Turkcell İnternetini İkiye Katla Kampanyası Nedir?

Enflasyonla mücadele programı kapsamında başlatılan Turkcell internetini ikiye katla kampanyası operatör kullanıcıları için avantajlı özelliklere sahiptir. Aboneler iletişim gereksinimlerini daha iyi karşılayabilsin diye Turkcell kullanıcılarına internetlerini ikiye katlama fırsatı sunar.

 • 1 yıl boyunca süren uygulama sayesinde aboneler daha fazla internet kullanabilecektir.
 • Bu kampanya hem faturalı hat hem de hazır kart aboneleri için geçerlidir.

Turkcell ile İnternet İkiye Nasıl Katlanır?

Turkcell ile interneti ikiye katlamak için Dijital Operatörüm uygulamasını indirmek ya da operatörün internet sitesini kullanmak gerekir. Bu platformlardan 10 lira ödeme yapan kullanıcılar otomatik olarak internetlerini ikiye katlamakta ve internetin keyfini sürmektedir.

Hazır kart kullanıcıları bu kampanyaya ulaşmak istediklerinde “hazır kart katlanan internet kampanyası” olarak arama yapabilir. Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin ücretli bir internet paketi kullanıyor olmaları şartı vardır.

Turkcell İnternetini İkiye Katla Kampanyası Detayları Nedir?

 • Her abonenin 1 kez yararlanabildiği Turkcell internetini ikiye katla kampanyası için paket kullanımının bitmiş olması gerekir.
 • Eğer mevcut değilse kampanyaya katılan aboneler için 4.5 G aboneliği başlar ve müşterilere gerekli bilgilendirme kısa mesajla birlikte yapılır.
 • Kampanyadan kazanılan internet hakkı sadece yurtiçi kullanımlar için geçerlidir.

Turkcell İnternetini İkiye Katla Kampanyası Nasıl İptal Edilir?

Turkcell internetini ikiye katla kampanyası paket bitim tarihinin gelmesiyle birlikte sona erecektir. Eğer geriye internet hakkı kaldıysa bunların bir sonraki aya devredilmesi söz konusu değildir.

Bedava internet hakkı ticari amaçla kazanıldıysa bunun satılması mümkün değildir. Böyle bir durum mevcutsa kullanıcı hakkında yasal işlem yapılır ve o hat sahibinin hattı kullanım dışı bırakılır.

Turkcell Katlanan Bedava İnternet Koşulları Nelerdir?

Kampanyayı Turkcell kapsamında bireysel ön ödemeli hat ya da data hattına sahip müşteriler kullanabilir. Katılım için 10 TL ödendiğinde o anda ilgili hatta mevcut olan internet paketi kadar o kullanıcıya internet ve dijital servis datası verilecektir. Burada internet içeren bir paket kullanıyor olma şartının bulunduğu unutulmamalıdır.

Turkcell Katlanan Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kullanımlar için geçerli olan ikiye katlanan internet kampanyası için katılım bir kere olup hatta tanımlı internet ikiye katlanacaktır.

 • Hattaki hediye internetlerin ikiye katlanması söz konusu değildir.
 • Kampanyaya katılmadan önce kampanya koşullarına göz atmakta yarar vardır.
 • Kampanya ile ilgili bilgilere BİP uygulaması üzerinden de ulaşılabilir.

Turkcell İnterneti İkiye Katlama Nasıl Yapılır?

 • Turkcell ikiye katlama yapmak için ilk olarak telefona BİP uygulaması indirilir.
 • Uygulama yüklendikten sonra Keşfet menüsünden enflasyon ile mücadele kanalı bulunur ve tıklanır.
 • Açılan yeni sayfada “ikiye katla” butonuna tıklanarak katılım sağlanır.

Bunların hepsinden önce 4,5 G uyumlu bir Turkcell sim karta sahip olunması gerekir.

Turkcell BİP İnternet Kampanyaları Nelerdir?

Turkcell BİP internet kampanyaları içerisinde yer alan internetini ikiye katla kampanyasına katılım için, 4.5G uyumlu sim karta ihtiyaç vardır. Eğer kullanıcının abonesi buna uyumlu değilse en yakın Turkcell bayii içerisinde ücretsiz değişim yapılabilir.

Hem mevcut hem de Turkcell’e yeni katılan abonelerin yararlandığı bu kampanya tarifenin yanı sıra Turkcell uygulamalarında yer alan interneti de ikiye katlar.

İnterneti İkiye Katla Kampanya Uygulamaları Hangileridir?

Turkcell aboneleri BİP haricinde TV+, lifebox, Dergilik ve Fizy uygulamalarını kullandıklarında da internetlerini ikiye katlama fırsatı elde edecektir.

Bu uygulamaların hepsi ücretsiz olarak ve birkaç saniye içerisinde indirilebilir. Uygulamalar aynı zamanda kullanıcıların daha aktif olmasını da sağlayacaktır.

Turkcell Yıllık Katlama Kampanyası Nedir?

Turkcell yıllık katlama kampanyası ana paket üzerinden alınır ve internet kotasının ikiye katlanmasını sağlar. Bu süre zarfından tarife ücretlerinde herhangi bir değişiklik meydana gelmeyecektir.

 • Kullanılan bedava internet hakkı bittiğinde ana paketle ilgili kurallar geçerli olmaya devam edecektir.
 • Taahhüt başladıktan sonra en az bir fatura döneminin ardından paket değişikli yapma hakkı tanınacaktır.

Turkcell Yıllık Katlama Kampanyası Esasları Nelerdir?

Turkcell yıllık katlama kampanyası esasları internet hakları yurt dışında kullanılamayacak ve bu durumda gidilen ülkeye göre orada geçerli olan kurallardan ücretlendirilecektir.

Kampanyaya katılım için 4,5 G altyapısı olması gerekir. Bu kullanım süresi boyunca kişi hattını kurumsal ya da ön ödemeli hatta taşımayacak ve başka bir hat ile değiştirmeyi talep etmeyecektir. 

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu