Vodafone İnternet Kazan 2020 EBA 6 GB Alma

Vodafone gerçekleştirdiği paket, ek paket ve bedava internet kampanyalarıyla başta kendi kullanıcıları olmak üzere farklı GSM operatöründe olan ve Vodafone’a geçmekte olan kullanıcılarının yoğun ilgi ve beğenisiyle karşılaşmaktadır. Vodafone kullanıcılarına sunduğu paketlere ek olarak kullanıcılarına sunduğu bedava internet gibi kampanyalarla kullanıcılarını cezbetmektedir. 

Vodafone kullanıcılarına çok farklı yollardan bedava internet seçeneği sunarken bu seçenekler SMS, uygulama ve benzeri yollarla değerlendirilebilmektedir. Bu süreçte Vodafone kullanıcılarına bedava internet seçeneği sunarken bu seçeneklerin başında Vodafone Yanımda uygulaması yer almaktadır. Yanımda uygulaması bedava internet için yazımızı okumak için tıkla

Vodafone büyürken müşterilerini memnun etmeyi de ihmal etmektedir. Kullanıcılarına sunmuş olduğu paket, ek paket ve  bedava internet noktasında kendisini belli etmektedir. Vodafone 2020 senesinde de GSM operatörü olarak kullanıcılarına birbirinden farklı kampanyalar sunmakta ve kullanıcılarının ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir.

Günümüzde ise özellikle en çok kullanılan paket seçeneklerinin başında yer alan internet paket ve kampanyalarıyla kullanıcılarını yarı yolda bırakmaksızın hizmet seçenekleri oluşturmaktadır. Vodafone paket seçeneklerine ek olarak aynı zamanda uygulama, oyun, paket ve çok farklı alanlarda gerçekleştirdiği seçeneklerle kullanıcılarına bedava internet kazanma olanağı sağlamaktadır. 

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet Paketi

Vodafone yanımda uygulaması birbirinden farklı seçeneklerle kullanıcılarına bedava internet sunarken bu seçeneklerin en bilineni bana ne var bölümü yer almaktadır. Vodafone kullanıcıları Vodafone yanımda uygulamasını indirerek uygulama içerisinde yer alan bana ne var bölümüne gelerek bölümde yer alan çarkı çevirerek 500 MB’dan 5 GB’a varana dek bedava internet kazanmaktadır. Kullanıcılar bu çarkı haftada bir çevirebildiği için devamlı olarak kullanılabilen ve çok sayıda bedava internet kazanabildiği bir uygulama olmaktadır. 

Vodafone İnternet Avcıları İle Oyunu İle Bedava İnternet

Vodafone’nin freezone kullanıcılarına özel bir şekilde tasarladığı kampanyayı ifade etmektedir. Kullanıcı internet avcıları oyununu indirmesi sonrası oyunu oynayarak bedava internet kazanabilmektedir. Kullanıcı oyun içerisinde yer alan BİT’leri öldürmekte ve öldürdüğü BİT’ler sayesinde bedava internet kazanmaktadır. Böylelikle kullanıcı gün içerisinde oyunu oynamak suretiyle günlük olarak bedava internet kazanabilmektedir. 

Vodafone 1 GB Bedava İnternet Paketi

Vodafone yanımda uygulamasından bedava internet kazanmanın diğer bir yöntemi olmaktadır. Kullanıcı her pazartesi uygulamaya giriş yapmak suretiyle 1 GB bedava internet kazanmaktadır. 

Vodafone 2 GB İnternet Paketi Ücretsiz

Telefonun mesaj bölümüne SUPER2GB mesajını 3636’Ya mesaj atarak bir ay süreli olarak kullanabileceği 2 GB bedava internet kazanmaktadır. Kullanıcının bu noktada dikkat etmesi gereken nokta kullanıcının paketi paketin gerçekleştirileceği günden bir önceki gün paketi iptal etmesi gerekmektedir.

İptal etmemesi halinde paket her ay kendisini güncellemektedir. Bu nedenle de paketini iptal etmek isteyen kullanıcılar paket i iptal edilmesi gerekmektedir. Kullanıldığı ilk ay ücretsiz olan kampanya daha sonraki aylarda güncellendiği takdirde kullanıcıdan ücret kesilmektedir. 

Vodafone Sürpriz Bedava İnternet Paketi

Vodafone kullanıcılarının kendilerine sürpriz yapmak istediklerinde kullandıkları bedava internet seçeneği olmaktadır. Kullanıcıların SURPRIZ  şeklinde yazılan mesaj 6666 hattına atılacak SMS ile atılmaktadır. Böylelikle kullanıcının hattına bedava internet tanımlanmaktadır. 

Vodafone 4 GB Bedava İnternet Paketi

Vodafone kullanıcılarının hattını 4.5G uyumlu olan SİM kartla değiştirmeleri halinde bütün kullanıcılara 4 GB bedava internet hediye etmektedir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar ister faturalı isterse faturasız olsun yararlanabilmektedir. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar SMS aracılığıyla kampanyaya dahil olabilmektedir. Kullanıcılar telefonlarının mesaj bölümünden 4.45 yazarak 4545’e gönderecekleri SMS’le gerçekleşmektedir. 

Vodafone Yükle Kazan 2 GB Bedava İnternet

26 yaşından küçük olan ve faturasız hat kullanıcılarının faydalanabileceği bir kampanya olmaktadır. Gerekli olan bu şartları sağlayan kullanıcıların pazartesi günleri gerçekleştirecekleri 30 TL ve üzerinde gerçekleştirecekleri yüklemelerle yüklemenin hemen sonrasında 2 GB’lık bedava internet kazanmaktadır. 

Vodafone Yedek İle 500 MB İnternet Bedava

Kampanya Vodafone Akıl Küpü dahilinde gerçekleştirmekte ve kullanıcılar söz konusu kampanyalar bir kullanıcı bir sene içerisinde üç kez faydalanabilmektedir. Vodafone kullanıcıları bu kampanyadan faydalanabilmek için  500YEDEKMB yazılı olan mesajı 3636 hattına mesaj atması yeterli olmaktadır. 500 mb yetmez diyorsan vodafone bedava internet için tüm kampanyalarımızı inceleyebilirsin.

500 MB Bedava İnternet

Bedava internet kazanma yöntemlerinden bir diğeri de yine 3636’ya gönderecekleri NET 500MB mesajının gönderilmesi gerekmektedir. Böylelikle kullanıcılar bedava internet elde edebilmektedir. 

Vodafone Seviyorum İnterneti Testine Katıl 3 GB İnternet Bedava

Vodafone bedava internet kampanyalarından bir diğeri de seviyorum interneti testi uygulamasından teste katılmasıyla elde edilmektedir. Vodafone kampanyası dahilinde gerekli olan soruların ve anketlerin tamamlanması sonucu kişinin telefon numarasını girmesiyle kullanıcının hattına 3 GB bedava internet yüklenmektedir. Böylelikle kullanıcı gerçekleştireceği seviyorum interneti testi sonucu doğrultusunda kullanıcıya 24 saat süreli olarak 3 GB bedava internet kullanım süreleri olmaktadır. Hemen katılmak için tıkla

Vodafone E-Fatura 1 GB İnternet Hediye

Kullanıcılarını e-faturaya yönlendirmeye çalışan Vodafone e-faturaya geçiş yapması halinde kullanıcılar 15 gün süreli geçerli olan 1GB bedava internet kazanmaktadır. Diğer bir deyişle faturalarını SMS faturası şeklinde almak isteyen faturalı hat kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış bedava internet kampanyası olmaktadır. 

Vodafone’nin gerçekleştirmiş olduğu bu kampanyaya e-posta adresini ya da SMS mesaj içeriklerini 7000’e mesaj atmaları gerekmektedir. 

1 GB Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone faturasız hat kullanıcılarının faydalanabileceği bir kampanya olmaktadır. Vodafone kullanıcılarının bu kampanyadan yararlanabilmek için yapmaları gereken tek nokta 30 TL ve üzerinde gerçekleştirecekleri yüklemeler olmaktadır. 

Ek olarak bana ne var kampanyasından faydalanmak isteyen kullanıcılar TL yükleme işlemini gerçekleştirdikten sonra BANANEVAR yazılı mesajı 4455 hattına mesaj atmaları halinde birçok hediye ve bedava internet kazanmaları mümkün olmaktadır. 

blank

FreeZone Saçma Güzel Bedava İnternet

Freezone abonelerinin bedava bir şekilde internet kazanabildiği bir kampanya olmasının yanı sıra freezone kampanyalarına uygun olan aboneler yıl boyunca her ay 2 GB internet kazanmakta ve bu kampanya yıl boyu devam etmektedir. Detaylar için hemen tıkla

Vodafone Mobil Ödeme ile 1 GB Bedava İnternet

Vodafonenin sunmuş olduğu kampanyalardan bir diğeri kullanıcıların App Store, Spotify veya Play Store’dan gerçekleştireceği 10 TL ya da üzerindeki harcamaları sonrasında kullanıcıları 1 GB bedava internet kazanmaktadırlar. Gerçekleştirilecek olan kampanya faturalı ya da faturasız olan kullanıcılar gerçekleştirebilmektedir.

2020 4GB Ücretsiz İnternet Vodafone Fırsatı

Vodafone Freezone World uygulamasının 26 yaşının altındaki kullanıcıların yararlandığı bir kampanya olarak 31 Mart 2020’ye dek yararlanılabilmektedir. Vodafone kullanıcılarının yapması gereken işlem yalnızca freezone World dünyasına katılmaları olmaktadır.

Vodafone Ücretsiz İnternet Kazanma Oyunu

Vodafone üzerinden internet kazanmanın en keyifli yollarından birisini oluşturmaktadır Freezone uygulaması olmaktadır. Uygulamaya katılan Vodafone kullanıcıları uygulama içerisinde eğlenmelerinin yanı sıra aynı zamanda Vodafone oyun uygulamasını da indirilerek oyunların oynanmaya başlanmasıyla olmaktadır. Kullanıcılar hem oyun oynamanın keyfini çıkartırken aynı zamanda bedava internet kazanmakta böylelikle hiçbir zaman internetsiz kalmamaktadır.

Pazartesi TL Yükle Bedava İnternet Kazan

En güncel kampanyalar arasında yer alan kampanya faturasız hat kullanıcıları için tasarlanmış ve kullanıcıların pazartesi günleri gerçekleştirecekleri 30 TL ve üzerindeki yüklemeler sonrası 2 GB bedava internet kazanmaktadırlar.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

2 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu