Turkcell Bedava İnternet 2233 ile Hediye Havuzu 2020

Turkcell geniş bir çekim ağına sahip operatörlerden bir tanesi olarak büyük bir müşteri portföyüne sahip olmaktadır. Hayatın her alanında ve her yerde internet bağlantısından bir an bile uzak kalmak istemiyorsanız siz de Turkcell’ i olabilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Fizy Hediye Havuzu 1 Gb Nedir?

Operatör kullanıcılarının her zaman hayata bağlı kalmaları için Bedava internet kampanyaları düzenlemektedir. Özellikle faturalı hat kullanıcılarını Süper Hediye kampanyası ile sevindiren Turkcell; fiyat nedeniyle kabaran faturalara artık son veriyor.  Kampanyaya katılmak için mevcut kullandığınız tarifenizi bir üst düzeye taşımanız yeterli olacaktır.

Süper Hediye İnternet Kampanyası Detayları

Faturalı hatlara özel süper kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.

  • Kullandığınız faturalı hattınızdaki taahhütlü paketinizi bir üst pakete taşıyarak kampanyaya dahil olmanız mümkün.
  • Geçiş yaptıktan sonra eski paketiniz ve yeni paketiniz arasındaki fark hesaplanır.
  • İki paketin arasındaki farka göre Turkcell 2 GB bedava internet hakkınız hattınıza tanımlanır.

Turkcell Hediye Havuzu Dergilik İnternet Kampanyası

Kampanyadan; GNÇ Avantaj, GNÇ Maksi, GNÇ Star, GNÇ Plus, GNÇ Ekstra, GNÇ Süper, Platinum Avantaj, Platinum Plus, Platinum Maksi, Platinum Ekstra, Platinum Süper, Platinum Black Plus, Platinum Black Ekstra, Platinum Black Süper paketleri yararlanamaz.

Eğer 10 yıldan daha fazla operatör kullanıcısı iseniz ve yapılan hesaba göre fiyat farkınız 25 Liradan fazla ise 6 ay boyunca hediye internet kazanabilirsiniz.

Eğer 10 yıldan fazla Turkcell müşterisi iseniz ve fiyat farkınız 10 lira ile 25 Tl arası ise 3 ay boyunca bedava internetten faydalanabilirsiniz.

Fakat 10 yıldan az bir süre Turkcell kullanıcısı iseniz ve fiyat farkınız 10 lira ve 25 lira arası ise 2 ay boyunca bedava internet kazanabilirsiniz.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu