Turkcell Ramazan Bayramı Hediye Kampanyası 2020

Turkcell ramazan bayramı hediye kampanyası ile operatör kullanıcılarına bedava internet, dakika ve kısa mesaj gibi hediyeler vermektedir. Ramazan bayramı başta olmak üzere özel günlerde verilen bu hediyelerden tüm faturalı ve faturasız aboneler yararlanabilir. Geçtiğimiz yıllarda Turkcell abonelerine bu hediyeler kapsamında 32 GB’a kadar hediye internet verilmektedir.

Her sene ramazan ayında olduğu gibi bu yıl da Turkcell kullanıcılarına ramazan ayı boyunca kullanabilecekleri hediye internet hakkı tanımlamaktadır.

Bu bedava internetten kurumsal ya da bireysel faturalı ve ön ödeme ses hattı bulunan aboneler yararlanabilmektedir. İnternet hakkının kullanımı için herhangi bir ücret ödenmez. Bunun için sitede yer alan hemen katıl sekmesinden kayıt oluşturmak gerekir.

Turkcell Ramazan Bayramı Hediyeleri

Turkcell ramazan bayramı hediyeleri içerisinde özellikle bedava internet hakkı kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmektedir. Kullanıcıların memnuniyetine her zaman önem veren Turkcell bunu sağlamak adına başta ramazan bayramı olmak üzere her özel günde hediyeler vermektedir.

Özellikle ramazan ayı boyunca verdiği iki kat bedava internet hakkı kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Verilen hediye internet, dakika ve kısa mesaj haklarından haberdar olabilmek için Turkcell internet sitesini takipte kalmakta yarar vardır.

Ramazan bayramına özel olarak verilen hediyelerden yararlanabilmek için 18 ile 27 Mayıs tarihleri arasında Turkcell sitesi ziyaret edilmelidir. Sitede hem faturalı hem de faturasız abonelere özel pek çok avantajlı özellik yer almaktadır.

Turkcell Ramazan Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell ramazana özel kampanyalarını her yıl sürdürmekte olup bu yıl kullanıcılarına 1 GB hediye internet hakkı sunmaktadır.

 • Ramazan 1 GB hediye internet kampanyası ismiyle anılan bu haktan yararlanabilmek için sitede hızlı giriş kısmına ilgili GSM numarasını yazmak gerekir.
 • Hızlı giriş ya da Turkcell şifre ile sisteme girildikten sonra bedava internet fırsatı yakalanabilir.
 • Giriş yapılmasının amacı operatör tarafından müşteri kimlik doğrulama servisinin kullanılmasıdır.
 • Bu sayede sistemde yapılan tüm işlemler daha güvenli hale gelmektedir.

Tanımlanana internet hakkının kullanım süresi ramazan ile sınırlı olup bu mübarek ayın ardından operatör kullanıcıları Turkcell tarafından hazırlanan diğer kampanyalardan ve hediyelerden yararlanabilir.

Turkcell Ramazan Bayramı Ücretsiz Dakika SMS

Turkcell ramazan bayramı ücretsiz dakika, SMS ve internet hakkı tüm abonelere yönelik olarak verilir. Buna ilaveten kullanıcılara cep telefonu ve diğer teknolojik ürünlere özel indirimler de yapılarak dileyen herkesin avantajlı özelliklerden yararlanması sağlanır.

Turkcell’den ramazan bayramına özel fırsat ve indirimler her yıl güncellenerek ürün ve hizmetlerde yüzde atmışa varan indirimler yapılır. Bu sayede bilgisayar, tablet, akıllı telefon ve aksesuarları satın almak daha az maliyetli hale gelecektir.

Yapılan kampanyalar belli bir süre kapsadığından bedava haklardan ve yapılan indirimlerden yararlanmak isteyenlerin vakit kaybetmeden operatörün internet sitesini ziyaret etmesi gerekir.

Sana Özel Turkcell Kampanyaları Aşağıdan Seçini Yap Tıkla

Turkcell Bedava Sms 2020

Turkcell Bedava Dakika Paketleri Yapma 2020

Turkcell Bedava Dakika 2020 Paketleri

Türkcell Bedava İnternet Hilesi 2020

Turkcell Tüm Bedava Kampanyalar için Tıkla

Turkcell Bayram Hediyesi 2020 Cihaz Ve Telefonları

Turkcell bayram hediyesi 2020 cihaz ve telefonları geniş bir yelpazeye sahiptir. Bunların içeriği sürekli güncellenmekte olup ramazan bayramına özel indirime giren ürünler şu şekildedir:

 • Samsung Galaxy A71 3699 TL yerine 3399 TL
 • Xiaomi Redmi Note 8 2199 TL yerine 1999 TL
 • İphone 11 64 GB 7299 TL yerine 7099 TL
 • Samsung Galaxy S20 8299 TL yerine 8199 TL
 • Samsung Galaxy Note 10 Lite 5200 TL
 • JBL Tune T220 TWS Bluetooth Kulaklık 899 TL yerine 629 TL
 • Intouch Üçü Bir Arada Şarj ve Data Kablosu 59.90 TL yerine 44.90 TL
 • Huawei MediaPad T3 10 İnç 999TL yerine 929 TL

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu