Turkcell Hediye Havuzu Nedir?

Turkcell 2020 yılında hediye paketlerini devam ediyor. İnternet, sms ve dakika kazanabilmenin en kolay yolunu Turkcell’e gelerek keşfedebilirsin.

Turkcell hediye havuzu ile bedava günlük, haftalık ya da aylık internet ve dakika fırsatlarını yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu İçeriği Nedir?

 • Turkcell abonesinde bulunan müşterilerine özel olarak hediye dakika, internet ve sms sunmaktadır.
 • Turkcell hediye havuzu içeriklerinden faydalanabilmek için Turkcell’in dijital operatörüm uygulamasına sen de kayıt olabilirsin.
 • Ücretsiz olarak telefonuna indireceğin Turkcell dijital operatörüm uygulaması sayesinde bedava internet, dakika ve sms hakkına sahip olabilirsin.

Turkcell’in sunmuş olduğu çeşitli faydalardan yararlanabilmek için ve sana özel ayrıcalıklı kampanya ve paketlerden faydalanabilmek için Turkcell dijital operatörüm uygulamasında telefonuna indirebilirsin.

Bunun için sadece numaranı Turkcell’e taşımak ya da yeni alacağın hattı Turkcell hat üzerinden alıp kullanmaya başlayarak sen de bu bedava dakika, internet ve sms fırsatlarından sahip olabilirsin.

Turkcell Hediye Havuzu Fırsatlarından Nasıl Yararlanılabilir?

Turkcell’in sunmuş olduğu hediye havuzu içerisindeki fırsatlardan yararlanmak oldukça kolay! Turkcell dijital operatörüm uygulamasını Android telefona sahip olanlar Google play üzerinden İOS cihaza sahip olanlar AppStore üzerinden telefona indirebilirler.

Turkcell dijital operatörüm uygulamasına giriş yaptığınızda katılım sağlayarak kampanyalardan kazanabileceğiniz bedava internet ve yarışmalara katılarak kazanabileceğiniz bedava dakika fırsatlarına sen de sahip olabilirsin.

Turkcell hediye havuzu sayesinde bedava 1 GB ya da 5 GB internet hakkına sahip olabilmek için ücretsiz internet kampanyalarından ve turkcell hediye havuzu yarışmalarından elde edebilirsin.

Turkcell BİP ile Hediye İnternet Kazan!

Turkcell günlük, haftalık, aylık ve yıllık paketleri ile oldukça uygun ve cazip fiyatlar sunmaktadır. Turkcell aracılığıyla yapacağın yüklemeleri ya da oynayacağın yarışmalara yönelik olarak telefonuna farklı hediye dakika, internet ve sms faydalarını tanımlayabilirsin.

Turkcell hediye havuzu ile beraber bedava internet ve dakika fırsatları;

 • Turkcell hediye havuzu uygulaması ile beraber günlük olarak 1 GB hediye internete sahip olabilirsin.
 • Turkcell’in dijital operatörüm uygulaması içerisinde hediye havuzunda bip sen yap diye kanalı üzerinden 25 tane şarkı dinlemen gerekiyor.
 • Fizzy’nin alt yapısı ile oluşturulmuş bu kategori üzerinden 25 şarkı dinleyerek günlük bedava 1 GB internet hakkına sahip olabilirsin.
 • Her hafta yenilenen hediye avantajlarından haftalık olarak faydalanabilmektesin.
 • Turkcell hediye havuzu haftalık 5 GB internet hakkından faydalanabilmek için Turkcell faturalı hatta sahip olup otomatik olarak ödeme talimatı vermen yeterli.
 • Turkcell’in hediye havuzu uygulamasına giriş yaparak ücretsiz 5 GB hediye internet fırsatından faydalanabilirsiniz.

Fizy İle Hediye İnternet Kazan!

Turkcell hediye havuzu üzerinden aylık 1 GB internet hediyesi kazanabilmek için Fizy uygulaması üzerinden premium paket satın alman gerekir.

 • Kayıt olduktan sonra aylık olarak 1 GB hediye internet telefonundan tanımlanacaktır.
 • Ücretsiz olarak 1 GB hediye internet paketlerinden faydalanabilmek işte bu kadar kolay.

Turkcell ücretsiz internet avantajlarından sürpriz hediye noktaları ile çok sayıda dakika ve SMS ve internet dağıtmakta. Turkcell iletişim merkezlerine gelip özel olarak hazırlanmış sürpriz noktalarından bedava internet, dakika ve sms kazanabilirsin.

Turkcell hediye havuzu Turkcell hediye havuzu joker hediye hakkı sayesinde joker hakkın bulunuyorsa eğer Haftalık olarak sana bedava internet tanımlaması yapılacaktır.

Turkcell hediye havuzu joker imkânlarından faydalanabilmek için sen de kısa sürede Turkcell mağazalarına gelerek Turkcell abonesi olabilir, hattını Turkcell’e taşıyabilir ve çeşitli kampanya fırsatlarından faydalanabilirsin.

Salla Kazan İle Hediye İnternet Kazan!

Turkcell salla kazan uygulaması ile haftalık olarak bedava internet, dakika ve sms dağıtmaktadır. Sende dijital operatör uygulaması üzerinden salla kazan kampanyası ile bedava internet sahibi olabilirsin.

Android telefonuna ya da İOS cihazına Turkcell dijital operatörüm uygulamasını indirerek sana sunulmuş olan alana kendi telefon numaranı ve Turkcell tarafından alabileceğiniz şifreyi girerek kendi alanına giriş yapman yeterli.

Her hesap kullanıcısı yalnızca kendi hesabı üzerinden giriş yaparak bedava internet, dakika ve sms fırsatlarından faydalanabilmektedir.

Turkcell ile Doğum Gününde Hediye İnternet Kazanabilirsin!

Turkcell hediye havuzu ile doğum günü hediyesi kazanmak artık çok kolay. Doğum gününüze özel olarak Turkcell hediye internet hakları sunmaktadır. Bunun için Turkcell abonesi olmak yeterlidir.

Turkcell Hediye Havuzu için Belli Bir Ücret Öder miyim?

Turkcell kendi altyapısı ile oluşturmuş olduğu günlük, haftalık ve aylık paketler için belirli bir ücret istemektedir.

Yıllık olarak katlanan paketler ile beraber kendini daha da geliştiren ve paket içeriklerine daha geniş bir kitleye sunmaya çalışan Turkcell’in, kendi uygulamaları üzerinden katılacağınız yarışmalar ya da yükleyeceğin uygulama üzerinden bedava içeriklere sahip olabilirsin.

Bunun için herhangi bir ücret ödeyip ödememe noktasında akla takılan sorular olabilir;

 • Turkcell hediye havuzu avantajlarından günlük, haftalık ya da aylık bedava internet, sms ve dakika fırsatlarından faydalanmak ücretsizdir.
 • Turkcell’in yapmış olduğu “dijital operatörüm” uygulamasını ücretsiz bir şekilde telefona indirmek yeterlidir.

Turkcell Hediye Dakika ve İnternetimi Paylaşabilir miyim?

Turkcell hattına sahip olanların Turkcell içerisinde bulunan dijital operatör uygulaması üzerinden hediye havuz avantajlarından faydalanmaları ücretsiz bir şekilde ve çok kolaydır.

Turkcell abonelerinin kazanmış olduğu bu faydaları bir başkasına hediye etmesi mümkün değildir. Yalnızca telefonun hattın üzerine kayıtlı olan kişinin faydalanabileceği ve her Turkcell abonesinin faydalanabileceği Turkcell bedava kampanya hakkıdır.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu