Turkcell Ramazan Sahur Paket Kampanyaları 2020

Sektörde uzun yıllar kullanıcılarına hizmet veren Turkcell gelişen teknolojiyi en iyi şekilde kullanmaktadır. Özellikle de internet kullanımı konusunda yüksek çekim gücü ile beklentileri her zaman karşılamıştır. Sizlere Ramazan ve Sahur da Turkcell Bedava internet kampanyaları hakkında detaylı bilgiler sunacağız. Kampanyalar dahilinde ekstra ücretler ödemeden bol internetin keyfini çıkartabilirsiniz.

Basit kuralları ve uyumluluk konusunda ki esasları takip etmeniz yeterli olacaktır. Her bir kampanya kendi ukdesinde farklı uygulama esaslarına sahiptir. Size uygun olan kampanyaları yakından takip ettiğinizde hem bol internet hem bol SMS hem de bol dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

26 yaş altı olan Genç Turkcelliler bol internetli kampanyalardan yararlanabilmektedir. Oldukça kısa sürede 1 GB bedava interneti kazanabilmeniz için tek yapmanız gereken 30 TL ve üzeri yükleme yapmaktır. Para yüklemesi yapmadan önce Keşfet menüsüne girerek GNÇ kanalına geçiş yapmalısınız. Kanalda karşınıza bir bölüm çıkacaktır.

Çıkan bölüme GNC1GB yazarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Bu işlem sonrasında da en az 30 TL’lik yüklemeyi gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. 

Turkcell Sahur Paketi 2020

Turkcell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası dahilinde fırsattan yararlanmış olursunuz. Hattınıza tanımlanan 1 GB interneti 1 ay süresince özgürce kullanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz 1 GB interneti 1 ay süresince bitiremezseniz de devir gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Bedava internetle alakalı turkcell sitesinden katılım yapmanız gerekmektedir. Hediye interneti kazanabilmeniz noktasında önemlidir.

Turkcell Uygulaması ile Bedava 1 GB İnternet

Turkcell daha aktif kullanım amacı ile GNC uygulaması indiren abonelerine ücretsiz internet sunmaktadır. Turkcell Uygulaması ile Bedava 1 GB İnternet kazanmak için tek yapılması gereken ise App Store veya Google Play üzerindne uygulamayı telefonunuza indirmektir. İşlem tamamlandıktan sonra hattınıza tanımlanan 1 GB internet 1 hafta süresince geçerli olacaktır. Bu süre dahilinde kullanılmayan internetin devri söz konusu olmadığı için kalan megabaytlar boşa gidecektir.

Turkcell Kim 1 GB İnternet İster

Turkcell kullanıcıları BİP uygulamasına sahipse ister faturalı olsun isterse de faturasız 1 GB ücretsiz internet kazanma şansını yakalıyor. Oldukça basit şekilde bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Telefonunuzda BİP uygulaması varsa uygulamaya girip KİM 1 GB İster yarışmasına katılmanız gerekmektedir. Uygulama yoksa da telefonunuza App Store veya Android Store üzerinden indirebilirsiniz.

Çok kısa sürede telefonunuza indirdikten sonra yarışmada yerinizi alabilirsiniz. Yarışmada 3’er soruluk 5 aşama bulunmakta olup, toplam olarak 15 soru ile karşılaşırsınız. Her bir aşama sonunda isterseniz yarışmadan çekilip size belirlenen ödülü alabilirsiniz. Soruların zorlayıcı olmaması 15 soruyu da doğru şekilde cevaplamanızda etkendir. Turkcell kim 1 GB internet ister yarışmasından 1 GB interneti yarışma sonunda kazanabilir ve doyasıya internetin keyfini çıkartabilirsiniz.

Aylık olarak toplanan puan değerlendirmesine göre yarışmacılara ödüller verilmektedir. İlk 20 kişiye 20 GB internet verilirken sonra ki 100 kişiye de 10 GB bedava internet vermektedir.

Turkcell Web 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bireysel faturasız hat kullanan abonelere özel olarak hazırlanan bu kampanya karşılığında 1 GB bedava internet sunuluyor. Oldukça basit kuralı olurken bu işlem için Turkcell resmi sitesine girmeniz gerekmektedir. Siteye girdikten sonra kredi kartı ya da banka kartı ile Uçuran 4 GB, Uçuran 6 GB, Uçuran 8 GB ve Plus olanlardan bir tanesini almanız gerekir. 

Turkcell Web 1 GB Bedava internet kampanyası için bu esasları takip etmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca Dijital Operatör Uygulaması kullanılarak da kampanyaya dahil olmanız mümkündür. 1 ay geçerli olan 1 GB internet hattınıza yüklendiği tarihten itibaren geçerli olacaktır. Ekstra ücret ödemesi gibi bir durum söz konusu olmadığı için de oldukça avantajlıdır.

Turkcell Süper 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Hem faturalı hem de faturasız hatta sahip olan Turkcell kullanıcıları hiçbir taahhüt ya da kontrat yok ise 2 GB internet kazanma fırsatı sunuluyor. Oldukça avantajlı olan bu kampanya her ay 2 GB sunmaktadır. Tek yapmanız gereken ise 12 ay boyunca Turkcell’de kalma sözü vermeniz gerekecektir. Dilediğiniz kontratlı paketlerden birini seçmeniz durumunda her ay otomatik olarak 2 GB hattınıza tanımlanır.

Geçeceğiniz tarifeye ek olarak 1 yıl boyunca size avantaj sağlayacağı için de oldukça popülerdir. Bu işlem için Turkcell bayilerine gidebilir ya da müşteri hizmetleri ile işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Turkcell Süper 2 GB Bedava İnternet Kampanyası sayesinde interneti bolca kullanabilirsiniz. Ekstra ücret ödeme gibi bir durumun olmaması da oldukça önemlidir.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell kullanıcılarına özel uygulamalarından bir tanesi olan Salla kazan ile bol internet sunmaktadır. Turkcell Salla kazan bedava internet kampanyasından faydalanmak isterseniz Dijital uygulamaya girmeli ve Salla Kazan kutusuna tıklamalısınız. Telefonunuzda uygulama yoksa biran önce indirmen ve fırsatı kaçırmayın. Üstelik sürekli olarak devam eden bu kampanya haftalık olarak yenilenmektedir.

Haftada bir ziyaret ederek Salla kazan yapmanız durumunda sizlere bir hafta geçerli bedava internet sunulmaktadır. 10 GB kadar kazanabilmenizin mümkün kılınması da oldukça avantajlıdır. Fırsatlarla dolu kampanyaları değerlendirmek için takipleri sıkılaştırmalısınız. Birçok abone Turkcell bedava internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmadığı için güzelim fırsatları kaçırmaktadır. Bizleri takipte kaldığınız sürece bol internetli fırsatları da kaçırmamış olursunuz.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Bedava 5 GB İnternet

Turkcell bireysel ses hattına sahip olan kullanıcılarına sunmuş olduğu 5 GB interneti ücretsiz şekilde sunmaktadır. Vereceğiniz otomatik ödeme talimatı sayesinde Turkcell otomatik ödeme talimatı bedava 5 GB internet kampanyasına dahil olabilirsiniz. İnternetinizi dilediğiniz mecrada rahatça kullanabilirsiniz. Herhangi bir şekilde devri söz konusu olmadığı için de süre dolumun da kalan hakkınız boşa gidecektir. Başvurularla alakalı olarak müşteri hizmetleri arayabilir dilerseniz Turkcell mağazalarına giderek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Turkcell Rahat Haydi Gel 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Her ay hattınıza tanımlı 1 GB interneti 1 ay boyunca kullanmak isterseniz bu kampanya tam da size göre. Ek ödeme yapmadan tarifenize ek olarak tanımlanacak 1 GB hediye internet için bazı şartlar söz konusu. Öncelikle Turkcell rahat haydi gel 1 GB bedava internet kampanyası için yeni abone olmanız gerekir.

Son 3 ay içerisinde Rahat tarifeye geçenlere sunulan bu kampanya 1 yılı kapsamaktadır. Her ay standart olarak yenileneceği için de ekstradan işlem yapmanıza da gerek olmayacaktır. Geçerliliği ile alakalı ayrıntılar için müşteri temsilcilerinden bilgi alabilir ve işlemleri başlatabilirsiniz.

Turkcell Yeni Hat Tanışma Hediyesi

Daha fazla abone sayısına ulaşma hedefiyle bol internetli fırsatları sunan Turkcell yeni hat tanışma hediyesi sunmaktadır. Yeni hat alan müşterilerine tam 5 GB bedava internet sunarken çok kısa sürede kampanyadan faydalanılabilmektedir. Hattınızı açar açmaz fırsattan yararlanmak isterseniz telefonunuzun SMS kısmına HAT HEDIYESİ 5GB yazmanız ve mesajı 2020’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

SMS sonrasında 25 TL ve üzeri yüklemelerinizde hattınıza tanımlı 5 GB sizin olacaktır. Üstelik 5 GB internet 3 ay boyunca da geçerli olacaktır. Fırsatları değerlendirebilmeniz için kurallara uygun hareket etmeniz gerekmektedir. Uygulama esasları ve ücretsiz sunulan kampanyalar bol internet konusunda kolaylığı ortaya koymaktadır.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

2 Kişi Katıldı

  1. Merhaba, sitenizi satmayı düşünür müydünüz acaba? Olumlu olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim hakkettiği değeri vereceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu