Vodafone Freezone Sinema Bileti 2020 Kampanyası

Pazartesi ve Perşembe günleri bir bilet alımına ikinci bilet hediye olarak verilir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için şartların sağlanıyor olması gerekir. Kırktan fazla şehirde ve Fida Film anlaşmalı yüz otuzdan fazla sinemada geçerli olan sinema bileti kampanyası için bir tane ücretli bilet satın alınır ve ikinci bilet de bu biletin yanında hediye olarak verilir.

Ancak kampanya 3D filmlerde gözlük bedeli fiyatını kapsamamaktadır. Kampanyaya katılım adetleri, diğer detaylar ve anlaşmalı olan sinemalar Vodafone internet sitesi üzerinde yer almaktadır.

Sinema bileti kampanyası için herhangi bir tarife kısıtlamaması bulunmamaktadır. Bu sayede tüm vodafone kullanıcıları kampanyadan yararlanabilir. Vodafone yanımda bedava internet kampanyasına git

Freezone 1 Alana 1 Bedava Sinema Bileti

Vodafone freezone 1 alana 1 bedava sinema bileti kampanyası bir alana bir bedava şeklinde belirlenmiştir. İlk bilet alımlarında o sinemada geçerli olan bilet fiyatları uygulanmaktadır. Bu fiyatlar tam, öğrenci, 3D film gibi kendi içerisinde farklı tarifelere ayrılmaktadır. Bunun için o bölgede bulunan sinemanın fiyatları öğrenilmelidir. İlk bilet satın alındıktan sonra kampanya kapsamında ikinci bilet hediye olarak verilir.

vodafone bedava sinema

Freezone Sinema Günleri Ne Zaman?

Haftanın iki günü için geçerli olan sinema bileti kampanyasından yararlanabilmek için yirmi altı yaşının altında olmak gerekir. Pazartesi ve Perşembe günleri verilen hediye sinema biletini alabilmek için şifreye ihtiyaç vardır. Bu şifre için vodafone yanımda uygulaması telefona yüklü olmalıdır. Uygulama haricinde kısa mesaj gönderimi ile de kampanya katılmak mümkündür.

Kampanya belli bir süreyi kapsamakta olup Vodafone kampanya tarihlerini değiştirme, uzatma ya da kampanyayı bitirme hakkına sahiptir. Şimdilik bu kampanya devam etmektedir. Vodafone bedava internet fırsatına git

Vodafone Freezone Anlaşmalı Sinemalar Hangileridir?

Sinema bileti kampanyasından yararlanabilmek için Vodafone Freezone anlaşmalı sinemalar tercih edilmelidir. Bu sinemaların sayısı illere göre değişiklik göstermektedir.

Adana Optimum Avşar
Afyon Cinemovie
Amasya Park Site
Ankara
Antalya Özdilek
Aydın
Balıkesir Bandırma
Batman Cinefora
Bursa
Denizli Beyaz sahne
Diyarbakır Prestige
Düzce
Erzurum Cinetekno
Nevşehir
Samsun
Sivas
Tekirdağ
Tokat Asberk
Trabzon Atapark
Zonguldak
Eskişehir Özdilek
Gaziantep
Hatay
Isparta
İzmir
İstanbul
Kahramanmaraş
Karaman
Kayseri
Kırıkkale Makro
Kocaeli Cine time
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mersin
Muğla 
Uşak Özdilek
Yalova
Şanlıurfa Urfa city

Bu sinemaların sayısı her geçen gün artmakta olup internet üzerinde geçerli noktalara dair bilgiler genişçe yer almaktadır. Vodafone bedava internet kampanyası için tıkla

bedava sinema bileti

Vodafone Freezone Sinema Bileti Şifresi Nasıl Alınır?

Vodafone Freezone sinema bileti şifresi için SİNEMA yazıp 6666’ya kısa mesaj gönderilir. Atılan kısa mesajlar o dönemde geçerli olan kısa mesaj ücreti üzerinden ücretlendirilir. Şifre almak için kısa mesaj haricinde vodafone yanımda uygulaması da kullanılabilir. Alınan şifrelerin geçerlilik süresi bir hafta olarak belirlenmiştir.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu