Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB Paketi

Turkcell çeşitli avantajları ile 2020 yılında farklı paketler sunmaya devam ediyor. Turkcell’in platinum üyelerine sunmuş olduğu çok özel paketler içerisindeki bol internet içeriği ile sosyal medyada geçerli hediye paketleri ile oldukça avantajlı olmaktadır.

Turkcell’e yeni geçen abonelere özel olarak Platinum Hoşgeldin 20 GB paketi içeriği;

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB Paketi Fiyatı Nedir?

Turkcell Platinum Hoşgeldin 23 GB paketi dahilinde aylık ve yıllık olarak 2 farklı ödeme seçeneği bulunmaktadır.

  • Aylık ödemeyi tercih eden kişiler faturaları 129 TL yansımaktadır.
  • Yıllık aboneliği tercih eden kişiler için ise 99 TL ayda ödemeleri yeterlidir.

31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya fiyatlarına bu sürece kadar telefona tanımlayan kişiler için kullanım hakları bulunmaktadır.

Turkcell Platinum Hoşgeldin Paketi Nasıl Yapılır?

  1. Telefonun mesaj kısmına büyük harfleri PHosgeldin20 yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Yıllık aboneliğiniz bu şekilde başlangıç yapmış olacaktır.
  2. Ayrıca Turkcell’in müşteri hizmetlerini arayabilir, paket hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB Paketinden Kimler Yararlanabilir?

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB paketi kapsamında yararlanmak isteyen kişilerin son 90 gün içerisinde numarasından faturasız hattan faturalı hatta geçiren Turkcell bireysel müşterisi olması gerekmektedir.

Turkcell Platinum Hoşgeldin Paketinin İçeriğinde Neler Vardır?

Turkcell Platinum Hoşgeldin paketi içinde her yöne kullanılabilecek aylık YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya ağlarında geçerli olan 5 GB hediye internet ve bunun dışında paket içeriğinde 20 GB internet sunulmaktadır.

Her yöne 2000 dakika konuşma hakkı ve Turkcell içi sınırsız konuşma hakkından Platinum paket 250 SMS ile WhatsApp bip gibi konuşma ve mesajlaşma uygulamalarında sınırsız kullanılabilecek internet hakkı sunmaktadır.

  • Fizy uygulamasında kullanabileceğiniz 5 GB doyasıya müzik dinleme paketi
  • Daha fazla alan açmanızı sağlayacak lifebox da geçerli 5 GB’lık depolama alanı
  • Turkcell’in dergilik uygulamasında geçerli dergi ve gazete okuyabileceğiniz 1 GB’lık paket
  • Tv artı uygulamasında geçerli kullanabileceğiniz 5 GB hediye internet

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB Paketini İçerisinde Bulunan Haklar Sonraki Aya Devreder mi?

Turkcell Platinum Hoşgeldin paketi içerisinde bulunan o ay içerisinde kullanamadığınız artan paket içeriklerini sonraki aya devredemezsiniz. O paket içeriğiyle aynı hatta sahip olan kişinin kullanması gerekir.

Turkcell Platinum 20 GB Paketi Kalan Miktarı Nasıl Öğrenebilirim?

Turkcell Platinum paket içeriğinde kalan miktarı öğrenebilmek için telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj olarak göndermeleri yeterlidir.

Bunun dışında Turkcell dijital operatör uygulamasından bakabilecekleri paket içeriği fatura kesim tarihine kadar tüm kullanım haklarını da görebilirler.

Turkcell’in Platinum Hoşgeldin 20 GB Paketi Dahilinde Kullanım Aşımı için Bilgilendirme Mesajı Gönderilir mi?

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB paketi sahibi olan kişiler için o ay içerisinde yüzde seksen ve yüzde yüze yakın kullanım gerçekleştiğinde telefona mesaj yolu ile kullanım haklarınızın aşıma yakın olduğuna dair bilgilendirme mesajı gelir.

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB Paketini Nasıl İptal Edebilirim?

Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile IptalPHoşgeldin20 yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Herhangi bir müşteri hizmetlerini aramanıza gerek olmasa dahi daha detaylı bilgi alabilmek için Turkcell operatörleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell’in diğer paketlerinden farklı olarak Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB paketini iptal etmeniz dahilinde iptal işleminiz ancak fatura kesim tarihinde gerçekleşir. O ay içerisindeki kullanım haklarını fatura kesim tarihine kadar geçerliliğini korur ve fatura kesim tarihinde tamamı ile iptal olur.

Turkcell Platinum Paket İçerisindeki Hakları Farklı Birine Transfer Edebilir miyim?

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB paketi dahilinde bulunan haklarınızı farklı birine devredemez, bulunan farklı bir hatta geçirme işlemini gerçekleştiremezsiniz. Yalnızca hangi hatta tanımlanmışsa hat üzerinden kullanılabilir.

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB Paketini Ay İçinde Kaç Kere Alabilirim?

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB paketini kullanılan ay içerisinde yalnızca bir kere satın alabilirsiniz.

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB Paketi İçerisinde Dahil Olan Kullanımları Yurtdışında Kullanabilir miyiz?

Yurtdışında bulunan herhangi bir yakınınızı aramak, mesajlaşmak ya da internet üzerinden konuşmak seçeneklerine Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB paketi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  • Günlük olarak ek bir ücret talep edilir.
  • Ek ücret karşılığında tüm internet, dakika ve sms kullanımlarınızı yurt dışında da kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yurtdışında kullanmış olduğunuz ve bunun bildirimini müşteri hizmetlerini yapmış olduğunuz belirli ek bir ücret ödediğiniz bu tarifede yurtdışı ile kullanım bağlantısını kestiğiniz anda ek bir ücret faturanızda yansıtmaz.

Turkcell’in sunmuş olduğu platinum müşterilerine özel olarak faydalardan sizde yararlanabilmek için Turkcell’in iletişim merkezlerine gelebilir, müşteri hizmetlerini arayabilir ya da mesaj kodları ile yönlendirme yaparak paket içeriğine sahip olabilirsiniz. Bunun için geçerli olan kuralları faydalanabileceğin  doğrultuda bilgilendirmeyi yapmış bulunuyoruz.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu