Turkcell, Vodafone Türk Telekom 19 Mayıs Kampanyası

Operatörlerin 19 Mayıs kampanyası 101. Yıla özel olarak düzenlenmiştir. Ülkemizde coşku ve sevinçle kutlanan bayramda Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell tarafından operatör kullanıcılarına bedava internet verilmektedir. Dileyen herkes bu hediyeden rahatça yararlanabilir.

Gönderilen bayram hediyesi 19 Mayıs 2020 Salı günü kullanılmaktadır. Her operatörün cep telefonu için uygulaması bulunmakta olup bu uygulamalar aracılığıyla hediye internet hakkından yararlanılabilir ve sorgulama yapılabilir. Vodafone için Vodafone Yanımda, Turkcell için Dijital Operatör GNÇ uygulaması ve Türk Telekom için Selfy uygulaması kullanılmaktadır.

Bu uygulamalar üzerinden 19 Mayıs haricinde kazanılan diğer bedava internet, dakika ve kısa mesaj hakları da sorgulanabilir. Tüm sorgulamalar ve uygulama indirmesi ücretsiz şekilde gerçekleştirilir.

Vodafone 19 Mayıs Hediyeleri Nedir?

101. yıla özel olarak verilen operatör hediyeleri içerisinde Vodafone 19 Mayıs’a özel 2 GB hediye internet vermektedir. Verilen bu hediyeyi kullanabilmek için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek gerekir.

Ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulama içerisinde kazanılan hediyeler, mevcut dakika ve internet paketleri, TL yükleme ve fatura ödeme gibi tüm detaylar yer almaktadır.

Tüm Vodafone işlemlerini kolay bir şekilde ve kısa süre içerisinde halletmeyi sağlayan Vodafone yanımda uygulaması anlaşmalı markaların 19 Mayıs’a özel yaptıkları kampanyaları görebilmek için de kullanılabilir.

Uygulamayı tüm akıllı telefon kullanıcıları rahatça indirip inceleyebilir. Bunun için internet bağlantısının bulunması yeterlidir.

Vodafone 19 Mayıs Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 19 Mayıs bedava internet kampanyası çok sayıda kullanıcı tarafından ilgi görmektedir. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’na özel bedava internet hediyesini görebilmek için Vodafone Yanımda uygulamasında Bana Ne Var bölümü incelenebilir.

 • Uygulamayı kullanabilmek için indirdikten sonra giriş yapılması gerekir.
 • Giriş aşamasında Vodafone’a ait telefon numarası ve şifre kısmı doldurulur. Şifrenin nasıl alınacağı ekranda bilgi kısmında yer almaktadır.
 • Buradan ilgili mesajı göndererek telefona şifre alınıp sisteme giriş yapılabilir.

Kullanıcılarına her hafta çok sayıda bedava internet ve dakika dağıtan Vodafone bayrama özel verdiği hediye ile kullanıcılarının memnun olmasını hedeflemiştir.

Bu gibi avantajlı özellikleri sayesinde operatörün kullanıcı sayısı günden güne artış göstermektedir.

Turkcell 19 Mayıs Hediyeleri

Hem yüksek çekim gücü hem de avantajlı kampanyaları sayesinde en çok tercih edilen operatörlerden biri olan Turkcell özellikle 19 Mayıs hediyeleri ile yoğun ilgi görmektedir.

Turkcell Dijital Operatör GNÇ uygulaması aracılığıyla kullanılabilen hediyeleri görebilmek için öncelikle uygulamayı indirmek gerekir. Ücretsiz olarak indirilebilen uygulamada 19 Mayıs hediyelerinin yanı sıra operatörün sunduğu diğer dakika, internet ve kısa mesaj hediyeler de yer almaktadır.

Bunları görebilmek için öncelikle sisteme giriş yapmak gerekir.  Giriş esnasında telefon numarası ve şifre bilgilerine ihtiyaç vardır. İndirilen uygulama her Turkcell abonesi tarafından kullanılabilir.

Uygulama aracılığıyla haftalık bedava internet kazanma, tarife ve paket bilgilerini incelemek de mümkündür.

blank

Turkcell 19 Mayıs Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 19 Mayıs bedava internet kampanyası kapsamında 100 bin genç aboneye ücretsiz internet vermektedir. Bu hediyeden yararlanabilmek için Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yapmak ve gerekli bilgileri doldurmak gerekir.

 • Doldurulan bilgiler Turkcell’e iletilmekte ve daha sonra ilgili telefon numarasına 2 GB hediye internet gönderilmektedir.
 • Gönderilen hediyenin kullanım süresi ve içeriği bilgilendirme mesajında yer almaktadır.
 • Hediye internet yüz bin genç ile sınırlı olup geriye kalan genç aboneler için farklı hediye internetler verilmektedir.

Online işlemler ya da uygulama üzerinden yapılan sorgulamayla hediyenin içeriği hakkında bilgi alınabilir.

Türk Telekom 19 Mayıs Hediyeleri

Türk Telekom genç aboneler tarafından kullanılan Selfy uygulaması 19 Mayıs hediyeleri kapsamında ilgi görmektedir. Türk Telekom tarafından gençlik bayramına özel olarak hazırlanan ve belli bir yaş altına hitap eden bedava internet hediyesi 101. Yılı kutlanan bayrama özgüdür.

 • Verilecek 2 GB hediye internet sayesinde gençler internette rahat rahat vakit geçirebilecek ve yapılan paylaşımlarla bayram unutulmaz bir şekilde kutlanabilecektir.
 • Sunulan hediye fırsatından nasıl yararlanılacağını öğrenmek ve detaylarını görebilmek için öncelikle Selfy uygulamasını indirmek gerekir.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’na özel verilen hediye internet uygulamanın içerisinde hediye ve kampanyalar kısmında yer almaktadır. Bu alanda bayram haricinde verilen hediye internetlerle ilgili bilgi de yer almaktadır.

blank

Türk Telekom 19 Mayıs Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 19 Mayıs bedava internet kampanyası Selfy abonelerine özel olarak verilmektedir. 25 yaş ve altında olan gençleri kapsayan Selfy fırsatları içerisinde 19 mayısa özel bedava internet hakkı da yer almaktadır.

 • Bunun yanı sıra Türk Telekom Sil Süpür uygulaması ile haftalık bedava internet, dakika ve kısa mesaj hakkı gibi hediyeler de vermektedir.
 • Haftalık olarak yenilenen bedava internet kazanma hakkı yaş aralığına giren operatör kullanıcılarına özel olarak sunulur.
 • Play Store ya da App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen Türk Telekom Selfy ile 19 Mayıs bayramında 2 GB internet hakkı anında alınabilir.

Türk Telekom 19 Mayıs haricinde diğer özel günlerde de kullanıcılarına farklı kampanyalar ve hediyeler sunmaktadır.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu