Vodafone Ramazan Paketi 2020 ile Hediye İnternet

Ramazan kampanyalarla kullanıcıların yüzünü güldüren Vodafone bedava internet paketleri beklentileri de fazlaca karşılamaktadır. Ücretsiz şekilde temin edebileceğiniz internet paketlerini sıkı takip etmek önemlidir. Birçok Vodafone kullanıcısı bedava internetler konusunda bilgi sahibi olmadığı için bedelsiz kampanyalardan yararlanamamaktadır.

Her ayrıntıyı takip etmek ve ayrıtılar sayesinde de kazançlı çıkmak sizin elinizde. Popülerliği ile ön plana çıkan Vodafone Bedava internet 2020 kampanyaları ile de yüz güldürmeye devam ediyor.

Vodafone Sahur Kampanyası 2020

Vodafone hem kolay kullanım hem de birçok işlemin yapılacağı stili uygulama ile kullanıcılarına sunmaktadır. Oldukça popüler olan ve Vodafone operatörünü tercih edenlere fırsat sunan Yanımda uygulaması beklentilerin fazlasını sunuyor. Vodafone Sahur Yaz 7000’e Yolla 2GB internet hediye kazanabilirsiniz. Binlerce indirimli ürünler ve anlaşmalı işlemleri takip edebilmenize ek olarak hediye çarkı ile de yakın takipçilerini etkiliyor. Vodafone Fırsatlar dünyası menüsünde yer alan çark size fırsatların en güzelini sunuyor.

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava İnternet

Her bir kullanıcı haftada bir kez çarkı çevirme hakkına sahiptir. Çarkı her çevirdiğinizde bol internetle karşılaşabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması ile bedava internet kazanmak isterseniz haftalık olarak uygulamayı takip etmelisiniz. Her hafta yeni şans sunarken çarktan genellikle bedava internet çıkmaktadır.

Bazı dönemlerde kampanyalı indirim çekleri fırsatını da kullanıcılarına sunmaktadır. Bu fırsattan yararlanmak ve bol internetli günlerin keyfini çıkarmak için Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. İndirme işleminden sonra da şifre alarak uygulama içerisinde dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Arkadaşını Vodafone’a Davet Et

Vodafone fırsatlarından yararlanabileceğiniz kampanyalar hem eğlenceli hem de oldukça basit temeller üzerine kuruludur. Bol internetli fırsat için arkadaşını vodafone’a davet et 15 GB bedava internet 3 ay boyunca hesabına tanımlansın. Üstelik getirdiğin arkadaşında bu kampanyadan faydalanabilmektedir. 3 ay boyunca geçerli olacak 15 GB interneti dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Herhangi bir sınırlama olmazken davet ettiğiniz her bir arkadaş için 15 GB hattınıza tanımlanacaktır.

Diğer operatörden geçiş ve ilk kez hat alanlarda geçerli olacak bu kampanya için davetiye linki üzerinden işlem yapılmaktadır. İşlemlerin tamamlanıp hattın açılması ile birlikte 15 GB internet hem arkadaşınızın hattına hem de sizin hattınıza tanımlanacaktır. Vodafone bedava internet paketleri arasında oldukça popüler olan bu kampanya aynı zamanda en yüksek hediye interneti de kullanıcılarına sunuyor.

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Kazanma Kampanyası

26 yaş altı Vodafone kullanıcıları Pazartesi günleri 30 TL ve üzerin lira yüklemelerinde ekstradan 2 GB bedava internet kazanabilmektedir. Ayrıca 29 TL üzeri paket satın alınması durumlarında da yine aynı kampanyadan yararlanabilmektedir. 2 gün boyunca geçerli olacak Vodafone 2 GB bedava internet kazanma kampanyası dahilinde sürekli kullanıma da fırsatı sunmaktadır.

2 GB internet 2 gün geçerli olup, bu süre sonunda sonlanmaktadır. Kampanyadan 26 yaş altında bulunan faturasız aboneler yararlanabilmektedir. Paket bitişi ile birlikte yenilenme gibi bir durumda söz konusu değildir. Hiçbir suretle devretmesi gibi bir durum söz konusu olmadığı için de 2 gün içerisinde kullanmanız daha doğru olacaktır.

Vodafone FreeZone Bedava 4 GB İnternet

FreeZone genç Vodafone kullanıcılarına oldukça popüler kampanyalar sunarken bol internetli günleri de sunmaktadır. Vodafone FreeZone bedava 4 GB internet kampanyasından yararlanmak için öncelikle yaşınızın 26’dan düşük olması gerekir. Sonrasında ise yapmanız gereken FREEZONE yazıp 1525’e SMS göndermeniz gerekecektir. Bu SMS sonrası sizde FreeZone kulübüne dahil olursunuz.

Hat sizin üzerinize değilse de yine de FreeZone kulüp dünyasına dahil olarak Vodafone bedava 4 GB internet kazanabilirsiniz. Dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz internet içinse önceden FreeZone’ye dahil olmamış olmanız gerekir. 1 gün geçerli olan 4 GB bedava internet herhangi bir şekilde devretmediği için 24 saat içerisinde kullanıp bitirmenizi tavsiye ederiz.

Vodafone Saçma Güzel Kampanyası Bedava İnternet

Vodafone hattını yeni taşıyanlara ve ilk kez yeni hat alanlara saçma güzel kampanyası ile bol internet seçenekleri sunmaktadır. Birbirinden farklı uygulamalar ve esaslar söz konusu olurken her abonelik farklı hediye internet vermektedir. Vodafone saçma güzel kampanyası bedava internet kazanabilmek için hali hazırda Vodafone abonesi olmamanız gerekir. Size sunulan seçeneklerden dilediğinizi seçip bütçenize göre faydalanabilirsiniz.

En az 2 GB olarak sunulan hediye internet 1 yıl boyunca aylık olarak hesabınıza tanımlanır. Herhangi bir şekilde gelecek aya devri söz konusu olmayan kampanyadan yararlanabilmek için 12 ay Vodafone’de kalacağınızı da taahhüt etmelisiniz. Geçtiğiniz tarifeye ek olarak hattınıza tanımlanacak internet paketi hem daha aktif internet kullanımı sunacak hem de ekstra paket alma ihtimali de en aza inecektir. Ayrıca Vodafone’nin yapmış olduğu diğer kampanyalara da dahil olup bedava internetleri kazanabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone kullanıcılarına bol internetli dünyasında birçok güzellikler sunarken cazibeyi artıran faktörleri de ortaya koymaktadır. Oldukça kısa sürede işlemleri takip edip bol internet kazanacağınız kampanyalardan bir tanesi Vodafone seviyorum kampanyasıdır. Son derece basit sorularla teste devam etmeniz istenmektedir. Test içerisinde aşamalarla karşınıza çıkan sorularda sesli şekilde yönlendirme söz konusudur. 

Vodafone seviyorum bedava internet kampanyası hem faturalı hem de faturasız bireysel kullanıcılar içindir. Soru – cevap şeklinde ilerleyen yapıda cevaplar sizin internet kullanımı ile alakalı olmaktadır. Gündelik hayata dair farklı halleri de yine aynı şekilde görebilirsiniz.

Hem eğlenceli hem de güzel hali sunan Vodafone seviyoruminterneti kampanyası her hali ile sizleri etkiliyor. Eğlenceli sorular sonrasında hem nasıl bir kullanıcı olduğunuzu görebilir hem de bedava interneti kazanabilirsiniz. Vodafone kullanıcılarına bu tür eklentiler sunarak son derece doğru eklentiler sunmaktadır. 24 saat geçerli 3 GB interneti dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 

Vodafone 15Gb ve 20Gb Ramazan Paketleri

Vodafone bedava internet paketleri ile gününüzü harika geçirebilir ve internete keyfinizce takılabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için ilk kısımdaki sorulara cevap vermeniz gerekecektir. Testin devamını sürdürmek istediğinizde numaranızın Vodafone olup olmadığı noktasında iletişim bilginiz istenmektedir.

blank

İletişim bilgisi verildikten sonra telefonunuza gelen kodu girmelisiniz. Testi tamamladığınızda hem internet ile alakalı karakterinizi öğrenebilir hem de bedava internete sahip olabilirsiniz. 5 dakika gibi kısa süreyi kapsayan işlem sizi her açıdan rahatlatacaktır.

Müşterilerine her zaman bol internetli günler sunan Vodafone yeni atılımları ile de oldukça popüler halleri sergilemektedir. Sadece internet kampanyası değil aynı zamanda SMS ve dakika kampanyaları ile de destek vermektedir. Ayrıca birçok ünlü marka ile yapılan anlaşmalar indirimli alışverişinde imkanını sunmaktadır.

blank

Kampanyalarla ilgili en çok takip edilmesi gereken nokta ise Yanımda uygulamasıdır. Her türlü bilgiyi edinebileceğiniz yapıya sahip olan uygulama aynı zamanda özel durumları da ortaya koymaktadır. Fatura takipleri ve kullanımlarla ilgili ayrıntıları da rahatlıkla uygulama sayesinde öğrenebilirsiniz.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

2 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu