Turkcell’lilere Özel: Google Play’de 10 TL Hediye

Google hesabı üzerinden mobil ödeme yöntemi olarak Turkcell Mobil Ödeme yöntemini tanımlayan hesap kullanıcıları bu işlemleri sayesinde google play mağazasında kullanabilecekleri 10 TL hediye kazanacaklardır. 

Google play’de mobil ödeme tanımlamaya 10 TL hediye kampanyası için kısa mesaj ile bildirilen tarihler arasında işlem yapmak gerekir. Kampanya ile ilgili tüm bilgilendirmeler kullanıcılara kısa mesaj ile birlikte yapılmaktadır.

Google Play Mobil Ödeme Kampanyası Nedir?

Google play’de mobil ödeme tanımlayana 10 TL hediye kampanyası Turkcell abonelerine özel olarak düzenlenmiştir. Abonelerine her dönem çeşitli hediyeler veren Turkcell bu TL hediyeyi de kullanıcıların Google play’de kullanabilmeleri için vermektedir. Bu sayede Turkcell kullanıcıları diledikleri zaman Google Play’de yer alan ücretli uygulamalardan birine herhangi bir ücret ödemeden sahip olabilecektir.

Google Play Mobil Ödeme Kampanyası Nasıl Yapır?

Google play’de mobil ödeme tanımlamasına hediye 10 TL kazanabilmek için tek yapılması gereken orada bulunan ödeme yöntemini Turkcell mobil ödeme ile değiştirmek olacaktır.

 • Tanımlama sayesinde Turkcell kullanıcıları uygulama mağazasında kullanabilecekleri 10 TL kazanacaklardır.
 • Mobil ödeme kampanyasında amaç Turkcell kullanıcılarının online uygulama mağazası üzerinden rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamaktır.

Mobil Ödeme ile 10 TL Hediye Şartları Nedir?

Google play mobil ödeme tanımlama için uygulama mağazasında hesabım sayfasına girilip orada Paycell Turkcell Mobil Ödeme seçeneğini seçmek gerekir.

 • İşlemden sonra ilgili hesaba 10 TL hediye tanımlanacaktır.
 • Hediye kazanacak kişi sayısı ile ilgili kampanya kapsamında herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Mobil Ödeme ile 10 TL Hediye Kaç Kez Yapılır?

 • Her Turkcell abonesi kampanyadan verilecek 10 TL ödülden 1 kere yararlanma hakkına sahiptir.
 • 10 TL hediye için sms ile bilgilendirilmiş olmak gerekir. Ayrıca ilgili tarih aralığında da olunmalıdır.
 • Kazanılan ödülün başkasına devri mümkün olmayıp 10 nakit olarak kullanılamaz.

10 TL Hediye Ne Kadar Süre Kullanılabilir?

Turkcell google play mobil ödeme talimatı verildikten sonra 10 TL hediye hakkı anında hesaba yüklenmektedir. Bu hediye hakkı yüklenme anından itibaren 7gün içerisinde kullanılabilir.

Hediyenin kullanımı yalnızca Google Play mağazasında mobil ödeme kullanılarak yapılan ödemeler için geçerlidir. Eğer verilen hediye 10 TL hakkı bu süre içerisinde kullanılmazsa sürenin bitiminde otomatik olarak sona erecektir.

Mobil Ödeme Tanımlamaya 10 TL Hediye Nasıl Kullanılır?

Turkcell google play’de mobil ödeme talimatı ile verilen 10 TL hediye tutar mağazadan satın alınan ürünün tutarından düşülmektedir. Eğer bundan geriye kalan bakiye varsa bu tutar Turkcell faturasına yansıyacak ve oradan indirilecektir.

Kalan bakiye TL bakiyesinden de düşülebilir. Mağazadan satın alınacak ürünün tutarı indirim tutarından daha düşükse herhangi bir tutar yansıması olmayacaktır. Bu işlemlerin her birinin hediyenin kullanım süresi içinde yapılması gerekir.

Mobil Ödeme ile 10 TL Hediye İptal Olur Mu?

Turkcell tarafından mobil ödeme talimatına yönelik verilen 10 TL Google Play hediyesi için iptal işlemi yapılmamakta, hediye 7. günün sonunda kendiliğinden sona ermektedir. Eğer hesap sahibi numara değişikliği, hattın geçici olarak kapatılması, numara taşıma, ödeme tipinde değişiklik, devir gibi işlemler yaparsa bu durumda kampanya faydaları geçerli olmayacaktır.

10 TL Hediye Kaç Kere Alınabilir?

Google Play’de mobil ödeme tanımlamaya 10 tl hediye kampanyası her Turkcell müşterisi tarafından sadece 1 kere olacak şekilde kullanılabilir. Paketin kullanım süresi sona erdiğinde otomatik olarak kullanım hakkı da bitecektir. Bundan sonraki süreçte kullanıcılar ödemeleri kendi bakiyeleri üzerinden yapabilecektir.

Google Play 10 TL Hediye Kampanya Esasları Nedir?

 • Google Play Turkcell mobil ödeme talimatı yapana 10 TL hediye kampanyası hatta TL bakiyesi olmasa dahi kullanılabilir.
 • Kampanya kapsamında play store mağazasından tutar kadar istenilen uygulama satın alınabilir.
 • Bu satın alma işlemi için öncelikle mağazada hesabın bulunması gerekir.
 • Kazanılan 10 TL hediye hakkı yurtdışı kullanımlarında geçerli değildir.
 • Her kullanıcı hediyeyi bir kere kullanabilir ve kullanım için verilen 7 günlük süre uzamayacaktır.
 • Hediyenin kullanımı tarife ya da paket değişikliği yapıldığında da devam edecektir.
 • Kampanyadan kazanılan 10 TL hediye ürün satın alma hakkının başka bir Turkcell kullanıcısına devredilmesi mümkün değildir.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu