Turkcell Sen Yap Diye Bedava 25 GB İnternet Kampanyası

En çok sevilen Turkcell bedava internet kampanyasından bir tanesi de #senyapdiye kampanyasıdır. Daha önce 2 kez yenilenen kampanya Turkcell kullanıcılarının isteği üzerine 3. kez yenilenmiştir.

  • Kampanyadan yararlanabilmek için BİP uygulamasını indirmek ve sen yap diye kanalını takip etmek gerekir.
  • Kanalı takiple kullanıcıya verilen görevler tamamlandığında her abone hediye internet kazanma fırsatı elde edecektir.
  • Farklı kanallar üzerinden bedava internet kazandıran Turkcell özellikle sen yap diye kanalıyla öne çıkmaktadır.

Kanalı Takip Et Hediye İnternet Kazan Nedir?

Turkcell abonelerine özel olarak düzenlenen sen yap diye hediye internet kampanyası için kullanıcılar 1 GB bedava internet hakkı kazanabilecektir. Örneğin; 20 dakika konuşma yapan kullanıcılar bunun karşılığında 1 GB bedava internet alabilecektir.

Sen Yap Diye Görevleri ile Bedava İnternet

Sektörde 25 yılı geride bırakan Turkcell, sen yap diye uygulamalarının kullanarak 25 GB bedava internet kazanma yöntemleri;

  • 2 GB bedava internet için 22 Nisan ve 28 Nisan tarihleri arasında farklı iki günde UpCall kullanmanız yeterli olacaktır.
  • Bir diğer uygulama olan Dergilik’ten 29 Nisan ve 5 Mayıs tarihleri arasından 5 adet farklı yayın indirin ve hediye 2 GB internet kazanın.
  • 6 Mayıs – 12 Mayıs tarihleri arasında 2 ayrı günde ayrı ayrı 10’ar adet şarkıyı Fizy ile dinleyin 2 GB internet kazanın.
  • 13 Mayıs ve 19 Mayıs tarihleri arasında farklı 2 gün de 10’ar dakika TV+’da TV izleyin 2 GB bedava internet kazanın.
  • 20 Mayıs 26 Mayıs arasında Bip uygulamasını arkadaşlarına tavsiye ederek 10 arkadaşına uygulamayı indirt ve 2 GB hediye kazan.
  • Paycell kart ile 27 mayıs 2 haziran arasında harcama yap ve Turkcell 15 GB internet kazan.

Paycell Sen Yap Diye Görevi

Paycell uygulamasını ilk kez yükleyerek oturum açmak gerekir. Verilen görev tamamlandığında anında internet hakkını kazanırsınız.

Bip Sen Yap Diye Görevi

Sen yap diye kanalını takip eden Turkcell aboneleri BİP uygulamasını indirip arama bölümüne sen yap diye yazarak yapabilirler. Kanala üyelik tamamlandıktan sonra diğer kullanıcılar ile konuşma yapılması gerekir.

İlk 50.000 kişiye bir gün kullanabilecekleri 1 GB internet hediye olarak verilecektir. 50.000 kişi sınırlaması her gün yenilenmektedir.

Sen Yap Diye Kampanya Detayları Nedir?

Turkcell sen yap diye kanalını takip edip verilen görevleri tamamlayarak kazanılan hediye internet hakkı 3. kişilerle paylaşılamaz. Bütün Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanan bu kampanyadan kazanılan internet hakkının başlangıç ve bitiş süreleri ile ilgili kullanıcılar bilgilendirilir.

Hediye İnternet Hakkı Ne Kadar Kullanılır?

Turkcell sen yap diye kampanyasından kazanılan bedava internet hakkı 24 saat süre ile kullanılabilir. Bu süre dolduktan sonra aboneler hatlarına tanımlı olan paket üzerinden kullanıma devam ederler.

Sen Yap Diye Kampanyası Nasıl İptal Edilir?

Turkcell sen yap diye kampanyası hediye internet iptali için herhangi bir işlem yapmaya gerek yoktur. Verilen hediye internet kısa süreliğine geçerli olduğundan kendiliğinden otomatik olarak bitecek ve verilen görev yapılmadığı süre yenilenmez. Turkcell aboneleri her hafta sadece 1 kere bu kampanyadan yararlanabilecektir.  

Sen Yap Diye Kampanya Fiyatı Nedir?

Turkcell sen yap diye hediye internet kampanyasına katılım fiyatı yoktur. BİP uygulaması ücretsiz indirilebilir ve uygulamaya giriş işlemleri tamamlandıktan sonra kanalı takip etmek için de herhangi bir ödeme yapılmayacaktır.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu