Turkcell Faturalı Hat Alma ve Şartları Nedir? 2020

Turkcell, her zaman ilk önceliklerinin müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet olduğunu belirtmektedir. Yeni faturalı dünyası ile Turkcell 30 GB bedava internet kampanyası ile sevenlerinin gönlünü çoktan fethetmişe benziyor.

Turkcell Faturalı Ek Dakika Paketleri Nedir?

Yine operatör normal kampanyalarına ek ekstra bedava hediye internet ve dakikaları ile de adından sıkça söz ettiriyor. Sizde Turkcell’li olarak haftalık ya da aylık bir sürü bedava dakika ya da internet kazanabilirsiniz.

Turkcell’in yeni internet kampanyası olan Yeni Faturalı Dünyası ile bedava 30 GB internet kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında yeni faturalı müşterilerimiz dünyasına gelenlere ayırt etmeden ilk ay 30 GB internet hediye ediyoruz.

Turkcell Faturalı İnternet Paketleri Nedir?

Turkcell faturalı zengin içerik tarifesinden kendilerine en uygun olanı seçerek gelen müşterilerimiz ise, mevcut kontratlarını 12 ay uzattıklarında, yeni taahhüt verdiklerinde ya da kalan taahhüt süreleri kadar üst pakete geçtiklerinde de 30 GB internet kazanmaktalar. Yeni faturalı dünyası ile Turkcell 30 GB bedava internet paketi iki ayda bir olmak üzere 365 günde 2 kez kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Paketler Nedir? 2020

Turkcell İletişim Hizmetleri tarafından düzenlenen kampanya kapsamında kampanya paketlerinden bireysel abone olarak yararlanmak isteyenler aşağıda yazılı olan hususarı kabul ettiğini beyan ve taahhüt eder.

Katlama kampanyası olarak belirtilen kampanya ana paketin üzerine alınan ve ana paketi ikiye katlayan bir kampanya olmaktadır. Katlama kampanyasına dahil olunduğunda, Turkcell paketlerine ilişkin herhangi bir taahhüt vermenize gerek kalmamaktadır.

Turkcell Faturalı Hat Kampanyaları 2020 Nedir?

Kampanyanın kapsamı ana paketiniz için vermiş olduğunuz taahhütteki internet haklarınızın ikiye katlanması şeklindedir. Ana paketin ücreti dahil bütün koşullarda değişiklik yapılabilecektir.

Yeni faturalı dünyası ile Turkcell 30 GB bedava internet kampanyası kapsamında ikiye katlanan internetin tamamının kullanılmadığında, kalan kısmının bir sonraki aya devri gibi bir durum söz konusu değildir. Yine aynı şekilde internet hakkınızı bir başka hatta devretme gibi bir durum bulunmamaktadır.

Hediye internetinizin bitiminde yine ana paketinize ilişkin hakkınız devam edecektir. Ana paketinizdeki güncel aşım bedelleriniz size kısa mesaj yoluyla bildirilecektir.

Turkell Faturalı Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020

Katlanan internet kampanyası kapsamında kazandığınız interneti sadece yurt içinde kullanabileceksiniz. Yurt dışı internet kullanımlarınız tarifenizin yurt dışı internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Şayet yurt dışı kullanım hakkınız varsa onu kullanabileceksiniz, yoksa operatörünüzün gittiğiniz ülkeyle belirlenmiş kurallar çerçevesinde paket aşım ücreti tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

Turkcell Faturalı Tarifeler 2020 ile 30 Gb Bedava İnternet

Yeni faturalı dünyası ile Turkcell 30 GB bedava internet kampanyasından yararlanan abonelerin sonrasında kısmen ya da tamamen sözleşme kurallarına aykırı davranması durumunda Turkcell yasal haklarını kullanacaktır.

Kampanya Turkcell altyapısı tarafından 4.5G uyumlu cihazların faydalanabilmesi için tanımlanmaktadır. Ancak operatörün 4.5G altyapısının olmadığı yerlerde 3G/Edge üzerinden de kullanılabilecektir.

Aboneler herhangi bir uyuşmazlık durumunda başvurularını tüketici hakem heyetine ya da tüketici mahkemesine yapabileceklerdir.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu