Vodafone Anneler Günü Kampanyası 2020

Anneler Günü’nün yaklaştığı bu günlerde operatörlerde kendi içlerinde bugüne özel olarak belirli kampanyalar yapmaktadır. Bu yıl 10 Mayıs’a denk gelen Anneler Günü için Vodafone gayet renkli, anneleri sevindirecek hediye tasarımlarıyla dikkat çekmektedir.

Bu kampanyalar kendi içinde internet, sms kampanyaları olabildiği gibi cihaz kampanyaları ve çeşitli mağazalardan sürpriz indirim fırsatlarıyla da daha da renklendirilmiştir. 2020 yılında Vodafone’un Anneler Günü için yapmış olduğu kampanyaları yazımızda inceleyeceğiz.

Vodafone Anneler Gününde anneleri ve en değerli varlıkları olan çocuklarını unutmamış. Birbirinden uzakta olan anne ve çocukları bedava dakikaları ile bir araya getirecek bir kampanyaya imza atmıştır.

Vodafone’un Anneler Günü’ne özel olarak yapmış olduğu Vodafone Anneler Günü bedava dakika kampanyası ile 10 Mayıs gününde başlayacak olan 30 dakikalık bedava dakikanıza sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey; Vodafone Yanımda adı verilen uygulamasını telefona indirmek ve tam 10 Mayıs günü bu uygulamaya giriş yapıp bedava dakikalarınıza da sahip olabilirsiniz.

Vodafone Anneler Günü Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone vefakar anneleri sevindirmeye devam ediyor. Vodofone, her şartta  ve durumda hayata sımsıkı  tutunan annelerin içini ısıtacak bedava internet kampanyası ile yüzleri güldürüyor.

Vodafone’un 2020 yılı Anneler Günü için özel olarak yapmış olduğu internet kampanyasından faydalanmak isteyenler Vodafone’un uygulaması olan “Yanımda” uygulamasını telefona indirmeleri gerekiyor.

  • Telefona uygulama indirildikten sonra sağ bölümünde hediye çarkı adı verilen bir kategori yer almaktadır.
  • Bu kısma girişi sağladığınızda sizlere 5 GB’lık bedava internet hediye etmektedir. Bu interneti 2 gün boyunca kullanabilme hakkınız oluyor.
  • Bu anneler gününde hediye çarkı ile bedava internet cepte.

Vodafone Anneler Günü Cihaz ve Telefon Kampanyası

Vodafone’nun 2020 yılı anneler günü cihaz kampanyaları çok konuşulacak. En değerli varlığımız annelerimiz “hep seslerini duymak istediğimizi “ ifade edecek daha güzel bir hediye olamazdı. Sen de sana en yakın Vodafone bayisine eski telefonunla beraber gel yüzde 40 indirim ile “General Mobile GM5 Plus” telefonla sahip ol.

Bu anneler gününde hem sen hem annen mutlu olsun, ne dersin?

  • Bu anneler gününde hem kendine hem annene bir güzellik  yapmak istersen doğru yerdesin.

Vodafone’un anneler gününe özel olarak yaptığı “Tek faturada iki telefon” kampanyası  ile Vodafone abonelerine özel ayda 59 TL’den başlayan taksitler ile 4,5G uyumuna sahip olan Huawei GR5 akıllı telefonunu 24 ya da 36 ay taksitle ile alabiliyorsunuz. Size en yakın olan Vodafone şubelerini ziyaret ederek bilgi alabilirsin.

Vodafone Anneler Günü Hediyeleri

Vodafone 10 Mayıs Anneler Günü kampanyası kapsamında 2020 yılında çeşitli alışveriş noktalarında indirimlere önayak olmaktadır. Vodafone yanımda uygulamasını indirerek ulaşabileceğiniz bu indirimler tasarımda sağ kısımda yer alan “Bana ne var?” isimli bölüme tıklayarak ulaşılabilecek tir

  • Atasay mağazaları Vodafone ve yaptığı Anneler Günü işbirliği ile pırlantaların da yüzde 20 indirimde bulunmaktadır.
  • “Benim annem en güzel çiçek “ mesajını vermek isteyenlere özel olarak lezzetlicicek.com üzerinden yapılacak olan bir 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilecek 25 TL’lik hediye indirimi bulunur.
  • “En güzel çayları annem yapar “ diyen kıymet bilen evlatlarin annelerine Homend Online sitesinde satışta olan çay makinesi Vodafone ile yapılan kampanya kapsamında 75 TL olmuştur.
  • Annenizin en özel anlarını resimletebileceğiniz Sosyopix sitesi üzerinden yapacağınız 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerde yüzde 15’lik indirim avantajına Vodafone ile yapmış olduğu işbirliği ile sahip olun.

Vodafone 10 Mayıs Anneler Günü Reklamı

Vodafone’un Anneler Gününe özel olarak hazırladığı klip duygusal sahnelerde yer veriyor. Her annenin anlayacağı, duygularına tercüman olan bu güzel klip içinde şu sözlere yer veriliyor: “Bilgisini, sabrını ve hayallerini veren herkes annedir. Tüm annelerin ve annelerin yokluğunu hissettirmemek için çabalayan herkesin annelik günü kutlu olsun “ diyerek annelerin ve annesizlere anne olan herkesin gönüllerini okşamıştır.

Yemek yemek istemediğinde seni şefkatle besleyen, o soğuk kış gecelerinde üstünü örten el, yol gösteren, seni her gün okula hazırlayan o sımsıcak el…

Vodafone tüm annelerin; “ Anneler Gününü”nü en içten sevgi ve saygı ile kutluyor. Sen de Vodafone bayilerine gelerek anneni mutlu et.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

2 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu