Ücretsiz Vpn Wifi İndirme ile Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

İnternet faturanız yüksek olduğunda, paradan tasarruf etmenize yardımcı olacak bazı fikirler:

Hangi hızda internete ihtiyacınız olduğunu belirleyin. İnternette video izlemek, radyo yayını vb. işlemleri yapmak için neredeyse hiç kullanılmadığında 100Mbps indirme hızına ihtiyacınız yoktur. Netflix, HD video akışı için bile 5Mbps hız önerir. Aldığınız hız servisi ne kadar düşükse faturanızın fiyatı da o kadar düşük olur.

Vpn ile Wifi İnternet Çalışmıyor Sorunu Çözümü

Bölgenizde hangi hizmet sağlayıcısının daha uygun olduğunu bilin. Yalnızca bir servis sağlayıcısının bulunduğu bir bölgede yaşıyorsanız, şansınız az olacaktır. Büyük bir şehirde yaşıyorsanız, bölgenizde birçok internet sağlayıcısı olduğunu göreceksiniz. Seçeneklerinizin ne olduğunu bulun, birbirleriyle karşılaştırın ve pazarlık edin. Bu şekilde yaparak en iyi fiyatı elde edersiniz.

Kendi modeminizi ve yönlendiricinizi satın alın. Sağlayıcılar size ekipmanlarını satmaya ikna etmek için her şeyi söyleyecektir. Sadece hayır cevabını verin. Donanımı, diğer perakendecilerden de alabilirsiniz.

Vpn Wifi Şifre Kırma Diye Birşey Yok

Doğruyu söylemek gerekirse, bedava internet hizmeti almak, çok çalışmanız gerektiği anlamına gelmez. Şu anda sahip olduğunuz birçok seçenek mevcuttur. Yalnızca bunların farkında olmanız ve doğru şekilde kullanmanız gerekmektedir.

Daha önce yasal olarak ücretsiz internet almak için bu yolları düşünmediğinize şaşıracaksınız. İnternet hizmetinden tasarruf etmek için kupon uygulamalarına bile ihtiyacınız yoktur.

Bedava İnternet Hizmetinden Nasıl Yararlanılır?

İnternet bağlantı noktası gibi bedava internet erişimi sunan bir şirketle anlaşma yapabilirsiniz. Tabii, bir telefonunuz ve veri planınız olması gerekmektedir. İnternete sadece telefonunuzu kullanarak erişebilirsiniz. Gerçek şu ki, hala o veri planı için para ödemeniz gerekmektedir. Şimdi, internet paketi satın almadan bedava internet kazanmanın yollarına göz atalım.

FreedomPop ile İnternete Bedava Olarak Nasıl Bağlanırsınız?

FreedomPop size bağlantı noktanız olarak kullanabileceğiniz bir kablosuz yönlendirici sağlar. Bu şekilde internete kolayca ve hızlıca erişebilirsiniz. Bu avantajlardan bazıları şunlardır:

  • WiFi arama ve her yerden mesajlaşma (elveda sabit hatlı telefonlar)
  • 60’tan fazla ülke ile ücretsiz telefon görüşmesi
  • Dünyanın dört bir yanındaki onlarca milyon erişim noktasına ulaşma
  • Dünyanın her yerinden sanal bir numara alabilme; böylece dolaşım ücretlerinden tasarruf etme

Maliyet ise sadece sıfırdır. Bedava veriler ve bundan yararlanabileceğiniz internet planları bulunur. Bununla beraber, ağa erişmek için halka açık Wi-Fi veya ücretsiz Wi-Fi noktaları gerekmeyebilir.

Wifi Haritasını Nasıl Kullanabilirsiniz?

Bir uygulamayı kullanarak ücretsiz kablosuz interneti nasıl edineceğinizi biliyor musunuz? Buna Wifi Haritası denir. Tüm dünyadaki ücretsiz Wi-Fi bağlantı noktalarının bir veri tabanı gibi düşünebilirsiniz. Seyahat ederken ve internete girmeniz gerektiğinde, bugüne kadarki en iyi seçimdir. Ücretsiz sürümde, uygulama sadece 5 km yarıçap içinde bedava internet noktaları aramaya izin verir.

Bununla birlikte, yarıçap sınırını aşan daha fazla erişim istiyorsanız, bazı reklamları izleyebilir ve kullanıcı tarafından sağlanan WiFi şifrelerine erişebilirsiniz. Bu yolla, WiFi hotspotlara erişebilirsiniz.

Türkcell Vpn ile Bedava İnternet

Türkcell tarafından sunulan farklı hizmetleri deneyerek ve kampanyalardan yararlanarak bedava internet kazanmak kolaydır. Bunun için Dergilik uygulamasını indirebilir, telefonunuza fizy yükleyebilirsiniz.

BIP uygulamasındaki servisleri kullanarak internet ödülü kazanabilirsiniz. Dijital Operatör üzerinden Salla Kazan yöntemi ile ya da GNCTRKCLL yumurtasını çatlatarak da Türkcell her saat geçerli 2GB bedava internet kazanmak mümkündür.

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu