.
 • 100 MB internet ve 1000 SMS ile oluşan bu paket faydalar kapsamında Turkcell’in dergilik uygulamasında kullanabileceğiniz midi üyelik ve 1 GB hediye internet sunmaktadır.
 • Kampanya dahilindeki kullanımlar her yöne geçerli olarak yapılabilmektedir.

Turkcell Her Yöne 2000 Dakika Kampanyasında Ne Zaman Kullanmaya Başlayabilirim?

Turkcell her yöne 2000 dakika kampanyasını kullanmak isteyen kişiler sms ile telefonlarına bu kampanyayı yüklediklerinde kullanmaya başlayabilirler.

 1. Telefon içerisinde yeterli miktarda bakiyenin bulunması gerekmektedir.
 2. Kısa sürede yükleme yapıldıktan sonra geri bildirim ile bir bilgilendirme mesajı alırsınız.
 3. Gelen bu bilgilendirme mesajının ardından paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Her Yöne 2000 Dakika Her Ay Yenilenir mi?

Turkcell her yöne 2000 dakika paketi paket içeriğini satın aldığınızda kullanıma başlanabilmektedir. Her ay telefonunuzda yeterli miktarda bakiye bulunduğunda paket dinlemesi otomatik olarak gerçekleşir.

Turkcell Her Yöne 2000 Dakika Uygulamasından Kimler Faydalanabilir?

Turkcell her yöne 2000 dakika içerisindeki kullanım haklarından faydalanmak isteyen kişilerin Turkcell’in faturasız hattına sahip olması ya da ses müşterisi olması gerekir.

Turkcell Her Yöne 2000 Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell her yöne 2000 dakika kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler telefonun mesaj kısmına Aylık 2000 Dakika yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak göndermeleri yeterlidir.

Turkcell’in dijital operatörüm uygulaması aracılığı ile bakıp daha detaylı bilgi alabileceğiniz bu paket içeriğine, Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Her Yöne 2000 Dakika İçerisindeki Haklar Sonraki Aya Devreder mi?

Turkcell her yöne 2000 dakika kapsamında sahip olduğunuz paketin içeriğini o ay kullanmış olabilirsiniz. Paket içeriğinizde kalan kullanım hakları sonraki aya devretmez. Bir sonraki ay yenilenme işlemi gerçekleşir.

Turkcell Her Yöne 2000 Dakika Bilgilendirmesi Yapılır mı?

Turkcell 2000 dakika konuşma paketi kapsamında sahip olduğunuz içerikleri kullanımınız %100 80 veya da %100 barajı’na geldiği anda telefonunuza kısa mesaj olarak bildirimde bulunulur. Bu Turkcell’in otomatik olarak yapmış olduğu bir uygulamadır.

Turkcell hattını farklı bir hatta geçirdiğimde her yöne 2000 dakika kampanya içeriklerimi kullanmaya devam edebilir miyim?

Turkcell her yöne 2000 dakika hattını telefona tanımladıktan sonra başka bir hatta geçiş yaptığında önceki hattında kullanmış olduğun hakları kullanmaya devam edemezsin.

Turkcell Her Yöne 2000 Dakika Kampanyasını Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell her yöne 2000 dakika kampanyasının telefonuna tanımlanmış olduktan sonra herhangi bir sebepten dolayı iptal etmek istediğinizde kısa mesaj ile kodlama yöntemini kullanabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj kısmına İptal Aylık 2000 Dakika yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. 

Yapmış olduğunuz iptal işleminin ardından hakkınızda bulunan kalan kullanımları süre sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsiniz ve kullanım hakkınız bittiğinde bunun için bilgilendirme mesajı alırsınız.

Turkcell Her Yöne 2000 Dakika Paketinden Kaç Kez Faydalanabilirim?

 • Turkcell her yöne 2000 dakika konuşma kampanyası içeriklerinden 30 gün boyunca faydalanabilirim.
 • Bu satın alınmış olunan hat üzerinden bir kere faydalanabiliriz.
 • Nakit pos kanalları üzerinden satın alınan paketlerden 4 kere faydalanabilme hakkı bulunmaktadır.

Yeterli bakiye yoksa paket içerisinde yenileme nasıl olur?

Turkcell her yöne 2000 dakika paketi kapsamında satın almış olduğunuz paket sonraki aidat telefonunuzda yeterli miktarda parayı görmediğinde yenileme işlemi gerçekleşmez.

 • Turkcell otomatik olarak 60 gün boyunca bekler. 60 gün boyunca bekleme işlemini içerisinde eğer hattınızda gerekli miktarda para görülürse paket yenilemesi gerçekleşir.
 • 60 günün sonunda herhangi bir TL miktarı bulunmazsa paket otomatik olarak kendi kendine iptal olur.
 • Tekrar paketi yapmak istediğinizde yeniden kısa mesaj yolu ile ve paket yenilemesi yapmanız gerekir.

Turkcell’in sunmuş olduğu her yöne 2000 dakika paketi içeriğindeki tüm faydaları ve konuşma haklarına yurt dışında da kullanabilirsiniz. Bunun için Turkcell yurtdışındaki kullanıcılara özel olarak ek ücret tarifesi sunmaktadır. Paketiniz ek olarak yapılacak olan ücretlendirme karşılığında yurtdışı ile kullanımlık gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell her yöne 2000 dakika içerisinde ki fayda kullanımlarımı başka bir hatta transfer edebilir miyim?

 1. Turkcell her yöne 2000 dakika içerisinde bulunan fayda kullanım haklarımı ve paket içeriklerini başka bir aboneye transfer edemez.
 2. Turkcell içerisindeki 1 abone dahi olsa transfer işlemi gerçekleşmez.
 3. Paket içi kullanımlar ve faydalar yalnızca bu paketi satın alan telefon numarası üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. 

Sen de Turkcell’e gelerek Turkcell’in daha farklı kaliteli ve bol internet fırsatları sunan diğer paket avantajlarından faydalanabilirsin. 

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu