Turkcell Ramazan Kampanyası 2020 Hediye İnternet

Bilginize ve tecrübenize güveneceğiniz eğlenceli bir yarışma sizleri bekliyor. Türkcell Ramazan’da bol internetli ödülleri ile de sizi cezbetmeye devam ediyor. Turkcell bil kazan ile bedava internet kazanmak ise biraz emek istiyor. Bil kazan yarışmasına katılım ise Bip uygulaması üzerinden gerçekleşmektedir.

Turkcell Bil Kazan ile Bedava İnternet

Günlük olarak yarışmaya katılma hakkına sahipsiniz. Size sorulan 10 soruya doğru cevap verdiğiniz de 24 saat geçerli 1 GB internet hesabınıza tanımlanacaktır. 2 aşamadan oluşan bir yarışma olduğu için ilk aşamayı geçtiğinizde 250 MB bedava interneti kazanabilirsiniz. İlk aşamada bulunan 5 soruyu doğru şekilde cevaplamış olmanız yeterli olurken diğer 5 soruya göre daha kolay sorular yöneltilmektedir. Herhangi bir üyelik ya da abonelik gibi bir durumun söz konusu olmadığı yapıda bilginizle hediyeleri kapabilirsiniz. Turkcell bedava internet paketi nasıl kazanılır? Konusunda farklı yönleri görebilecek türleri ortaya koyan yapı da oluşmaktadır.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Ramazanda Devam Ediyor

Turkcell Salla kazan ile her hafta milyonlarca kullanıcı bedava internetin keyfini çıkarmaktadır. Peki, Turkcell salla kazan sayesinde bedava internet nasıl elde edilir? Bu hususta Turkcell aboneleri akıllı telefonlarına Hesabım uygulamasını indirmeleri önceliklidir. Hesabım uygulamasının indirilmesi ile birlikte Salla kazan butonunun uygulama içerisinde bularak tıklamanız gerekmektedir. Sonrasında oldukça basit bir uygulama olan telefonu sallamaktır.

Telefonu salladıktan sonra bedava internet konusunda şansınıza ne gelirse o hesabınıza yüklenecektir. 10 GB internet sunduğu zamanların dahi olduğunu da unutmamalısınız. Hattınıza tanımlanan internet belirlenen süre dahilinde geçerli olup, herhangi bir şekilde devretmesi söz konusu değildir. Süre sonunda otomatik olarak kalan internet var ise silinir. Ücretsiz olarak uygulamayı telefonunuza indirerek her hafta bedava internet fırsatına sizde dahil olabilirsiniz.

Farklılıklar ve uygulamaya dair değişkenlikler yine hesabım uygulamasının içerisinde görülmektedir. 1 haftalık süre dolmadan tekrardan salla kazan yapmanız da söz konusu değildir.

Turkcell Hoş Geldin 2 GB Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Abone sayısını arttırmaya yönelik kampanyaları sürekli olarak sunmaya özen gösteren Turkcell yeni gelen kullanıcılarına ücretsiz internet sunmaktadır. Hoş geldin kampanyası dahilinde sunmuş olduğu 2 GB ücretsiz internet oldukça rağbet görmektedir. Peki, Turkcell hoş geldin 2 GB bedava internet nasıl kazanır? Ne yapmak gerekir ve nereye başvurulmalıdır.

Öncelikli kural Turkcell’e geçiş yapalı ya da yeni hat alalı 90 günlük sürenin dolmamış olması gerekir. Süre dolmamış ise 2 GB ücretsiz internet kazanabilmek için 2200’a HOSGELDIN 2 GB yazıp göndermeniz gerekmektedir. Ya da Turkcell mağazalarına giderek de işlemi gerçekleştirip ücretsiz 2 GB interneti kazanabilirsiniz. Her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşım sağlamayı başaran Turkcell yeniliklerini yeni aboneleri ile buluşturuyor.

Daha fazla etkileşimin oluşturulması ile birlikte de bol internetli günleri ortaya koymaktadır. Ayrıca hoş geldin kampanyasında 5 GB dergilikte kullanılacak internet hediyesi de sunulmaktadır.

Turkcell GNÇ ile 1 GB Ücretsiz İnternet Nasıl Kazanılır?

26 yaş altı Turkcell aboneleri bol interneti kazanabilme fırsatını elde edebilecekleri birçok alternatif bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi olan 1 GB ücretsiz internet kazanma hakları bulunmaktadır. Peki, Turkcell GNÇ ile 1 GB Ücretsiz İnternet Nasıl Kazanılır? Ne gibi işlemler yapılması gerekir. Öncelikli şart 26 yaş altında olunması ve GNÇ mobil uygulamasının telefona indirilmesi gerekmektedir.

Bu hususta herhangi bir ücret ödemesi yapmadan telefona indirebilirsiniz. Elbette uygulama indirildikten sonra da 30 TL ve üzerinde yükleme yapmanız gerekmektedir. Yükleme yapıldıktan sonra 1 GB ücretsiz interneti 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Kampanyaya dahil olabilmeniz için Keşfet menüsünce yer alan GNÇ kanalına giriş yapmanız gerekir.

Giriş yaptıktan sonra açılan bölüme sadece GNC1GB yazmanız gerekecektir. Sonrasında ise ücretsiz internet hesabınıza yüklenecektir. Sıralama konusunda izleyeceğiniz yol çok önemli olup, işlemleri doğru şekilde yapmalısınız. Önce uygu

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu