Vodafone 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone yeni bir kampanya ve yenilik ile düzenlediği kampanyalar ile kullanıcılarına Vodafone bedava internet vermeye devam ediyor. Son zamanlarda SİM kartların 4,5 G teknolojisine geçtiğini hepimiz biliyoruz. İşte bu noktada kullanıcılarının SİM kartlarını 4,5 G teknolojisine geçmesini desteklemek amacıyla Vodafone bu geçişi sağlayan tüm kullanıcılarına tam 5 GB bedava internet hediye ediyor.

Fakat her bedava internet ya da tarife kampanyasında olduğu gibi Vodafone 5 GB internet kampanyasından yararlanmak için bazı şartlar vardır.

Vodafone 5 GB Bedava İnternet Kampanyası Şartları

Adından da anladığımız üzere 4.5 G teknolojisine geçiş süresince hediye verilen vodafone bedava internet kampanyasından yararlanmak için 4.5 G kullanımı şartı vardır.

Herhangi bir data kullanımı yapılıyorsa bu veri paketinizin limitinden düşülür.Bedava internet kullanımı hakkınız size gelecek olan onay mesajının ardından başlar.

Toplamda bir ay geçerli olan 5 GB bedava internet hakkınızdan kalan bedava internetiniz bir başka aya devredilemez ve biten 1 ay sonucunda bedava hakkınız yenilenmez.

Vodafone 5 Gb Hediye Ücretsiz İnternet Kazanma

Vodafone’nin 4,5 G teknolojisine geçen üyeleri için verdiği hediye internet hakkının kullanım alanı sadece Yurtiçi olmaktadır. Yurtdışı kullanımlarınızda tarifeniz üzerinden işlem yapılır.

4,5 G teknoloji için hediye edilen 5 GB bedava internetinizi kullanabilmeniz için 4.5 G’ye ait tüm servislerin aktif olması ve alan olarak da 4,5 G kapsama alanı içerisinde olmanız gerekmektedir. Ayrıca kullandığınız cihazın da bu teknolojiye uygun olması ve tüm internet kullanım ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.

Direk dosya paylaşımı tarzı programlar bedava internet ile kullanılamaz. Bu paketlerin gerekli ücretlerini ödeyerek ayrıca kullanabilirsiniz.Düzenlediği bu 5 Gb bedava internet kampanyası üzerinde Vodafone’nin değişim yapma hakkı vardır.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

9 Kişi Katıldı

  1. Vala nefret ediyorum vodafondan eski kullanıcılara verdiği paket 45 tl aynı paket isim değişikliği 29 tl veriyor vodafone gelene ve hat alana kalıcı aktif müşterilerini afedersin sıkıyor.. her ay 150 200 tl fatura ödüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu