Vodafone Red Tarife ile Haftalık Bedava İnternet

Vodafone Red ile birlikte bedava internet paketi dahilinde 7 gün boyunca yurt içi ücretsiz internet verilmektedir. Hali hazırda Vodafone Red kullanıcılarının paketi bittiği zaman en çok tercih ettiği ek paketlerden birisi bu olmaktadır.

Vodafone bedava internet tercihinde bulunmak isteyenlerin Vodafone Red tarifesine sahip olmaktadır. Vodafone Red tarifesine kullanan aboneler, 4 GB ve 6 GB olmak üzere bedava internet kazanabilmektedirler.

Bedava İnternet Kampanyası İçin Fatura Olmak Zorunda mıyım?

Vodafone operatörünün düzenlemiş olduğu bu kampanyadan Vodafone Red tarifesini kullanan aboneler Red 4 GB ve 6 GB Bedava İnternet kampanyasından yararlanabilmeleri için faturalı veya faturasız ayrımı yapılmamıştır. Red üyesine dahil olan tüm aboneler rahatlıklar 4 GB bedava internet kampanyasına katılım sağlayabilir.

Vodafone Red 4 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Red aboneleri 4 GB bedava interneti alabilmek için abonelerin, GUNLUK 4 GB yazıp 7000 numarasına mesaj göndermesi gerekir. SMS ile yapılan başvurunun hemen sonrasında hattınıza günlük kullanabileceğiniz 4 GB bedava internet tanımlanmaktadır. Vodafone operatörünün Red aboneleri, günlük olarak verilen 4 GB internet kampanyasından ayda 4 kere yararlanabilirler.

Vodafone Red 4 GB Bedava İnterneti Kullanmazsam Silinir mi?

Belirtilen Saat dilimleri içerisinde 4 GB bedava internetin kullanılmaması durumunda internetinizden kalan kısmı silinecektir. Bu kapsamda 4 GB kadar bir internet kullanımı göstermeyi planlayan Vodafone aboneleri tarafından kullanılmalıdır.

Red 4 GB Bedava İnternet Kampanya Süresi Nedir? 

Vodafone Red 4 GB Bedava internet kampanyasının kullanım süresi Vodafone aboneleri için belirlenen kullanım süresi 24 saat olmaktadır. Bu süre tanımlandığı andan itibaren 24 olarak bilinmektedir.

Vodafone Red 6 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Red aboneleri 6 GB bedava interneti alabilmek için abonelerin, Vodafone Yanımda Uygulamasını indirmeleri ve kullanmaları gerekmektedir. Daha sonra indirilen Vodafone Yanımda Uygulaması, üzerinden hediye çarkını çeviren Vodafone operatörü abonelerin 6 GB kadar internet kazanabilme şansına sahip olmaktadırlar. 

Vodafone Red 6 GB Bedava İnternet Kullanım Süresi Nedir?

Vodafone Red 6 GB bedava internet kampanyasının kullanım süresi Red 4 GB bedava internet kampanyasının süresi ile aynı olmaktadır. Yine aboneler için belirlenen kullanım süresi 24 saattir.

Vodafone Red 6 GB Bedava İnterneti Kullanmazsam Silinir mi?

4 GB bedava internet hakkınızda olduğu gibi yine 6 GB internetinizin kullanılmaması durumunda internetten kalan kısmı silinecektir. 24 saati geçtikten hemen sonra silinmektedir.

Vodafone Red Bedava İnternet Kampanyası Yurt Dışında Geçerli mi?

Vodafone operatörünün sizler için verdiği Red 4 GB ve 6 GB bedava internet kampanyasından kazanmış olduğunuz internetler sadece yurt içinde geçerli olmaktadır.

Red Bedava İnternet Kampanyasını Başka Kişilere Devir Edilir mi?

Kampanya tarafından verilen internet hakkınız kişisel kullanımlar içindir. Bu kapsamda internetinizin 3. kişiler ile paylaşmanız mümkün olmamaktadır.

Not: Vodafone operatörü, sizlere tanımış olduğu 4 GB ve 6 GB İnternet ile ilgili her türlü değişikliği uygulayabilme ve iptal etme hakkı ve kampanyayı durdurma hakkına sahip olmaktadır.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu